About English Language. 16.10.2019

Які знання дають курси англійської мови Intermediate?

Автор: Юлія Блажевич

Intermediate – це знання англійської на середньому рівні. Той, хто пройшов курси англійської Intermediate, може грамотно писати, говорити, а також вільно використовувати англійську лексику. Цих знань цілком достатньо для того, щоб працювати за кордоном, вільно подорожувати, коментувати різні ситуації, а також вміти висловлювати власну думку. Знаючи мову на цьому рівні, ви можете вступати до вишів, а також готуватися до міжнародних іспитів. Курси англійської рівня Intermediate збільшують шанси отримати високооплачувану роботу.

Особливості курсів Intermediate

Відвідуючи англійські курси мови Intermediate, вивчити мову ви можете досить швидко, все залежить від початкової підготовки та мети. Якщо почати навчання з нуля, то до цього рівня можна дійти, в середньому, за три місяці. Якщо ж зупинити свій вибір на інтенсивних курсах англійської Intermediate, які пропонуються у більшості мовних шкіл, то опанувати їх можна ще швидше.

У процесі навчання належна увага приділяється навичці спілкування. Мова стає складнішою, з'являється можливість активно використовувати на практиці всі часи англійської мови, умовні речення та інше. На цьому етапі кожен може підтримувати розмову одночасно з кількома співрозмовниками. Після закінчення курсу учні будують складні речення, поєднуючи зв'язками та чітко формулюючи свої думки.

Які знання дають курси англійської мови Intermediate?

Що дають курси англійської мови Intermediate?

  1. З'являється можливість грамотно та зрозуміло висловлювати думки.
  2. Використовувати англійську в різних ситуаціях як у побутовому житті, так і під час роботи.
  3. Надсилати резюме на різні вакантні посади.
  4. Грамотно писати листи, працювати з документами.
  5. Готовність скласти міжнародні іспити TOEFL та IELTS.

На цьому етапі навчання студент має знати понад 2200 слів та фраз. Сюди входять також стійкі вирази, фразові дієслова, ідіоми та інше. До того ж студенти вже повинні опанувати різні варіанти вживання одного і того ж слова, а також навчитися правильно використовувати антоніми та синоніми.

Як визначити нинішній рівень володіння англійською?

Щоб приблизно визначити свій рівень англійської мови, ви можете пройти один із тестів в інтернеті. Але з точністю визначити рівень знань зможе лише кваліфікований викладач, запропонувавши вам пройти письмовий тест та оцінивши вашу навичку усного спілкування англійською.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.