About English Language. 17.06.2020

Курси Грін Форест у Києві – зручний формат навчання для всіх

Автор: Тетяна Огородник

Вчити іноземну мову – мабуть, один із найдоступніших способів особистісного та професійного розвитку. Ми будемо раді бачити вас на курсах Грін Форест у Києві. Наші викладачі – висококваліфіковані фахівці, а не вчителі «старого гарту». А комунікаційна методика, за якою ми працюємо, найбільш ефективна та доступна на сьогодні. Обираючи курси англійської мови в Києві, придивіться до нашої мережі мовних шкіл.

За час роботи курсів Грін Форест у Києві ми доклали максимум зусиль, щоб охочі вивчити англійську могли досягти високих результатів і використовувати отримані знання на практиці. Адже часто буває так, що ви можете обговорювати досить складну тему англійською мовою, але при цьому забувати елементарну лексику або плутатися в часах. На курсах англійської Грін Форест у Києві ви отримаєте вичерпну базу знань, яка допоможе вам зрозуміти й опанувати всі тонкощі мови, включаючи лексику, граматику та фонетику.
 


Щоб заняття були більш ефективними, спочатку варто визначитися зі зручним форматом навчання.

  1. Офлайн – якщо ви потребуєте живого спілкування з групоюта викладачем і вам зручно відвідувати мовну школу.
     
  2. Онлайн – якщо ви хочете займатися в будь-якому місці, при цьому не втрачаючи переваг звичайного навчання: спілкування в парах і групах, можливості практикувати англійську через діалоги, дискусії та інші види розмовних активностей.

На заняттях у нашій школі ми дотримуємося комунікативної моделі навчання, яка допомагає розвивати вміння не тільки грамотно писати та читати, а й спілкуватися «людською» англійською мовою. Наша мета – зробити так, щоб студенти розмовляли якомога природніше, а не звучали у вухах співрозмовників, немов запис із аудіокасети.

Що таке комунікативна методика? Кожне заняття на курсах англійської Грін Форест у Києві проходить в інтерактивному форматі. Ви працюватимете з аудіо- та відеоматеріалами, які дозволяють навчитися сприймати різну мову на слух. У групах ви зможете відпрацювати всі можливі варіанти діалогів на будь-які випадки життя. Також викладачі безперервно приділяють увагу розвитку сприйняття й розуміння письмових текстів і навичок висловлення думок у письмовій формі.

Курси Грін Форест у Києві
Курси Грін Форест у Києві – насичені заняття, від яких не втомлюєшся!

Вчитися чогось нового та постійно вдосконалюватися – важко. Але всі вкладені у вивчення англійської мови кошти, сили й час неодмінно окупляться. Навіть якщо вам заважають невдачі або лінь – наші активні й веселі заняття стануть для вас підтримкою.

Якщо у вас з'явилися запитання про заняття на курсах Грін Форест у Києві, ви хотіли б особисто поспілкуватися з викладачами, побільше дізнатися про формати й методи навчання, ми будемо раді вас проконсультувати: пишіть нам або замовляйте дзвінок.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00