Способи оплати

Оплата через форму на сайті
Миттєве зарахування коштів при оплаті через форму на сайті ПриватБанку, зроблену спеціально для Green Forest. Перейдіть за посиланням, введіть ваш номер телефону, підтвердіть комісію (1 грн) та здійсніть оплату з картки будь-якого банку.
Оплатити

Оплата через додаток Приват24
Оплачуйте навчання швидко та з мінімальною комісією в 1 грн. Для цього зайдіть до вашого Приват24, оберіть розділ Платежі та в пошуку введіть "Green Forest", клікніть на посилання із Green Forest, вкажіть свій номер телефону та дотримуйтесь подальших інструкцій.
Перейти на сайт Приват24

Оплата через термінали ПриватБанку
Ви можете оплатити навчання у будь-якому платіжному терміналі ПриватБанку, для цього: перейдіть у розділ «Оплата інших послуг», введіть назву компанії «Green Forest», свій номер телефону, суму для оплати та натисніть кнопку "Сплатити".

Оплата в касі будь-якого банку
Ви можете оплатити навчання в Green Forest в касі будь-якого банку, комісія залежить від банку (1% - в ПриватБанку). Для цього завантажте та роздрукуйте квитанцію.

Оплата готівкою у нашому офісі
Ви також можете оплатити навчання готівкою в одному із наших офісів.

Оплата через додаток Monobank або додатки інших банків
Ви можете оплатити навчання в Green Forest без комісії через додаток Monobank або додатки інших банків за умови сплати за рахунок власних коштів. Для цього перейдіть у розділ Інші платежі, оберіть Платежі по Україні, введіть код ЄРДПОУ, IBAN, назву отримувача та призначення платежу відповідно до реквізитів для вашого міста.

Оплата карткою для жителів інших країн (не України)
Ви можете оплатити навчання на Дистанційному курсі в Green Forest онлайн карткою будь-якого банку світу.

Оплатити на сайті
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.