About English Language. 30.01.2020

Green Forest – курси англійської мови з видачею сертифіката

Після того, як у разі прийому на роботу в анкеті стали з'являтися запитання про рівень володіння іноземними мовами, відповіді «читаю зі словником» або «володію вільно» наймачів уже не влаштовують. Усе частіше потрібно пред'явити сертифікат про рівень володіння англійською мовою. Такий же документ, швидше за все, захочуть побачити від вас і під час вступу до закордонного навчального закладу. Про роботу за кордоном і згадувати не варто. Навіть для виконання низькокваліфікованих обов'язків потрібно надати сертифікат про закінчення курсів англійської мови.

Як отримати сертифікат з англійської мови?

Навіть сьогодні сертифікати видають далеко не всі школи. Це досить складний процес, для його організації необхідно мати відповідну матеріальну базу та педагогічний склад, який пройшов навчання за спеціальними програмами. В атестації учнів повинні брати участь носії мови.

Найкращим виходом можуть стати курси англійської мови з видачею сертифіката встановленого зразка. І такі установи в Україні є.

Особливості навчання

Головна особливість курсів англійської мови з сертифікатом полягає в тому, що професійні педагоги працюють зі студентами різного рівня підготовки. Програми розраховані на учнів із певним багажем знань. Навіть якщо зі шкільної лави все, що ви пам'ятаєте, – це алфавіт, можете сміливо приходити за новими навичками.

Особливості навчання
Програми на курсах англійської, за якими ви можете отримати сертифікат

  • Інтенсивний курс проходить за грамотно складеною програмою, яка підкріплюється програмним забезпеченням. До закінчення школи цілком реально мати рівень Pre-Intermediate або Intermediate, що відповідає абревіатурі В1 або В2.
     
  • Курси англійської з сертифікатом у Києві в мовній школі Green Forest підходять і для тих, хто в цілому обмежений у часі. Для таких випадків є курси вихідного дня, на яких студенти отримують великий обсяг інформації й одразу ж закріплюють її з викладачами.
     
  • Більшість учнів приваблює можливість прийти на курс відповідного рівня і піти після отримання необхідного сертифіката. Індивідуальний підхід і формування груп за результатами попереднього тестування допоможуть заощадити час і гроші.

Філії мовної школи Green Forest працюють у багатьох містах України. Є курси англійської з видачею сертифіката й у Києві. Учнів приваблює інтегрований підхід – у ході навчання задіяно безліч сучасних програм. Вони стануть учасниками групових та індивідуальних занять, зможуть повною мірою поспілкуватися з носіями мови, без чого вкрай складно засвоїти розмовну мову. Вивчити теорію, зануритись у світ граматики і перевірити свої знання і навички їм допоможе програмне забезпечення, зокрема тренажери Self Study. А сертифікат англійської мови стане корисним і необхідним бонусом до отриманих знань.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30