About English Language. 04.08.2020

Вивчення англійської мови в онлайн - школі – тільки «за»!

Автор: Тетяна Огородник

Популярність вивчення англійської онлайн стрімко зростає, адже ви не знайдете жодної людини, яка б не хотіла вільно говорити однією з найпоширеніших мов світу. Варто віддати належне розвитку соціальних мереж, які де-факто зробили англійську – мовою і онлайн - платформ для навчання, і розважальних ресурсів, і інтернет-спільнот. 

Не забуваємо про те, що це також універсальний інструмент для спілкування з людьми в різних точках планети. Тому не дивно, що школи вивчення англійської мови пропонують онлайн-заняття, даючи можливість всім охочим напрацьовувати й закріплювати навички. Але поширеність і актуальність – далеко не єдині причини, чому люди, обираючи між сотнями інших мов, віддають перевагу саме англійській. 

У цій статті ми розповімо про те, чому варто продовжувати вивчення англійської мови в онлайн - школах, незважаючи ні на що.

Вивчення англійської мови в онлайн - школі
Онлайн - платформи для навчання англійської дають розширені можливості для продуктивного й ефективного навчання

Англійська має багато спільних рис з іншими мовами. Історія формування та становлення цієї мови багата на події. З давніх-давен на неї впливали війни, вторгнення й інші світові культури. Якщо ви продовжите вивчення англійської мови, викладачі онлайн - школи розкажуть вам про те, як вона формувалася, змінювалася та розвивалася. По суті, це гібрид, що складається з романських, латинських і німецьких елементів. Тому тим людям, які добре нею володіють, набагато легше вчити інші мови.

На онлайн - платформах для навчання англійської ви дізнаєтеся про те, наскільки вона поетична. Навіть самі носії наголошують на тому, що існує маса способів інтерпретувати свої думки завдяки їй. Саме тому вона так легко впроваджується в інші, навіть незвичайні культури. Наприклад, у Сінгапурі винайшли абсолютно новий тип, відомий як «сінгліш», який увібрав у себе аспекти китайської та малайської.

Ви помітили, що навіть ті люди, які не відвідують онлайн - школу вивчення англійської мови, знають масу слів і фраз? І це при тому, що вони є новими навіть для нейтів спікерів. Наприклад, такі слова як selfie і smasual (мікс слів smart і casual) з'явилися не так давно, але вже міцно засіли в лексиконі мешканців не тільки США і Британії, а й багатьох інших країн. Зайдіть на будь-яку онлайн - платформу для навчання англійської, і ви переконаєтеся, що вона розвивається швидше, ніж безліч інших мов. Чи не кожен рік генерується маса нових слів, часто їх неможливо перекласти, але це не заважає їм міцно закріплюватися в мові людей по всьому світу.

Англійська мова – проста. Це, звичайно, спірне питання. Не дарма ж викладачі онлайн - платформ для навчання англійської намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного студента. Але все ж її зв'язок з різними світовими культурами, через що безліч слів співзвучні з іншими мовами, дозволяє всім без винятку українцям успішно вивчити її та незабаром вільно розмовляти.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30