About English Language. 16.10.2019

Які знання дають курси англійської мови Intermediate?

Автор: Юлія Блажевич

Intermediate – це знання англійської на середньому рівні. Той, хто пройшов курси англійської Intermediate, може грамотно писати, говорити, а також вільно використовувати англійську лексику. Цих знань цілком достатньо для того, щоб працювати за кордоном, вільно подорожувати, коментувати різні ситуації, а також вміти висловлювати власну думку. Знаючи мову на цьому рівні, ви можете вступати до вишів, а також готуватися до міжнародних іспитів. Курси англійської рівня Intermediate збільшують шанси отримати високооплачувану роботу.

Особливості курсів Intermediate

Відвідуючи англійські курси мови Intermediate, вивчити мову ви можете досить швидко, все залежить від початкової підготовки та мети. Якщо почати навчання з нуля, то до цього рівня можна дійти, в середньому, за три місяці. Якщо ж зупинити свій вибір на інтенсивних курсах англійської Intermediate, які пропонуються у більшості мовних шкіл, то опанувати їх можна ще швидше.

У процесі навчання належна увага приділяється навичці спілкування. Мова стає складнішою, з'являється можливість активно використовувати на практиці всі часи англійської мови, умовні речення та інше. На цьому етапі кожен може підтримувати розмову одночасно з кількома співрозмовниками. Після закінчення курсу учні будують складні речення, поєднуючи зв'язками та чітко формулюючи свої думки.

Які знання дають курси англійської мови Intermediate?

Що дають курси англійської мови Intermediate?

  1. З'являється можливість грамотно та зрозуміло висловлювати думки.
  2. Використовувати англійську в різних ситуаціях як у побутовому житті, так і під час роботи.
  3. Надсилати резюме на різні вакантні посади.
  4. Грамотно писати листи, працювати з документами.
  5. Готовність скласти міжнародні іспити TOEFL та IELTS.

На цьому етапі навчання студент має знати понад 2200 слів та фраз. Сюди входять також стійкі вирази, фразові дієслова, ідіоми та інше. До того ж студенти вже повинні опанувати різні варіанти вживання одного і того ж слова, а також навчитися правильно використовувати антоніми та синоніми.

Як визначити нинішній рівень володіння англійською?

Щоб приблизно визначити свій рівень англійської мови, ви можете пройти один із тестів в інтернеті. Але з точністю визначити рівень знань зможе лише кваліфікований викладач, запропонувавши вам пройти письмовий тест та оцінивши вашу навичку усного спілкування англійською.

Вам також може сподобатися:
About English Language
7 сучасних трендів онлайн-навчання, які змінюють гру
Привіт, мене звати Віка, я викладач та методист в школі англійської мови Green Forest вже понад 8 років і зараз я пропоную вам зануритись в тренди онлайн-навчання. Коли я починала своє викладацьке життя, то ще було модно готувати на заняття якомога більше друкованих матеріалів, кольорових карток, ігор…
About English Language
7 популярних міфів та фактів про вивчення англійської мови
З яким викликами стикаються викладачі майже щодня? Одне з найважчих завдань - це зрозуміти як краще та ефективніше побудувати процес навчання для тої чи іншої групи, чи окремого студента. Дуже часто ми уявляємо як повинен проходити процес навчання, базуючись на: нашому попередньому досвіді (наприклад,…
About English Language
Що таке irregular verbs (неправильні дієслова) та як їх вивчити
Дієслово (verb) як в українській, так і в англійській мові означає дію. Однак певні відмінності у формах та їх утворенні все ж існують. Дієслово завжди має початкову форму (V – infinitive). В українській мові можна поставити питання «Що робити?»: To drink – пити To eat –…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.