Reviews, About English Language. 14.03.2014

Англійська в Англії – це реально!

Автор: Вера Соколова

Ми всі знаємо, як корисно і важливо вивчати англійську. Але як важко іноді змусити себе сісти і зробити домашнє завдання або почитати давно відкладену книгу англійською. Не те, що б ми ліниві, просто вдома завжди знаходиться маса важливіших справ, тож до домашнього завдання руки просто не доходять.


Впізнаєте себе? Якщо так, то рішення вашої проблеми зовсім просте – їхати вивчати англійську за кордон. Адже в мовному середовищі, та ще й проводячи велику частину часу на заняттях, відволікатися не буде на що.


Ви скажете, що це дорого, але ж зовсім не обов'язково їхати до Лондона. Англійську можна повчити і в інших містах Англії, і найчастіше – за досить доступними цінами.


Нижче наведено 5 найоптимальніших за ціною варіантів вивчення англійської в Англії. Для зручності оцінки у всіх випадках були взяті стандартні курси англійської тривалістю 2 тижні і в звичайних групах. Зазначені ціни включають тільки навчання, а значить додатково потрібно сплатити реєстраційний збір (близько 40 фунтів), візу (80 фунтів), проїзд (літак від 150 фунтів), трансфер (найдешевший 10 фунтів), проживання (у напівпансіоні близько 180 фунтів на тиждень) і особисті витрати. Таким чином, до вказаних цінами за 2 тижні навчання потрібно додати близько 640 фунтів (плюс приблизно 60 фунтів на поїзд до інших міст).


Kaplan
Це міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка вже понад 70 років на ринку цих послуг. В Англії вона представлена в 10 містах, але для порівняння ми взяли найбільш бюджетний варіант у місті Борнмут (південь Англії).
Вартість двох тижнів: 480 фунтів
Кількість студентів: від 10 до 15
Кількість годин на тиждень: 15 плюс додаткові 5 годин для розвитку навичок спілкування
Плюси: Чіткі стандарти якості, отримання впізнаваного сертифіката в кінці курсу. Можливість використовувати ресурси бібліотеки. Низькі ціни на проживання та харчування в порівнянні з більшими містами Англії. Наявність поруч моря.
Мінуси: До Борнмута важко дістатися, а значить, доведеться витратитися не тільки на літак, але і на поїзд.
Вебсайт - kaplan.co.uk


Embassy CES
Ще одна міжнародна мережа шкіл англійської мови, що належить концерну Study Group. Представлена у всіх англомовних країнах, зокрема в Англії в 5 містах. Для цієї статті ми взяли варіант у Кембриджі.
Вартість двох тижнів: 520 фунтів
Кількість студентів: від 12 до 16
Кількість годин на тиждень: 16.7
Плюси: Чіткі стандарти якості, отримання впізнаваного сертифіката в кінці курсу. Щотижневе тестування вашого прогресу. Можливість отримати онлайн-портфоліо ваших результатів. Акредитовані Британською Радою. Можливість пожити в одному з найкрасивіших міст Англії.
Мінуси: Відсутність додаткових занять і ресурсів.
Вебсайт - www.embassyenglish.com


Malvern House
Це невелика мережа шкіл, представлена в Дубліні та Лондоні. Оскільки це найбільш бюджетний варіант серед мовних шкіл Лондона, ми розглянемо школи саме в цьому місті.
Вартість двох тижнів: 490 фунтів
Кількість студентів: 15
Кількість годин на тиждень: 15
Плюси: Акредитовані Британською Радою. Різноманітна програма культурних заходів. Можна вибрати між 3 школами в центрі Лондона.
Мінуси: Менш впізнавана за попередні школи. Відсутність додаткових занять і ресурсів. З огляду на, що тестування знань проходить раз на місяць, більше підходить для більш тривалих занять.
Вебсайт www.malvernhouse.com

 

Language Studies International
Це міжнародна мережа шкіл, представлена в 15 країнах. У ній викладають не тільки англійську, але і французьку, російську, іспанську та італійську. В Англії школа представлена в 3 містах, ми ж візьмемо Брайтон як найдоступніший.
Вартість двох тижнів: 440 фунтів
Кількість студентів: 15
Кількість годин на тиждень: 16.7
Плюси: Найдоступніша за ціною і кількістю годин. Активна культурна програма. Наявність поруч моря.
Мінуси: Відсутність додаткових занять і ресурсів. За рахунок того, що школа працює з безліччю мов, на ринку вона не така відома своїми курсами англійської. Додаткові витрати на транспорт (літак плюс поїзд).
Вебсайт www.lsi.edu


EC (English Language Centres)
Це міжнародна мережа шкіл, яка працює на ринку з 1991 року. Школа представлена в 5 країнах і займається викладанням виключно англійської мови. В Англії EC працює в 6 містах (Лондон, Манчестер, Брайтон, Брістоль, Кембридж, Оксфорд), і оскільки ціни на навчання скрізь, крім Лондона, однакові, для цієї статті ми візьмемо Оксфорд.
Вартість двох тижнів: 490 фунтів
Кількість студентів: 13-15
Кількість годин на тиждень: 15
Плюси: Програми та сертифікати шкіл EC акредитовані в спеціалізованих державних установах і визнаються провідними міжнародними організаціями в сфері освіти. Кожне заняття присвячене конкретній вокабулярній темі, під яку підбирається відповідна граматика. Можливість пожити в надзвичайно красивому університетському місті.
Мінуси: Відсутність додаткових занять і ресурсів.
Вебсайт www.ecenglish.com


Сподіваюся, що ця стаття допоможе тим, хто планує поїхати на навчання цього року, визначитися зі школою англійської, а інших переконає, що повчити мову в Англії – це цілком реальна можливість для кожного.

 

Вам також може сподобатися:
News
Безкоштовний урок англійської з Notes. Video Lesson. How to give news. B2-C1
А скільки цікавих новин ви вже дізналися сьогодні? Від друзів, колег або світових сенсацій. Ми створили для вас новий Free English Lesson with Notes - Video Lesson. How to give news. B2-C1 - https://bit.ly/3emasPD, в якому ви дізнаєтесь, як повідомляти новини англійською та як реагувати на них.…
Grammar
Безкоштовний урок англійської з Notes. Grammar Lesson. Talk about abilities. A1
Саме час повторити граматику! Наш новий онлайн урок Grammar Lesson. Talk about abilities - https://bit.ly/3nc1rvx присвячений модальному дієслову CAN - правила, завдання на аудіювання та заповнення пропусків в реченнях. Урок створений для початкових рівнів, але буде корисним і для повторення.…
Speaking
Навчальне відео - 5 поширених помилок в англійській, які роблять майже всі
Нове навчальне відео - must watch для кожного, хто вивчає англійську! Адже в ньому - https://youtu.be/LaWh9ilfmmk Катя Ковальова, старша викладачка Green Forest, розказує про 5 поширених помилок в англійській мові. Там і про незлічувані іменники для початкових рівнів, і про прийменники та модальні дієслова…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
9 травня офіс не працює.
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср., Пт.: 9:00-11:30, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
9 травня офіс не працює.
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00; 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
9 травня офіс не працює.
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
9 травня офіс не працює.
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
9 травня офіс не працює.
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
9 травня офіс не працює.