About English Language. 25.02.2020

Англійська розмовна для початківців – найважча?

Англійська мова для початківців, немов лернейська гідра – багатоголове чудовисько давньогрецької міфології. Ось ви вже відрубали одну голову – вивчили безліч слів. Засвоїли конструкцію речень і десятки правил – ще одна голова відрізана. І вмить виростає ще одна, а саме – англійська розмовна для початківців. З усім своїм словниковим запасом і знаннями граматики ви раптом виявляєте, що абсолютно не вмієте говорити англійською. Давайте з’ясуємо, чому ж так відбувається.

Англійська розмовна для початківців
Володіння англійською розмовною для початківців – один із найважливіших моментів у вивченні мови

Перша причина – відсутність розмовної практики. Безперечно, теорія – важлива складова навчання. Але саме розмовна практика в майбутньому визначить, наскільки добре ви володієте англійською мовою. Ви можете прекрасно читати й писати, дивитися фільми в оригіналі, слухати іноземні пісні та розуміти кожне слово, але якщо вам важко сказати навіть коротку фразу – ваші заняття пройшли марно. Як же можна практикувати початківцям розмовну англійську?

  1. Використовуйте вивчені слова в повсякденному житті.
  2. Спробуйте заучувати тексти улюблених англомовних пісень і співайте їх (присутність слуху й голосу зовсім не обов'язкова).
  3. Збирайте цитати з книг, фільмів і серіалів і намагайтеся з їх допомогою висловлювати свою думку.
  4. Спілкуйтеся телефоном або у відеочаті з носіями мови.

Але найбільш ефективний метод практики розмовної англійської мови для початківців – це розмовні клуби. Такі заняття проходять у форматі зустрічей, на яких учасники обговорюють різні теми та висловлюють свої думки. Як правило, їх проводять носії мови або ж викладачі курсів розмовної англійської для початківців.

Спочатку вам буде важко говорити. Причиною може бути недостатньо багатий словниковий запас, боязнь виступати на публіці або проста невпевненість у своїх мовних навичках. Але і з цими проблемами можна впоратися, якщо розумно до цього підійти. Можна заздалегідь дізнатися тему обговорення та підготувати для себе невеликий скрипт. Також ви можете відвідувати подібні заняття з друзями, що дозволить вам відчувати себе більш впевнено. Не забувайте робити нотатки в блокноті, записуючи нові слова та фрази, які ви почули протягом зустрічі в розмовному клубі. Крім того, якщо тема була дуже цікавою, ви можете продовжити її обговорення і після заняття за чашкою кави або чаю в найближчій кав'ярні. Звісно, англійською.

Тож усе у ваших руках! Відкиньте всі сумніви та просто починайте говорити. Навіть якщо у вас акцент або ви не впевнені в тому, що вимовляєте слова грамотно або вживаєте правильний час – що більше ви будете практикуватися, то швидше виправите ці недоліки. Та й ведучий зустрічі завжди вас поправить і пояснить незрозумілі моменти.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30