Мабуть, найголовніша причина, чому люди починають вивчати англійську мову – це бажання спілкуватися з іноземцями. Вміння вільно говорити – найважливіша навичка. Саме їй приділяється підвищена увага на уроках англійської мови з носієм мови в київських школах. Читання, письмо й навіть граматика відводяться на другий план. Курси англійської з носієм мови ставлять перед собою більш складне завдання – допомогти студентам позбутися страху говорити з іноземцями, розвинути комунікативні навички, вдихнути у них впевненість щодо їхніх здібностей.
На курсах англійської з носієм можна покращити не лише результати навчання, а й скіли спілкування
Напевно, багато хто з тих, хто вивчає англійську, злегка побоюється заговорити з іноземцями. Особливо якщо це американці чи англійці. І особливо якщо рівень ваших мовних навичок початковий або базовий. Хоча задля справедливості зауважимо, що й люди з досить високим рівнем і багатим словниковим запасом можуть розгубитися, якщо до них звернеться іноземець. Курси англійської мови з носієм мови існують для того, щоб таких ситуацій не виникало.
Незважаючи на популярність, у людей про них досить неоднозначні уявлення. У кожній школі вони проходять по-різному, залежно від обраних методик та стилю навчання. Це можуть бути:
- Розмовні клуби – уроки відбуваються у форматі зустрічей, на яких студенти та викладач обговорюють різні теми, діляться своїми думками та весело проводять час. Дуже часто у ролі лідера зустрічі виступає носій мови.
- Традиційні курси англійської, де носій мови виступає в ролі постійного або запрошеного викладача.
- «Перевернуті класи» – популярна модель викладання, яка використовується переважно на київських курсах англійської з носієм мови. Особливість полягає в тому, що перед уроком учні переглядають короткі відеолекції, слухають навчальний аудіоматеріал, вивчають теорію, а на заняттях навчаються застосовувати отримані знання на практиці.
Сьогодні є безліч варіантів практики своєї англійської. Коли мова заходить про спілкування з іноземцями, багато хто віддає перевагу соціальним мережам, спеціальним сайтам та додаткам, наприклад, таким як Hello Talk, Hi Native та Cambly. Це справді непоганий спосіб, але є маленька проблема – починаючи листуватися з носіями мови, більшість людей геть-чисто забувають про розмовну практику. Причина – той самий горезвісний страх і відкладання на потім. А ось на курсах із викладачем-іноземцем ви не зможете собі такого дозволити. Заняття стануть для вас своєрідною шоковою терапією, адже хочете ви того чи ні, а заговорити доведеться. Але незабаром ваші розмовні навички покращаться настільки, що від невпевненості та страху не залишиться й сліду!