About English Language. 25.02.2020

Англійська розмовна для початківців – найважча?

Англійська мова для початківців, немов лернейська гідра – багатоголове чудовисько давньогрецької міфології. Ось ви вже відрубали одну голову – вивчили безліч слів. Засвоїли конструкцію речень і десятки правил – ще одна голова відрізана. І вмить виростає ще одна, а саме – англійська розмовна для початківців. З усім своїм словниковим запасом і знаннями граматики ви раптом виявляєте, що абсолютно не вмієте говорити англійською. Давайте з’ясуємо, чому ж так відбувається.

Англійська розмовна для початківців
Володіння англійською розмовною для початківців – один із найважливіших моментів у вивченні мови

Перша причина – відсутність розмовної практики. Безперечно, теорія – важлива складова навчання. Але саме розмовна практика в майбутньому визначить, наскільки добре ви володієте англійською мовою. Ви можете прекрасно читати й писати, дивитися фільми в оригіналі, слухати іноземні пісні та розуміти кожне слово, але якщо вам важко сказати навіть коротку фразу – ваші заняття пройшли марно. Як же можна практикувати початківцям розмовну англійську?

  1. Використовуйте вивчені слова в повсякденному житті.
  2. Спробуйте заучувати тексти улюблених англомовних пісень і співайте їх (присутність слуху й голосу зовсім не обов'язкова).
  3. Збирайте цитати з книг, фільмів і серіалів і намагайтеся з їх допомогою висловлювати свою думку.
  4. Спілкуйтеся телефоном або у відеочаті з носіями мови.

Але найбільш ефективний метод практики розмовної англійської мови для початківців – це розмовні клуби. Такі заняття проходять у форматі зустрічей, на яких учасники обговорюють різні теми та висловлюють свої думки. Як правило, їх проводять носії мови або ж викладачі курсів розмовної англійської для початківців.

Спочатку вам буде важко говорити. Причиною може бути недостатньо багатий словниковий запас, боязнь виступати на публіці або проста невпевненість у своїх мовних навичках. Але і з цими проблемами можна впоратися, якщо розумно до цього підійти. Можна заздалегідь дізнатися тему обговорення та підготувати для себе невеликий скрипт. Також ви можете відвідувати подібні заняття з друзями, що дозволить вам відчувати себе більш впевнено. Не забувайте робити нотатки в блокноті, записуючи нові слова та фрази, які ви почули протягом зустрічі в розмовному клубі. Крім того, якщо тема була дуже цікавою, ви можете продовжити її обговорення і після заняття за чашкою кави або чаю в найближчій кав'ярні. Звісно, англійською.

Тож усе у ваших руках! Відкиньте всі сумніви та просто починайте говорити. Навіть якщо у вас акцент або ви не впевнені в тому, що вимовляєте слова грамотно або вживаєте правильний час – що більше ви будете практикуватися, то швидше виправите ці недоліки. Та й ведучий зустрічі завжди вас поправить і пояснить незрозумілі моменти.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Навчання англійської: з чого почати новачкові
Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити. Раніше…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30