Green Forest Life. 10.05.2022
Green Forest Events

Your Charity Initiative - The Most Important Speaking Club

Автор: Green Forest Events

Здається, зараз збором коштів на бронік солдату нікого не здивуєш. Але що поробиш - броніки потрібні постійно, кожному і на вчора. Так і ми знаємо українських бійців, які дуже потребують броніків, а ми дуже хочемо їм допомогти.  

З такої нагоди ми оголошуємо другу зустріч найважливішого розмовного клубу! Його проведе наша штатна волонтерка та викладачка зі Львова Маріанна Фіртка. Буде трохи нових слів та фраз, трохи вправ, щоби їх запам’ятати, і дуже багато розмов!

Наша викладачка зі Львова Маріанна Фіртка, як і всі ми, волонтерить, роблячи те, що вміє. А вміє вона проводити класні розмовні клуби! Разом ми - сила. Тому пропонуємо обʼєднати зусилля. Запрошуємо вас приєднатися до нас і відвідати благодійний - The Most Important Speaking Club!

Коли: 21.05 (субота), 15:00
Тема зустрічі: Truth and lies

Кому допомагаємо: Національній гвардії Херсону. Вони зараз знаходяться в Миколаєві, адже Херсон тимчасово окупований. 

Вартість участі: благодійний внесок. Розмір внеску - довільний! Ми знаємо на ділі, що маленьких внесків не буває. Звіт про всі внески і зібрану суми ми обов'язково опублікуємо в нашому телеграм-каналі - English Events | online | offline.

Щоб приєднатися, підписуйтесь на спеціально створений телеграм канал - https://t.me/+j1vlytW1xKFiY2Fi та відправляйте Маріанні будь-яку посильну для вас суму.

Реквізити для донатів:

Моно: 5375411501304476

Банка моно для накопичень: ​https://send.monobank.ua/jar/sXfWwswZh

Разом переможемо!

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Booyya Your English: відкриті лексичні уроки англійської з викладачем
Booyya - новий синонім до слова upgrade, boost та improve. Ми стверджуємо це, адже онлайн маркет курсів англійської Booyya - це нове невичерпне джерело корисної англійської. Booyya - це новий сайт у ваших закладках, завдяки якому ви піднімете власну англійську на новий рівень. І ми вам в цьому…
Green Forest Life
Find Your Balance - серія психологічних зустрічей з Анною Шендоган
Баланс, стабільність, гармонія… У воєнний час всі ці слова здаються якоюсь примарою з минулого життя. Проте чи можна зберігати спокій і ментальне здоровʼя під час війни? На що чи на кого опиратися? Щоб розібратися в цих питаннях, ми організовуємо серію психологічних зустрічей Find Your Balance…
Green Forest Life
Make Music Not War - безкоштовні музичні уроки англійської
Що би не відбувалося в світі, музика - це ліки. А англомовна музика - це ще й чудовий інструмент для практики та вдосконалення навичок англійської. Якщо ви любите музику і англійську, приєднуйтесь до безкоштовного уроку Make music not war від Green Forest. Що на вас чекатиме: розбір відомої англомовної…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.