About English Language. 23.01.2020

Кому варто вивчати англійську мову з носієм мови

Автор: Юлія Блажевич

Стереотипний слов'янський акцент в англійській мові все ще використовується у фільмах, але в реальному житті вже не так часто. Адже дедалі більше людей в Україні може дозволити собі вивчати англійську мову з носієм. Чи правда, що тільки так можна поставити правильну вимову?

Хто такий носій?

Перш ніж починати вчити англійську з носієм мови в Києві, давайте точно визначимо, хто ж такий носій. Носій – це викладач англійської, який народився та жив в англомовному середовищі. Для нього англійська є єдиною рідною мовою. До англомовних можна віднести всі міста та штати США, Австралії, Великобританії та Канади. Тих, хто народився на Філіппінах, в Індії, а також у кількох країнах Африки, де англійська також є державною мовою, носіями вважати не прийнято. Також багато хто помилково вважає, що англійську можна вчити з емігрантами з англомовних країн.

Кому варто вивчати англійську мову з носієм мови

Переваги та недоліки вивчення англійської мови з носієм

Опановувати з носієм англійську виходить дуже успішно, адже він чудово розуміється на тонкощах мови. З носієм ви занурюєтеся в мовне середовище, отримуєте справжнє живе спілкування з використанням актуальної лексики та зворотів, що часто вживаються. До того ж, носій допоможе вам поставити правильну вимову. Це величезний плюс для тих, хто планує спілкуватися з іноземцями.

Але у вивченні англійської з носіями можуть бути недоліки. Наприклад, далеко не кожна людина, яка чудово знає свою рідну мову, може передати ці знання іншим людям. Безсумнівно, викладачі-носія повинні мати освіту філолога та вміти правильно подавати інформацію. Але іноді носії англійської не можуть зіставити англійські граматичні та словесні конструкції з російською чи українською мовою.

Кому варто займатися з носієм англійської мови?

Уроки розмовної англійської з носієм будуть корисні всім, хто хоче опанувати мову, навчитися сприймати англійську на слух, викорінити український акцент, подолати мовний бар'єр. Винятком стають хіба що зовсім новачки в англійській мові з нульовим рівнем, яким розмови з носієм не принесуть жодної користі. З нейтів спікером радимо займатися вже з рівня Pre-Intermediate.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Англійська мова для початківців: базовий словник для офісу
Сьогодні майже в кожній професії знання міжнародної мови спілкування є якщо не обов’язковим, то бажаним. Компанії працюють з іноземними партнерами, наймають співробітників із різних країн, тож навіть для початківців англійська мова стає частиною офісної рутини. Зміст 1. Офісний сленг в англійській…
About English Language
Як вчити англійську самостійно на платформі Booyya
Чи бувало у вас таке, що треба повторити певну граматичну тему або вивчити специфічну лексику англійської мови, а проходити повноцінний курс заради цього немає змоги чи бажання? Насправді це досить поширене явище, тому в 2020 році сім’я проєктів Green Forest запустила онлайн-маркет курсів англійської…
About English Language
Уроки англійської мови з використанням сучасних підходів
На щастя, сьогодні ми маємо величезний вибір шкіл та курсів і можемо обрати уроки англійської мови під власні потреби та бажання. Пройшли ті часи, коли на уроки англійської мови приходили за простими поясненнями граматики або лекціями про часи і стани дієслів. Сьогодні, щоб втримати увагу студента на…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.