About English Language, Vocabulary. 31.05.2021

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує

Автор: Олена Задворна

Швидко вивчити розмовну англійську мову можна тільки... розмовляючи. По-іншому ніяк. Чим більше практики, тим швидше ви досягнете необхідного рівня розмовної англійської. Щоб вивчити розмовну англійську, можна навіть не виходити з дому. Все необхідне є онлайн. Займайтеся регулярно – і за деякий час у подорожі ви відчуєте колосальну різницю. 

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує?

Вчити розмовну англійську для тих, хто багато подорожує, просто необхідно. Особливо актуально це для людей, які подорожують по всьому світу. Якщо елементарні речі ще можна якось пояснити й зрозуміти без знання мови, то в непередбачуваних обставинах важливо володіти розмовною англійською хоча б на середньому рівні. Це і загублений багаж, і проблеми з заселенням, і перевірка служби безпеки, та й просто запитання, щоб уточнити дорогу та зорієнтуватися на місцевості. 

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує
Розмовна англійська мова потрібна для подорожей до більшості країн

Із перших занять на курсах або без викладача важливо знайти партнера для розмовної практики або відвідувати розмовні клуби. Не соромтеся говорити й не бійтеся робити помилки. На курсах і розмовних клубах усі приходять вдосконалюватися і вчитися, а носії англійської розуміють, що це не ваша рідна мова, тому завжди допоможуть виправити помилки та повільно повторять, якщо щось буде незрозуміло.

Щоб швидко вивчити англійську мову та вільно розмовляти, варто тренуватися щодня. Читання вголос і переказ сюжету фільму або статті – прекрасний тренажер, який не потребує партнера. Можете записувати себе на диктофон і прослуховувати. Так ви зможете почути помилки й оцінити свій рівень. 

Розмовні фрази англійською, які знадобляться у подорожі  

Поїздка планується найближчим часом? Вивчіть основні розмовні фрази англійською, які знадобляться у подорожі. Це не замінить повноцінних уроків, але на перших порах допоможе зорієнтуватися. Встановіть на телефон додаток з офлайн-перекладачем. Також скористайтеся функцією Google-перекладача для розпізнавання тексту за допомогою камери телефона. Це допоможе як під час підписання різних документів, так і в ресторанах і кафе для читання меню.

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує - 2

В аеропорту

Запам'ятайте деякі слова, терміни і фрази, які можуть знадобитися ще в аеропорту:

 • check a bag – реєстрація багажу;
 • carry-on bag – ручна поклажа;
 • overweight – надмірна вага багажу;
 • boarding time – час посадки;
 • check in – реєстрація;
 • my luggage hasn’t arrived – мій багаж не ще прибув.

Випишіть інші назви та фрази, щоб впевнено почуватися під час проходження контролю і польоту.

У готелі

У готелі вам знадобляться розмовні фрази, щоб заселитися, запитати, коли сніданок або вечеря, викликати таксі й уточнити інші деталі. Деякі фрази для мандрівників, які зупинилися в готелі: 

 • I've got a reservation – я забронював номер; 
 • a double room – номер для двох; 
 • a single room – номер для одного; 
 • What time is breakfast? – Коли сніданок? 
 • Could you please call me a taxi? – Можете викликати мені таксі? 

Запитуємо дорогу 

У подорожі важливо не тільки знати, як запитати дорогу, але і зрозуміти напрямок. Вивчіть необхідні фрази, щоб не загубитися і відвідати всі заплановані місця. Ось деякі з них: 

 • How do I get to…? – Як мені дістатися до...?
 • How far is it? – Як далеко?
 • straight ahead – прямо;
 • right – праворуч;
 • left – ліворуч;
 • cross the road – перейти дорогу.

Невеликий словник допоможе на перших порах, а систематичне навчання значно розширить ваші горизонти й зробить ваші подорожі більш простими та вільними. 

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.