About English Language. 23.01.2020

Кому варто вивчати англійську мову з носієм мови

Автор: Юлія Блажевич

Стереотипний слов'янський акцент в англійській мові все ще використовується у фільмах, але в реальному житті вже не так часто. Адже дедалі більше людей в Україні може дозволити собі вивчати англійську мову з носієм. Чи правда, що тільки так можна поставити правильну вимову?

Хто такий носій?

Перш ніж починати вчити англійську з носієм мови в Києві, давайте точно визначимо, хто ж такий носій. Носій – це викладач англійської, який народився та жив в англомовному середовищі. Для нього англійська є єдиною рідною мовою. До англомовних можна віднести всі міста та штати США, Австралії, Великобританії та Канади. Тих, хто народився на Філіппінах, в Індії, а також у кількох країнах Африки, де англійська також є державною мовою, носіями вважати не прийнято. Також багато хто помилково вважає, що англійську можна вчити з емігрантами з англомовних країн.

Кому варто вивчати англійську мову з носієм мови

Переваги та недоліки вивчення англійської мови з носієм

Опановувати з носієм англійську виходить дуже успішно, адже він чудово розуміється на тонкощах мови. З носієм ви занурюєтеся в мовне середовище, отримуєте справжнє живе спілкування з використанням актуальної лексики та зворотів, що часто вживаються. До того ж, носій допоможе вам поставити правильну вимову. Це величезний плюс для тих, хто планує спілкуватися з іноземцями.

Але у вивченні англійської з носіями можуть бути недоліки. Наприклад, далеко не кожна людина, яка чудово знає свою рідну мову, може передати ці знання іншим людям. Безсумнівно, викладачі-носія повинні мати освіту філолога та вміти правильно подавати інформацію. Але іноді носії англійської не можуть зіставити англійські граматичні та словесні конструкції з російською чи українською мовою.

Кому варто займатися з носієм англійської мови?

Уроки розмовної англійської з носієм будуть корисні всім, хто хоче опанувати мову, навчитися сприймати англійську на слух, викорінити український акцент, подолати мовний бар'єр. Винятком стають хіба що зовсім новачки в англійській мові з нульовим рівнем, яким розмови з носієм не принесуть жодної користі. З нейтів спікером радимо займатися вже з рівня Pre-Intermediate.

Вам також може сподобатися:
About English Language
15 англійських слів, які не мають прямого відповідника українською
Вивчаючи іноземну мову, ми спершу намагаємось усе перекласти дослівно з рідної. Здавалося б: от є слово – знайди український відповідник, і справу зроблено. Але мова – штука хитра. Іноді одне англійське слово містить в собі цілу бурю емоцій, які українською треба пояснювати великою фразою…
About English Language
Мозок, травма і мова: 5 порад для ефективного викладання англійської в умовах стресу
Нещодавно в Green Forest відбувся тренінг для викладачів, який провела Глінда Каллен із SENsational Tutors — фахівець із питань травми. Цей тренінг докорінно змінює наш підхід до мовної освіти в ці непрості часи. Головна думка Глінди була дуже чіткою: травма впливає не лише на наші емоції, а й…
About English Language
5 soft skills, які допомагають розвивати вивчення англійської мови на курсах
Будь-який процес вивчення та пізнання чогось має позитивний вплив на наш мозок, особливо — вивчення іноземних мов, що тренує нашу памʼять. Мозок мовознавців працює дещо інтенсивніше, ніж в інших людей. Обробки інформації швидша, а гнучкість мислення дозволяє швидше та ефективніше перемикатися…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.