Vocabulary, Writing, Grammar, Exams. 07.12.2017

7 безкоштовних зимових онлайн-курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced

Автор: Вероніка Казюк
Зима традиційно багата на свята. Всі ми полюбляємо сидіти вдома, закутавшись пледом і, попиваючи какао, дивитись фільм. Тривалі застілля розслабляють наше тіло і розум, часу на англійську все менше і менше, а хуртовини за вікном зовсім не спонукають ходити на курси. Якщо ця проблема вам знайома, то ця стаття саме для вас.
 
Отож, пропоную підбірку безкоштовних онлайн-курсів англійської цієї зими, які дадуть тобі змогу вивчати англійську не виходячи з дому. 
 
1) IELTS Academic Test Preparation by The University of Queensland
Що можна покращити: listening, speaking, reading and writing.
Необхідний рівень англійської: elementary, pre-intermediate (A1, A2)
Початок: доступний постійно
Тривалість: 8 тижнів
 
IELTS – найпопулярніший екзамен англійської в світі, тому ви 100% не раз чули про нього. Розробники курсу займаються підготовкою студентів до складання цього іспиту з метою вступу до вишів, де англійська– основна мова навчання. Отож, перед вами – творіння рук професіоналів. Окрім того, варто звернути увагу, що цей курс пропонує підготовку саме до академічного іспиту, який є складнішим від загального. Після проходження  курсу ви без проблем впораєтесь з усіма тонкощами, які чекають у іспиті. Курс безкоштовний, сертифікат можна отримати за 99 доларів.
 
2) Якщо вас дійсно цікавить IELТS, то вам буде корисний ще один курс - Inside IELTS: Preparing for the Test with the Experts by the University of Cambridge
Розрахований на рівень intermediate (В1), можна покращити listening, reading, writing, stress-resistance. Розпочинається курс 8 січня 2018 і триває 5 тижнів.
Цей курс особливий тим, що фокусується не лише на покращенні мови, а й морально налаштовує на успіх. Експерти розповідають, як подолати  страх, як правильно підготуватись до іспиту, яким чином оцінюють роботи і на чому варто зосередитись. Курс призначений для тих, хто бажає складати академічний іспит, але буде корисним і для тих, хто складатиме загальний. Очікується, що ви витрачатимете 3 години на тиждень. 
 
3) How to Write an Essay by The University of California, Berkeley
Що можна покращити: writing
Необхідний рівень англійської: elementary (A1) та вище
Початок: 7 грудня
Тривалість: 5 тижнів
 
Курс призначений для тих, хто бажає покращити навички письма. Для опанування курсу доведеться виділяти 5-6 годин на тиждень. На курсі ви навчитеся правильно структурувати думки, коректно та переконливо наводити аргументи, вірно обирати граматичні структури та влучно підбирати вирази. Вартість сертифікату складає 49 доларів, але сам курс безкоштовний. Отож, якщо під час навчання в школі чи університеті до вас натхнення приходило вже після того, як ви здали письмову роботу – цей курс саме для вас! Після його проходження таких проблем у вас більше не виникатиме.
 
4) English grammar in context 
Що можна покращити: grammar
Необхідний рівень англійської: upper-intermediate і вище (С1)
Початок: доступний постійно
Тривалість: 15 годин
 
Всім відомо, що розмовна англійська відрізняється від офіційної. Та, як правило, ми задумуємося лише про лексику. А насправді граматика також має свої особливості вживання. Курс буде цікавий тим, хто хоче поринути в тонкощі англійської граматики та здивувати глибокими знаннями навіть професіоналів 
 
5) Tricky American English Pronunciation by The University of California, Irvine
Що можна покращити: вимову (pronunciation)
Необхідний рівень англійської: elementary (A1) 
Початок: 18 грудня 
Тривалість: 4 тижні
 
Даний курс однозначно вартий вашої уваги. Завжди мріяли про американську вимову? Ви вже на півдорозі. Тут ви дізнаєтесь, як же насправді вимовляти слова в американській манері, зрозумієте важливість інтонації і підступність наголосів.  Звісно, це допоможе вам краще розуміти героїв улюблених американських серіалів. Для виконання завдань вам доведеться використовувати диктофон, а отже – буде цікаво! Щотижня потрібно виділяти на нього 3-4 години, але, обіцяю, результатом будете задоволені!
 
Якщо ви не можете більше зволікати і бажаєте розпочати навчання вже зараз, то наступні дві позиції як ніколи актуальні. Ці два курси вже стартували, але ви саме встигаєте приєднатись.
 
6) English for Career Development by the University of Pennsylvania
Що можна покращити: writing, vocabulary
Необхідний рівень англійської: будь-який
Початок: 4 грудня 
Тривалість: 5 тижнів
 
Ми всі знаємо реалії сьогодення – англійська вже не є перевагою при виборі кандидата – це must have! На щастя, є курс, який навчить правильно використовувати навички англійської. На курсі ви навчитесь правильно писати офіційні листи, ефективно оформлювати резюме,  достойно вести себе на співбесіді тощо. Курс розроблений для тих, хто вивчає англійську як іноземну мову. Якщо ваші мрії про ідеальну роботу хоч раз накривались мідним тазом саме через англійську – цей курс стане вашим порятунком! Я вже уявляю обличчя вашого боса, коли він дізнається, що ви не лише смакували олів’є та мандаринками. Не зволікайте і, можливо, в наступному році ви отримаєте омріяну посаду. 
 
7) English Composition by Duke University
Що можна покращити: writing
Необхідний рівень англійської: elementary (A1) і вище 
Початок: 4 грудня 
Тривалість: 9 тижнів
 
Курс допоможе покращити навички письма, які стануть в пригоді в будь-якій професійній сфері. Автори курсу запевняють, що ви навчитеся не лише вправно писати есе, але й захищати власну думку, а на додачу – влучно використовувати цитати. 
 
Що ж, тепер у вас немає шансів пробайдикувати три довгі місяці зими. Щиро вірю, що ця добірка стане вам у пригоді і ви обов’язково знайдете підходящий курс. 
Вам також може сподобатися:
Vocabulary
Як вчити англійську онлайн
Впевнена, що кожен з вас ставив собі запитання, а чи можливо вивчити англійську мову онлайн? А як же курси і приватні викладачі? Що потрібно робити, щоб вивчити англійську мову онлайн? І дійсно, в інтернеті багато різноманітних ресурсів для вивчення англійської мови онлайн. На кожному сайті раз у раз…
Speaking
ТОП-5 серіалів про технології англійською: від комп’ютерного програмування і до винаходів майбутнього
Якщо ти чудово знаєш який а iPhone з’явився нещодавно, цікавишся найновішими ґаджетами та хвилюєшся чи людство колись колонізує Марс, тоді ця стаття для тебе. Пропоную тобі добірку серіалів про технології: від комп’ютерних і до космічних, які допоможуть тобі вивчати англійську. Усі серіали…
Reviews
Class 23. Irregular verbs lesson. A2-C1
Ловіть безкоштовний онлайн урок з англійської на тему, на яку всі так чекали, - Irregular Verbs (Неправильні дієслова). На сторінці інтерактивного уроку з нашої постійної рубрики eBoost with Notes тут https://bit.ly/2UycelK ви знайдете цілих 8 завдань, за допомогою яких ви зможете повторити всі форми…
Інтенсив вихідного дня
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Басейна, 7-В, (4 поверх).
Пн.-Пт.: 14:00-20:00
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 10:00-20:00
Вт., Чт.: 14:00-20:00
Пт.: 10:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 12:00-20:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:00
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 10:00-20:00
Пт.: 14:00-20:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-20:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.,Ср.: 10:00-20:00
Вт.,Чт.,Пт.: 14:00-20:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср.: 10:00-20:00
Вт., Чт.: 14:00-20:00
Пт.: 10:00-20:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:00
Вт., Чт.: 14:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 12:00-20:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:00
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Басейна, 7-В, (4 поверх).
Пн.-Пт.: 14:00-20:00
Найбільша мережа шкіл англійської мови в Україні