Vocabulary, Reading, Listening, Grammar. 23.05.2018

14 каналів та ботів у Telegram для вивчення англійської мови

Автор: Green Forest

14 каналів та ботів у Telegram для вивчення англійської мовиСьогодні все наше життя обертається навколо смартфону. За допомогою цього маленького гаджету ми спілкуємось з рідними та друзями, знайомимось з новими людьми, працюємо, навчаємось, дізнаємось нову інформацію, читаємо новини а, інколи, просто гаємо свій час, зависаючи у всім відомих додатках. Ми, як завжди, пропонуємо вам використовувати час, проведений у смартфоні, тільки з користю. Саме тому сьогодні до вашої уваги пропонуємо добірку Telegram-каналів та бота, які допоможуть вам у вивченні англійської мови.

 
English Short Stories 
@shortsto | 11571 subscribers
Відмінний канал для тих, хто хоче підтримувати рівень англійської, проте не має достатньо часу. Особливість каналу полягає в публікації щоденних коротких історій англійською мовою. Історії розділені по 3 рівням #Elementary #Intermediate #Advanced.
Мова каналу: англійська, російська

 

Англійська мова

@dailyeng | 128886 subscribers
Аудіоуроки, картинки, таблиці, добірка слів з перекладом, корисні статті. Часом здається, що інформація подається не системно і якось хаотично, але якщо вміти відокремлювати потрібне, то канал стане вашим персональним репетитором. Крім цього це один з найбільших каналів з англійської та налічує 129 000 підписників.
Мова каналу: англійська, російська

 

wow_english

@wow_english | 37501 subscribers 
Даний канал допоможе розширити ваш словниковий запас. Тут публікують списки слів, фраз та цілих речень як для повсякденного спілкування,  так і для ділового. Періодично ви побачите тут корисні ідіоми і фразеологізми, а також добірки за темами «У лікаря», «Почуття і емоції», «В місті» і таке інше.
Мова каналу: англійська, російська

 

Slang Bang!

@slangbang | 73 107 members 
Якщо ви гуру академічної англійської, але хочете розширити свої знання розмовної мови, то даний канал відкриє вам очі на вуличний сленг і жаргонізми. Такі фрази ви точно не знайдете в підручниках і словниках. Канал оновлюється не щодня, але добірки дійсно цікаві.
Мова каналу: англійська, російська


Hot Chicks

@letmespeakfrommyheart | 8366 subscribers 
Ще один канал зі сленгом англійською. Він також допоможе дізнатися, як правильно вживати крилаті вирази, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Всі слова і ідіоми подаються з прикладами, а часом і через барвисті картинки.
Мова каналу: англійська, російська


English Radio

@english_radio | 7274 subscribers 
Канал допоможе розширити словниковий запас і дасть привід попрактикувати свою англійську, вивчаючи лінгвістичні нотатки. Добірки слів, аудіо файли, граматичні правила та приклади вживання – канал оновлюється кожного дня протягом робочого тижня.
Мова каналу: англійська, російська


Інша англійська

@differentenglish | 4654 subscribers 
Канал веде викладач англійської. Він пояснює складну граматику на прикладах з книг, серіалів і англомовних медіа. Канал для тих, хто хоче зрозуміти, чим відрізняється англійська з підручників від тої, якою користуються носії. Канал буде цікавий тим, хто вже знає англійську на середньому рівні.
Мова каналу: англійська, російська


Мувісленг

@movieslang | 20953 subscribers
Назва каналу говорить сама за себе – тут ви будете отримувати незвичайні слова і фрази з фільмів і серіалів з перекладом. Все це супроводжується веселими гіфками. 
Мова каналу: англійська, російська

 
Київ Англійською 

@englishkiev | 1 255 members 
Канал для всіх, хто любить або вивчає англійську. Занурення в мовне середовище не покидаючи Києва: кіно, театр, бізнес заходи, воркшопи, розмовні вечора, вечірки, зустрічі couchserfing ком'юніті - всі івенти в Києві в одному місці. Щопонеділка виходить дайджест заходів на тиждень вперед. А протягом тижня ви будете отримувати нагадування про івенти, на які ще є квитки, або заходи, які тільки з'явилися.
Мова каналу: англійська, російська


Green Forest | Learning English
@greenforestschool | 2644 subscribers
Добірки слів, корисні статті про вивчення англійською, навчальні відео від викладачів Green Forest, щотижневі рубрики та тести, новини з життя школи, анонси англомовних івентів від Green Forest у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові та ще багато англійської у різних видах – все це чекає на вас на каналі щодня протягом робочого тижня.
Мова каналу: англійська, українська

14 каналів та ботів у Telegram для вивчення англійської мови - 2


Andy English Bot
@andyrobot
Боти – це ще одна перевага месенджера  Telegram, якою варто скористатись для покращення своєї англійської мови. З дружелюбним ботом Andy можна не просто поговорити англійською, а й позайматись: виконати декілька вправ, спитати про цікаві нові слова або граматику і пограти в ігри.
Мова бота: англійська

 

Curiosity Tea

@Curiosity_Tea | 72555 subscribers
Якщо ви любите читати і хочете почати робити це англійською, маємо для вас чудовий канал. Тут раз у декілька днів з’являються невеличкі історії на найрізноманітніші теми. Всього 1-2 невеличкі абзаци, які подужають навіть новачки у вивченні англійської. Чудовий канал, щоб відволіктись від основної роботи/навчання на 5-10 хвилин і почитати щось корисне англійською.
Мова каналу: англійська

 

Grammar Checker
@fixmebot
@fixmebot – ваш персональний вчитель, який виправить ваші помилки в письмовій англійською. Тепер можете більше не хвилюватись та не діставати друзів, щоб перевірили ваш імейл або повідомлення англійською. Працює бот максимально просто: підключаєтесь, пишете речення і обираєте один з варіантів: перевірити на наявність помилок і виправити їх або перефразувати речення.  How cool is that?
Мова каналу: англійська

 

Yandex.Translate
@YTranslateBot
Ну, а це бот на всі випадки життя, коли потрібно терміново щось перекласти,  а словника під рукою немає (а у кого він взагалі є?)).  Він перекладає будь-якою необхідною вам мовою, тож радимо підписатись на нього перед наступною  поїздкою за кордон. Працює він інтуїтивно, але є і ручні налаштування. Окрім перекладу суто для вас, ви можете просто додати в чат вашого англомовного колегу або друга і бот буде перекладати ваші повідомлення один одному. Тобто будт-які обмеження у спілкуванні через мову зникають.
Мова каналу: будь-яка (переклад на всі мови)

 

Сподіваємось, ця добірка надихнула вас підписатись на декілька англомовних каналів та почати користуватись ботами, адже це дійсно круто. Ми вам запропонували +1 дієвий метод вивчення англійської, тепер ваша черга. Завантажуйте Telegram, якщо його у вас і досі немає його на смартфоні, і починайте навчатись більш  сучасними способами. 

Вам також може сподобатися:
Fun
Англійська в піснях. Чим жертвує The Weekend? Розбір і переклад пісні Sacrifice
Всім нам інколи потрібно відволікатись на контент не пов'язаний з війною, тому ми вирішили випустити нове навчально-музичне відео, яке записали для вас ще до 24.02. За 10 хвилин нового випуску рубрики "Англійська в піснях" наша Юля Кравченко розкаже вам трохи про сходження зірки The Weeknd,…
Vocabulary
Як говорити про війну в Україні англійською
Війна в Україні змусила всіх розібратись у купі військових та політичних термінів, про які раніше ніколи не задумувались. Щодня всі ми бачимо активну кремлівську пропаганду і гору фейків, які забруднюють наш інфопростір. Щоб боротись з пропагандою разом, поширювати правдиву інформацію англійською всьому…
Writing
Пишемо супровідний лист англійською (cover letter): поради фахівців
Якщо у вас хороше резюме англійською, то у вас і хороші шанси отримати роботу вашої мрії, проте якщо ви додасте до нього супровідний лист – ваші шанси зростуть удвічі.  Супровідні листи пишуть переважно при пошуку роботи та вступі до іноземних вишів. Деякі роботодавці особливу увагу на наявність…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00