About English Language. 01.06.2021

Як підтягнути розмовну англійську

Автор: Світлана Федорчук

Ви можете мати великий словниковий запас і прекрасно знати граматичні правила, але демонструвати погану розмовну іноземну мову. Чому так відбувається? Найчастіше причина криється в страху зробити помилку. Або у відсутності практики – адже, щоб розвинути правильну вимову, необхідно якомога більше говорити.

Якщо все описане – ваш випадок і ви хочете підтягнути рівень своїх розмовних навичок, прочитайте нашу статтю. Ми ділимося способами, які допоможуть розвинути вміння говорити іноземною. Плюс ви дізнаєтеся, як перевірити рівень розмовної англійської.

Як підтягнути розмовну англійську?

Найпростіший метод розвитку та перевірки рівня володіння іноземною мовою – це відвідування курсів. Працюючи разом із викладачем, ви зможете одночасно поліпшити вимову, навчитеся читати окремі слова, розширите словниковий запас, розвинете вміння сприймати англійську мову на слух. Комплекс описаних навичок і знань – це запорука хорошої розмовної мови. 

Як підтягнути розмовну англійську
Спілкування з іноземцями – теж хороший спосіб перевірити й підтягнути мовні навички

Перш ніж записатися на курси, обов'язково дізнайтеся, яку методику використовують викладачі. Наприклад, ми вже давно взяли на озброєння комунікативну методику. Чим вона хороша?

  1. Багато співрозмовників

Що більше співрозмовників з'явиться у вашому полі спілкування, то легше вам буде підтягнути розмовну англійську. Ви звикнете до різної вимови й темпу мови, акцентів. Тому розмовляйте з одногрупниками тільки англійською.

  1. Можливість помітити свої помилки

Щоб розвивати розмовну англійську, необхідно вчасно помічати і виправляти власні помилки. Викладач курсів допоможе в цьому.

  1. Закріплення знань

Наші курси побудовані так, щоб студенти могли вчити нову лексику й одразу використовувати її в розмові, тим самим підвищуючи рівень володіння усною англійською.

Як розвивати розмовну англійську?

Щоб додатково перевірити й розвивати вміння говорити англійською мовою, радимо підшукати співрозмовників за межами курсів. Наприклад, знайдіть англомовних друзів у соціальних мережах і відвідуйте розмовні клуби, які організовують мовні школи.

Як підтягнути розмовну англійську - 2

Як перевірити рівень розмовної англійської?

Знову ж слід звернутися до мовної школи. Перед початком навчання всі школи проводять тест на загальний рівень знання англійської. Якщо вас цікавить тільки рівень володіння розмовною мовою, ви також можете попросити школу зробити його перевірку. Додатково можете скористатися онлайн-ресурсами. Але врахуйте, що вони дають лише приблизну оцінку рівня знань.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00