About English Language. 25.02.2020

Англійська розмовна для початківців – найважча?

Англійська мова для початківців, немов лернейська гідра – багатоголове чудовисько давньогрецької міфології. Ось ви вже відрубали одну голову – вивчили безліч слів. Засвоїли конструкцію речень і десятки правил – ще одна голова відрізана. І вмить виростає ще одна, а саме – англійська розмовна для початківців. З усім своїм словниковим запасом і знаннями граматики ви раптом виявляєте, що абсолютно не вмієте говорити англійською. Давайте з’ясуємо, чому ж так відбувається.

Англійська розмовна для початківців
Володіння англійською розмовною для початківців – один із найважливіших моментів у вивченні мови

Перша причина – відсутність розмовної практики. Безперечно, теорія – важлива складова навчання. Але саме розмовна практика в майбутньому визначить, наскільки добре ви володієте англійською мовою. Ви можете прекрасно читати й писати, дивитися фільми в оригіналі, слухати іноземні пісні та розуміти кожне слово, але якщо вам важко сказати навіть коротку фразу – ваші заняття пройшли марно. Як же можна практикувати початківцям розмовну англійську?

  1. Використовуйте вивчені слова в повсякденному житті.
  2. Спробуйте заучувати тексти улюблених англомовних пісень і співайте їх (присутність слуху й голосу зовсім не обов'язкова).
  3. Збирайте цитати з книг, фільмів і серіалів і намагайтеся з їх допомогою висловлювати свою думку.
  4. Спілкуйтеся телефоном або у відеочаті з носіями мови.

Але найбільш ефективний метод практики розмовної англійської мови для початківців – це розмовні клуби. Такі заняття проходять у форматі зустрічей, на яких учасники обговорюють різні теми та висловлюють свої думки. Як правило, їх проводять носії мови або ж викладачі курсів розмовної англійської для початківців.

Спочатку вам буде важко говорити. Причиною може бути недостатньо багатий словниковий запас, боязнь виступати на публіці або проста невпевненість у своїх мовних навичках. Але і з цими проблемами можна впоратися, якщо розумно до цього підійти. Можна заздалегідь дізнатися тему обговорення та підготувати для себе невеликий скрипт. Також ви можете відвідувати подібні заняття з друзями, що дозволить вам відчувати себе більш впевнено. Не забувайте робити нотатки в блокноті, записуючи нові слова та фрази, які ви почули протягом зустрічі в розмовному клубі. Крім того, якщо тема була дуже цікавою, ви можете продовжити її обговорення і після заняття за чашкою кави або чаю в найближчій кав'ярні. Звісно, англійською.

Тож усе у ваших руках! Відкиньте всі сумніви та просто починайте говорити. Навіть якщо у вас акцент або ви не впевнені в тому, що вимовляєте слова грамотно або вживаєте правильний час – що більше ви будете практикуватися, то швидше виправите ці недоліки. Та й ведучий зустрічі завжди вас поправить і пояснить незрозумілі моменти.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00