Зображення подарункового сертифікату на курси англійської мови Green Forest

Електронний подарунковий сертифікат на вивчення англійської в Green Forest

Подарунковий сертифікат на вивчення англійської мови - це більше, ніж просто подарунок, це знання і можливості, які допоможуть досягти мрій.
Виберіть номінал сертифікату від 500 грн:
Інша сума:
  • За допомогою сертифіката можна оплатити частково або повністю будь-який курс англійської в Green Forest: онлайн або офлайн.
  • Термін дії подарункового сертифікату - 12 місяців (1 рік) з моменту покупки.
  • Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню, обміну та зворотній конвертації в грошовий еквівалент.
  • У разі, якщо вартість обраного курсу перевищує номінал сертифікату - різниця сплачується додатково.
ЯК ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОНИЙ СЕРТИФІКАТ
1 крок

Обрати номінал сертифіката, заповнити форму покупки та оплатити сертифікат.

2 крок

Сертифікат у формі PDF файлу прийде на email вказаний під час покупки. Далі, можна вислати придбаний сертифікат на електронну пошту отримувача в будь-який час або роздрукувати сертифікат і подарувати його особисто.

3 крок

Для активації подарованого сертифіката потрібно ввести код сертифіката (8-значний код з літер та цифр) в особистому кабінеті My Green Forest. Сума оплати буде зменшена на суму сертифіката.

Подарунковий сертифікат на курси англійської мови — раціональне рішення для будь-якого приводу

Якщо ви часто знаходитесь у роздумах, що можна подарувати на свята друзям, колегам чи родичам, і ще частіше отримуєте у відповідь “не знаю”, то ми маємо влучне рішення для вас, а точніше для тих, кого ви збираєтеся вітати. У святковій метушні завжди є ризик придбати щось непотрібне або занадто банальне в силу багатьох факторів. Ми у Green Forest попіклувалися про те, щоб ви могли через подарунок виразити свою турботу до важливих вам людей, саме тому створили подарунковий сертифікат на курси англійської мови.

Подарунковий сертифікат Green Forest — це не те саме, що гроші, покладені у конверт уже перед зустрічу, це набагато краще. Чому?

Можемо назвати його купюрою, яку не вийде витратити марно. З одного боку, ви позбавите себе мук вибору, так само як у випадку дарунка конверта з грошима, а з іншого — ваш вибір буде більш персоналізованим і цінним. Такий презент покаже вашу раціональність і водночас уважність до потреб людини. Англійська в подарунок буде доречною всім, незалежно від віку, сфери діяльності та інтересів.

Ваш подарунок буде продуманий до дрібниць:

1. Найважчу частину ви вже взяли на себе — пошуки школи (дуже вдалий вибір, запевняємо вас!), при цьому дали свободу майбутньому студенту у всьому іншому: можна буде самостійно обрати, коли почати, о котрій займатися, наскільки інтенсивно і так далі. Отже, вітаємо, ви зекономили людині час і залишили при цьому свободу вибору!

2. Подарунковий сертифікат на курси англійської мови — це не тільки про знання, а й про емоції! Ваш сюрприз будуть пам’ятати довго: один семестр навчання у Green Forest = безліч позитивних спогадів. Заняття проходять у групах, що формуються на весь семестр: ми створюємо злагоджені команди однодумців. Нові цікаві знайомства надихають на ще більші звершення!

3. Англійська в подарунок — це інвестиція у розвиток людини. Навчання рухає життя до нових горизонтів та відкриває більше можливостей. У вивченні мов немає кінцевої точки, тож як для новачка, так і для просунутого студента ми маємо чудові цікаві варіанти.

4. З таким подарунком не страшна відстань. Подарунковий сертифікат Green Forest представлений в електронному вигляді у стильному фірмовому дизайні. Ви можете красиво привітати важливу вам людину день у день, навіть якщо вас розділяють тисячі кілометрів. Погодьтеся, що увага на відстані особливо цінується.

5. Подарунковий сертифікат на курси англійської мови буде поза трендами. Більше не потрібно влаштовувати розслідування, щоб дізнатися, чим захоплюється людина. Англійська — вічний must have. Це ті знання, що будуть завжди на часі. До того ж навчатися онлайн можна з будь-якої точки світу, маючи інтернет.

6. Практичність такого подарунка не має меж. Ви надасте не тільки можливість отримати якісні знання, а й забезпечите цікаве проведення часу серед робочого тижня.

Отже, подарунковий сертифікат — це універсальний варіант для будь-якого свята, що немає обмежень ні для того, хто дарує, ні для того, кому дарують. Він підійде на привітання для родичів, друзів, колег та просто хороших знайомих. І ще: ми сказали “для будь-якого свята”? Насправді для такого подарунка не потрібен привід, він буде актуальний завжди, тож даруйте свою увагу для потрібних людей без прив’язки до дати!

Подарунковий сертифікат Green Forest: від покупки до використання

Подарунковий сертифікат на курси англійської мови у школі Green Forest буде актуальний будь-якому дорослому, незалежно від віку чи специфіки роботи. Ми пропонуємо курси загальної англійської та вчимо, як розговоритись вже з початкового рівня, звісно, не забуваючи про граматику. Ви маєте можливість задати свій номінал сертифіката від 500 гривень до повної вартості курсу, таким чином оплативши частково або повністю будь-який курс англійської в Green Forest.

Важливо! Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню, обміну та зворотній конвертації у грошовий еквівалент.

У разі, якщо вартість обраного курсу перевищує номінал сертифіката — різниця сплачується додатково.

Термін дії подарункового сертифіката — 12 місяців (1 рік) з моменту покупки.

Як придбати сертифікат?

1. Оберіть та вкажіть номінал сертифіката

2. Заповніть форму покупки

3. Оплатіть сертифікат

Сертифікат у формі PDF файлу прийде на email, вказаний під час оформлення покупки. Далі його можна відправити на електронну пошту потрібній людині в будь-який момент.

Навіть маючи обмеження у часі, ви точно встигнете ощасливити потрібну вам людину, адже увесь процес покупки займе у вас близько 5 хвилин.

Як використати сертифікат?

Для активації сертифіката потрібно ввести вказаний на ньому код (10-значний код з літер та цифр) в особистому кабінеті My Green Forest, маючи актуальний запис до груп. Сума оплати буде зменшена на суму сертифіката.

Є сертифікат, але ще немає запису на курс?

Щоб потрапити до груп, потрібно пройти онлайн-тестування на визначення рівня на сайті Green Forest. Після цього наші менеджери зв’яжуться для підтвердження рівня майбутнього студента, допоможуть обрати комфортний формат (онлайн чи офлайн), програму і групу для подальшого навчання.

Матеріальний сюрприз — задоволення на мить, англійська в подарунок — безмежні можливості

Безперечно, якщо ви придбаєте бажаний гаджет чи книгу, що давно була додана у WishList, ви доставите людині купу задоволення, проте це всього лише на деякий короткий час. Уявіть собі: подарунковий сертифікат на курси англійської мови може примножити це задоволення в декілька разів! До того ж сертифікатів не буває багато: якщо раптом у вас зійшлися думки з іншою людиною щодо подарунка на чийсь день народження, то ви тільки примножите вигоду для отримувача. Дві однакові матеріальні речі точно не викличуть великого задоволення, а сертифікат — це подарунок на два кроки вперед.

У вас є можливість подарувати потужний інструмент для досягнення життєвих цілей: від кар’єрних до особистісних. Не зважаючи на те, що знання англійської варто постійно підтримувати, навіть один семестр навчання вже закладе цінну базу мовних знань на довгий час і стане при нагоді для будь-яких планів на майбутнє.