About English Language. 17.06.2020

Вчимося спілкуватися на курсах англійської з носієм мови

Автор: Тетяна Огородник

Мабуть, найголовніша причина, чому люди починають вивчати англійську мову – це бажання спілкуватися з іноземцями. Вміння вільно говорити – найважливіша навичка. Саме їй приділяється підвищена увага на уроках англійської мови з носієм мови в київських школах. Читання, письмо й навіть граматика відводяться на другий план. Курси англійської з носієм мови ставлять перед собою більш складне завдання – допомогти студентам позбутися страху говорити з іноземцями, розвинути комунікативні навички, вдихнути у них впевненість щодо їхніх здібностей.

Вчимося спілкуватися на курсах англійської з носієм мови

На курсах англійської з носієм можна покращити не лише результати навчання, а й скіли спілкування

Напевно, багато хто з тих, хто вивчає англійську, злегка побоюється заговорити з іноземцями. Особливо якщо це американці чи англійці. І особливо якщо рівень ваших мовних навичок початковий або базовий. Хоча задля справедливості зауважимо, що й люди з досить високим рівнем і багатим словниковим запасом можуть розгубитися, якщо до них звернеться іноземець. Курси англійської мови з носієм мови існують для того, щоб таких ситуацій не виникало.

Незважаючи на популярність, у людей про них досить неоднозначні уявлення. У кожній школі вони проходять по-різному, залежно від обраних методик та стилю навчання. Це можуть бути:

  1. Розмовні клуби – уроки відбуваються у форматі зустрічей, на яких студенти та викладач обговорюють різні теми, діляться своїми думками та весело проводять час. Дуже часто у ролі лідера зустрічі виступає носій мови.
     
  2. Традиційні курси англійської, де носій мови виступає в ролі постійного або запрошеного викладача.
     
  3. «Перевернуті класи» – популярна модель викладання, яка використовується переважно на київських курсах англійської з носієм мови. Особливість полягає в тому, що перед уроком учні переглядають короткі відеолекції, слухають навчальний аудіоматеріал, вивчають теорію, а на заняттях навчаються застосовувати отримані знання на практиці.

Сьогодні є безліч варіантів практики своєї англійської. Коли мова заходить про спілкування з іноземцями, багато хто віддає перевагу соціальним мережам, спеціальним сайтам та додаткам, наприклад, таким як Hello Talk, Hi Native та Cambly. Це справді непоганий спосіб, але є маленька проблема – починаючи листуватися з носіями мови, більшість людей геть-чисто забувають про розмовну практику. Причина – той самий горезвісний страх і відкладання на потім. А ось на курсах із викладачем-іноземцем ви не зможете собі такого дозволити. Заняття стануть для вас своєрідною шоковою терапією, адже хочете ви того чи ні, а заговорити доведеться. Але незабаром ваші розмовні навички покращаться настільки, що від невпевненості та страху не залишиться й сліду!

Вам також може сподобатися:
About English Language
Що таке irregular verbs (неправильні дієслова) та як їх вивчити
Дієслово (verb) як в українській, так і в англійській мові означає дію. Однак певні відмінності у формах та їх утворенні все ж існують. Дієслово завжди має початкову форму (V – infinitive). В українській мові можна поставити питання «Що робити?»: To drink – пити To eat –…
About English Language
Англійська для дорослих початківців: поради для створення якісної мовної бази
Ще десять років тому ми, можливо, могли б знехтувати вивченням англійської, проживаючи в Україні та працюючи в українській компанії. Сьогодні ж глобалізація впливає на розвиток сучасного світу, і англійська мова виступає універсальним інструментом для спілкування між жителями різних країн, а отже, стає…
About English Language
Англійська мова для початківців: базовий словник для офісу
Сьогодні майже в кожній професії знання міжнародної мови спілкування є якщо не обов’язковим, то бажаним. Компанії працюють з іноземними партнерами, наймають співробітників із різних країн, тож навіть для початківців англійська мова стає частиною офісної рутини. Зміст 1. Офісний сленг в англійській…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.