About English Language, Vocabulary. 31.05.2021

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує

Автор: Олена Задворна

Швидко вивчити розмовну англійську мову можна тільки... розмовляючи. По-іншому ніяк. Чим більше практики, тим швидше ви досягнете необхідного рівня розмовної англійської. Щоб вивчити розмовну англійську, можна навіть не виходити з дому. Все необхідне є онлайн. Займайтеся регулярно – і за деякий час у подорожі ви відчуєте колосальну різницю. 

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує?

Вчити розмовну англійську для тих, хто багато подорожує, просто необхідно. Особливо актуально це для людей, які подорожують по всьому світу. Якщо елементарні речі ще можна якось пояснити й зрозуміти без знання мови, то в непередбачуваних обставинах важливо володіти розмовною англійською хоча б на середньому рівні. Це і загублений багаж, і проблеми з заселенням, і перевірка служби безпеки, та й просто запитання, щоб уточнити дорогу та зорієнтуватися на місцевості. 

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує
Розмовна англійська мова потрібна для подорожей до більшості країн

Із перших занять на курсах або без викладача важливо знайти партнера для розмовної практики або відвідувати розмовні клуби. Не соромтеся говорити й не бійтеся робити помилки. На курсах і розмовних клубах усі приходять вдосконалюватися і вчитися, а носії англійської розуміють, що це не ваша рідна мова, тому завжди допоможуть виправити помилки та повільно повторять, якщо щось буде незрозуміло.

Щоб швидко вивчити англійську мову та вільно розмовляти, варто тренуватися щодня. Читання вголос і переказ сюжету фільму або статті – прекрасний тренажер, який не потребує партнера. Можете записувати себе на диктофон і прослуховувати. Так ви зможете почути помилки й оцінити свій рівень. 

Розмовні фрази англійською, які знадобляться у подорожі  

Поїздка планується найближчим часом? Вивчіть основні розмовні фрази англійською, які знадобляться у подорожі. Це не замінить повноцінних уроків, але на перших порах допоможе зорієнтуватися. Встановіть на телефон додаток з офлайн-перекладачем. Також скористайтеся функцією Google-перекладача для розпізнавання тексту за допомогою камери телефона. Це допоможе як під час підписання різних документів, так і в ресторанах і кафе для читання меню.

Як швидко вивчити розмовну англійську мову для тих, хто багато подорожує - 2

В аеропорту

Запам'ятайте деякі слова, терміни і фрази, які можуть знадобитися ще в аеропорту:

 • check a bag – реєстрація багажу;
 • carry-on bag – ручна поклажа;
 • overweight – надмірна вага багажу;
 • boarding time – час посадки;
 • check in – реєстрація;
 • my luggage hasn’t arrived – мій багаж не ще прибув.

Випишіть інші назви та фрази, щоб впевнено почуватися під час проходження контролю і польоту.

У готелі

У готелі вам знадобляться розмовні фрази, щоб заселитися, запитати, коли сніданок або вечеря, викликати таксі й уточнити інші деталі. Деякі фрази для мандрівників, які зупинилися в готелі: 

 • I've got a reservation – я забронював номер; 
 • a double room – номер для двох; 
 • a single room – номер для одного; 
 • What time is breakfast? – Коли сніданок? 
 • Could you please call me a taxi? – Можете викликати мені таксі? 

Запитуємо дорогу 

У подорожі важливо не тільки знати, як запитати дорогу, але і зрозуміти напрямок. Вивчіть необхідні фрази, щоб не загубитися і відвідати всі заплановані місця. Ось деякі з них: 

 • How do I get to…? – Як мені дістатися до...?
 • How far is it? – Як далеко?
 • straight ahead – прямо;
 • right – праворуч;
 • left – ліворуч;
 • cross the road – перейти дорогу.

Невеликий словник допоможе на перших порах, а систематичне навчання значно розширить ваші горизонти й зробить ваші подорожі більш простими та вільними. А якщо ви хочете вивчити найпопулярніші фразові дієслова пов'язані з подорожами, тоді вам сподобається короткий онлайн-курс англійської на booyya.com - https://bit.ly/3XP1izt.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Англійська мова для початківців: базовий словник для офісу
Сьогодні майже в кожній професії знання міжнародної мови спілкування є якщо не обов’язковим, то бажаним. Компанії працюють з іноземними партнерами, наймають співробітників із різних країн, тож навіть для початківців англійська мова стає частиною офісної рутини. Зміст 1. Офісний сленг в англійській…
About English Language
Як вчити англійську самостійно на платформі Booyya
Чи бувало у вас таке, що треба повторити певну граматичну тему або вивчити специфічну лексику англійської мови, а проходити повноцінний курс заради цього немає змоги чи бажання? Насправді це досить поширене явище, тому в 2020 році сім’я проєктів Green Forest запустила онлайн-маркет курсів англійської…
About English Language
Уроки англійської мови з використанням сучасних підходів
На щастя, сьогодні ми маємо величезний вибір шкіл та курсів і можемо обрати уроки англійської мови під власні потреби та бажання. Пройшли ті часи, коли на уроки англійської мови приходили за простими поясненнями граматики або лекціями про часи і стани дієслів. Сьогодні, щоб втримати увагу студента на…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.