About English Language. 17.06.2020

Курси Грін Форест у Києві – зручний формат навчання для всіх

Автор: Тетяна Огородник

Вчити іноземну мову – мабуть, один із найдоступніших способів особистісного та професійного розвитку. Ми будемо раді бачити вас на курсах Грін Форест у Києві. Наші викладачі – висококваліфіковані фахівці, а не вчителі «старого гарту». А комунікаційна методика, за якою ми працюємо, найбільш ефективна та доступна на сьогодні. Обираючи курси англійської мови в Києві, придивіться до нашої мережі мовних шкіл.

За час роботи курсів Грін Форест у Києві ми доклали максимум зусиль, щоб охочі вивчити англійську могли досягти високих результатів і використовувати отримані знання на практиці. Адже часто буває так, що ви можете обговорювати досить складну тему англійською мовою, але при цьому забувати елементарну лексику або плутатися в часах. На курсах англійської Грін Форест у Києві ви отримаєте вичерпну базу знань, яка допоможе вам зрозуміти й опанувати всі тонкощі мови, включаючи лексику, граматику та фонетику.
 


Щоб заняття були більш ефективними, спочатку варто визначитися зі зручним форматом навчання.

  1. Офлайн – якщо ви потребуєте живого спілкування з групоюта викладачем і вам зручно відвідувати мовну школу.
     
  2. Онлайн – якщо ви хочете займатися в будь-якому місці, при цьому не втрачаючи переваг звичайного навчання: спілкування в парах і групах, можливості практикувати англійську через діалоги, дискусії та інші види розмовних активностей.

На заняттях у нашій школі ми дотримуємося комунікативної моделі навчання, яка допомагає розвивати вміння не тільки грамотно писати та читати, а й спілкуватися «людською» англійською мовою. Наша мета – зробити так, щоб студенти розмовляли якомога природніше, а не звучали у вухах співрозмовників, немов запис із аудіокасети.

Що таке комунікативна методика? Кожне заняття на курсах англійської Грін Форест у Києві проходить в інтерактивному форматі. Ви працюватимете з аудіо- та відеоматеріалами, які дозволяють навчитися сприймати різну мову на слух. У групах ви зможете відпрацювати всі можливі варіанти діалогів на будь-які випадки життя. Також викладачі безперервно приділяють увагу розвитку сприйняття й розуміння письмових текстів і навичок висловлення думок у письмовій формі.

Курси Грін Форест у Києві
Курси Грін Форест у Києві – насичені заняття, від яких не втомлюєшся!

Вчитися чогось нового та постійно вдосконалюватися – важко. Але всі вкладені у вивчення англійської мови кошти, сили й час неодмінно окупляться. Навіть якщо вам заважають невдачі або лінь – наші активні й веселі заняття стануть для вас підтримкою.

Якщо у вас з'явилися запитання про заняття на курсах Грін Форест у Києві, ви хотіли б особисто поспілкуватися з викладачами, побільше дізнатися про формати й методи навчання, ми будемо раді вас проконсультувати: пишіть нам або замовляйте дзвінок.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30