About English Language. 02.06.2021

Вивчити англійську за допомогою Скайпу – з чого почати і як займатися

Автор: Юліана Віхневич

Сучасні технології розширюють можливості для студентів, які вивчають іноземну. Різні платформи та програми дозволяють вивчати мову дистанційно у вільний час, продовжувати навчання під час відпустки або відрядження, займатися в умовах карантину. Сьогодні ви не обмежені своїм містом – можна вивчити англійську за допомогою Скайпу. Для цього достатньо мати хороший доступ в інтернет і зручний ґаджет.

Раніше ми вже розповідали про переваги вивчення англійської за допомогою Скайпу, а зараз дамо прості поради, які допоможуть знайти співрозмовника й ефективно вчитися. 

Як знайти співрозмовника англійською за допомогою Скайпу?

Найбільш очевидний варіант – шукати співрозмовника на спеціальних навчальних сайтах і порталах. Там ви можете знайти як професійних репетиторів із будь-якої точки світу, так і носіїв мови, які пропонують обмінюватися мовними досвідом. Особиста інформація та відгуки інших студентів допоможуть підібрати викладача.

Знайти співрозмовника англійською за допомогою Скайпу можна також у соціальних мережах. Репетитори та носії мови, що не проти поспілкуватися і допомогти з мовною практикою, часто розміщують свої пропозиції в спеціальних тематичних групах і форумах. Крім того, багато студентів із різних країн шукає собі співрозмовника зі схожим рівнем володіння англійською, щоб тренувати розмовну мову й аудіювання, та й взагалі розширювати світогляд.

Вивчити англійську за допомогою Скайпу: з чого почати і як займатися
Англійська за допомогою Скайпу – простий спосіб прокачати розмовну мову й аудіювання

А ще знайти репетитора або співрозмовника для навчання в Скайпі можна за рекомендаціями знайомих. На відгуки друзів і знайомих можна покластися з більшою впевненістю. Крім того, можна звернутися за допомогою до ваших друзів і знайомих, які добре знають мову або самі вивчають англійську. По-перше, вам комфортніше буде тренувати іноземну зі знайомою людиною, по-друге, вам простіше буде домовитися про час занять і теми для вивчення.

Як вивчати англійську за допомогою Скайпу?

Щоб заняття з англійської приносили результат, варто дотримуватися кількох простих рекомендацій.

1. Займайтеся англійською за допомогою Скайпу регулярно

Одна з переваг занять за допомогою Скайпу – індивідуальний розклад. Але щоб уроки приносили результат, займатися необхідно постійно. Домовтеся зі своїм співрозмовником про регулярність уроків, зробіть такі заняття своєю звичкою.

2. Зосередьтеся на уроці

Ефективність занять з англійської за допомогою Скайпу залежить від концентрації обох співрозмовників. Особливо якщо ви вчите мову зі знайомим або другом. Не забувайте, що це урок – приділяйте час запланованим темам і активностям, менше відволікайтеся на порожні розмови, але навіть якщо хочеться поговорити ні про що, робіть це англійською.

3. Стежте за прогресом

У кожного студента різні потреби, усім необхідний індивідуальний підхід – грамотний викладач зможе правильно оцінити ваш рівень і запропонувати ефективну програму навчання. На кожному етапі звертайте увагу на прогрес, говоріть про свої труднощі.

Вивчити англійську за допомогою Скайпу: з чого почати і як займатися - 2

Вам також може сподобатися:
About English Language
7 популярних міфів та фактів про вивчення англійської мови
З яким викликами стикаються викладачі майже щодня? Одне з найважчих завдань - це зрозуміти як краще та ефективніше побудувати процес навчання для тої чи іншої групи, чи окремого студента. Дуже часто ми уявляємо як повинен проходити процес навчання, базуючись на: нашому попередньому досвіді (наприклад,…
About English Language
Що таке irregular verbs (неправильні дієслова) та як їх вивчити
Дієслово (verb) як в українській, так і в англійській мові означає дію. Однак певні відмінності у формах та їх утворенні все ж існують. Дієслово завжди має початкову форму (V – infinitive). В українській мові можна поставити питання «Що робити?»: To drink – пити To eat –…
About English Language
Англійська для дорослих початківців: поради для створення якісної мовної бази
Ще десять років тому ми, можливо, могли б знехтувати вивченням англійської, проживаючи в Україні та працюючи в українській компанії. Сьогодні ж глобалізація впливає на розвиток сучасного світу, і англійська мова виступає універсальним інструментом для спілкування між жителями різних країн, а отже, стає…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.