Speaking, Grammar. 30.10.2018

Як і де знайти хорошого викладача англійської онлайн?

Автор: Светлана Урбанская
Нема часу на відвідування занять у групі? Шукаєш викладача англійської онлайн?
У мене є хороша новина: десь у світі є викладач, який також шукає тебе! 
 
Завдяки інтернету більше не потрібно шукати викладача, який живе десь поряд. Звичайно, є багато переваг у заняттях один на один чи у групах. Але наскільки ж класно сидіти у домашніх капцях і розмовляти англійською з викладачем, який може знаходитися у іншій країні. Навіть якщо ти вже вивчаєш англійську самостійно чи у групі, персональні заняття допоможуть тобі розібратися з усім швидше та ефективніше. 
 
Отож, відправляємося у пошуки твого dream tutor!
 
У яких випадках варто задуматися про заняття онлайн? 
 • Потрібна допомога з домашнім завданням;
 • Маєш серйозні проблеми з вивченням англійської;
 • У тебе багато запитань по граматиці;
 • Хочеш покращити свою вимову;
 • Хочеш швидше досягнути поставленої цілі;
 • Хочеться кинути собі виклик;
 • Хочеш вчити англійську з носієм мови;
 • Банально бракує часу.
 
Який саме викладач тобі підходить?
Перед тим, як шукати викладача, потрібно знати, кого саме ти шукаєш.
 • Подумай, для чого саме тобі потрібен викладач?
 • Чого ти хочеш від нього навчитися?
 • Яка твоя ціль?
 • Звідки має бути викладач?
 • Яка ціна за навчання буде для тебе оптимальною?
 • Наскільки досвідченим має бути викладач?
 • Які відгуки у викладача? 
 • Чи потрібне тобі перше безкоштовне заняття? 
 • Скільки занять в тиждень ти плануєш відвідувати? І який час тобі буде зручнішим? 
 
Які технічні моменти варто врахувати?
Для того, щоб заняття проходили якісно та ефективно, необхідно подбати і про технічну сторону.
Якщо використовувати гарнітуру (навушники і мікрофон), то це дозволить краще зосередитися та не відволікатися на сторонні звуки.  До того ж, якість звуку суттєво покращиться, тому викладач зможе краще чути твої помилки та виправляти їх! І тобі також не доведеться перепитувати сотню разів, якщо щось недочув. 
 
Також потрібно подбати про якість інтернету. Хороші онлайн-школи компенсують уроки, які не відбулися з причини поганого зв'язку, але такі моменти краще обговорити з викладачем одразу ж на першому занятті. 
 
Отож, we are all set! Наостанок найголовніше запитання.
 
Де знайти хорошого викладача?
Тепер, знаючи кого саме ти шукаєш, можна розпочати пошуки. Отож, ось список сайтів та додатків, де можна легко знайти викладача мрії.
 
1. Preply (preply.com
Ціни: Від 50 до 600 грн за заняття.
Як працює: Викладача можна знайти сортуючи за мовами, ціною, національністю та часом, коли вони доступні для занять. Знайшовши необхідного викладача, потрібно переглянути його календар, обрати зручний час та домовитися про перше заняття. Під час першого заняття ви будете обговорювати навички, які тобі потрібно вдосконалити та складете персоналізований план, щоб досягти твоїх цілей.
Особливості: Якщо ти будеш незадоволеним першим заняттям, то тобі можуть безкоштовно замінити викладача або ж повернути кошти  за заняття. Перед тим, як обрати викладача, потрібно пройти невеличку анкету, яка допоможе розібратися з цілями для вивчення англійської. Доступні також інші іноземні мови, окрім англійської. 
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
2. Buki (buki.com.ua
Ціни: В середньому від 150 до 400 грн за заняття. 
Як працює: Обираєш необхідний предмет і спосіб проведення занять (локально або ж онлайн), налаштовуєш ціновий діапазон та інші фільтри за бажанням, шукаєш репетитора, який тобі підходить за твоїми потребами, прочитавши їхній профіль. Далі залишаєш необхідну інформацію у вигляді заявки (повідомлення репетитору) і в найближчий час з тобою зв’яжеться обраний викладач або менеджер для уточнення деталей.
Особливості: Викладачі здебільшого українці, але можна знайти й інших національностей. Можна домовитися з викладачами про локальне заняття, якщо заняття по Skype – це не твій варіант. Також не обов'язково обирати конкретного викладача – можна просто залишити заявку, і твій викладач знайде тебе сам. Сервіс націлений не лише для вивчення іноземних мов, а й багатьох інших предметів.
 
3. italki (www.italki.com)  
Ціни: від 100 до 550 грн за заняття.
Як працює: Спершу потрібно зареєструватися на сайті, потім обрати мову. У багатьох викладачів є відгуки від учнів і відео презентації у профілі, що може полегшити вибір потрібного викладача. Після цього обираєш день та час проведення заняття. 
Особливості: Для оплати заняття необхідно поповнювати свій рахунок на сайті. Пробне заняття на половину дешевше звичайного заняття з обраним викладачем. За запрошення друга можна отримати 10$ у подарунок! Також на сайті є своя спільнота для мовного обміну, де можна обмінюватися порадами з іншими студентами та викладачами. 
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
 
4. Verbling (www.verbling.com
Ціни: від 140 до 700 грн за заняття.
Як працює: Для вибору викладача обираєш фільтри: ціновий діапазон, мову, національність викладача, вводиш розклад, який тобі підходить, а також навички, які тебе цікавлять при вивченні мови. Потім обираєш викладача, і коли записуєшся на пробне заняття, реєструєшся на сайті.
Особливості: На цьому сайті є дуже багато носіїв мови. Пробне заняття є безкоштовним. Також можна почитати багато статей про вивчення мови, яка тебе цікавить, та поспілкуватися з іншими студентами. Доступно багато різноманітних акцій та знижок на навчання.
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
5. Асоціація репетиторів України (repetitor.org.ua) 
Ціни: від 100 до 500 грн за заняття. Не можна обрати ціновий діапазон, проте ціна за заняття з викладачем вказана у нього в профілі.
Як працює: Для пошуку сортуєш викладачів за предметом, який тебе цікавить, способом проведення занять (онлайн чи у твоєму місті) та досвідом викладання. Після того, як обереш необхідного викладача, вводиш свої контактні дані і з тобою зв’яжуться. 
Особливості: Можна самому залишити заявку на сайті, і для тебе підберуть репетитора, який тобі найкраще підходитиме. На сайті нема великого вибору викладачів, які проводять заняття онлайн, тому від підходить радше для пошуку локального репетитора. Викладачі здебільшого українці. 
 
6. Rype (www.rypeapp.com
Ціни: від 280 грн за годину заняття. 
Як працює: Для активації профілю необхідно оплатити курс навчання (4, 7 або 15 годин на місяць). Після цього можна почати займатися у будь-який зручний час 24/7. За курс навчання можна змінювати викладача, розклад і навіть мову, яку вивчаєш. Уроки створюються на основі твоїх побажань. 
Oсобливості: Є можливість отримати пакет пробних занять, які потрібно використати протягом 7 днів з різними викладачами, і після цього обрати найкращого. Сайт підійде для людей, які люблять постійно щось нове та цікаве, а також і для тих, які хочуть мати стабільний розклад занять. 
 
7. Upwork (www.upwork.com
Ціни: Починаючи з 160 грн за годину. Як домовитеся з викладачем.
Як працює: Викладача знайти досить легко – зареєструйся на сайті, створи пост про те, що ти шукаєш викладача і опиши, що саме тебе цікавить у процесі навчання. Також можна надсилати запрошення конкретним викладачам, яких знаходиш на сайті, лише введи у пошук “English Tutor” та знайдеш безліч фрілансерів.
Особливості: Ціль проекту – пошук роботи для фрілансерів, тобто людей, які працюють не на певну компанію, а шукають якийсь певний проект.  Досить легко знайти надійного викладача, адже у кожного є відгуки та рейтинг.
Завантажити на AppStore та GooglePlay.
 
Ціни: безкоштовно, але послуга доступна лише для студентів Green Forest.
Як працює: Якщо ти вже відвідуєш групові заняття, то можна легко зареєструватися на додаткове заняття по Skype в себе в кабінеті, яке триває 20-30 хв. 
Особливості:  Під час додаткових уроків по Skype у вас можливість один на один обговорити з викладачем твої запитання щодо вивчення англійської або ж своє домашнє завдання. Якщо ж проблем та питань немає, то можна просто поспілкуватися на тему, яку підготував для тебе наш викладач, і таким чином вивчити щось нове та цікаве.
 
9. Facebook 
А раптом хтось з твоїх друзів вже знайшов ідеального онлайн викладача англійської? Спробуй силу фейсбуку і запитай поради у друзів. Дуже часто такі запити допомагають знайти саме те, чого ви так довго шукали.
 
Думаєш, заняття онлайн є дієвим способом у вивченні англійської? Я думаю, що так. Але потрібно мати високий рівень мотивації, самоорганізації та дисципліни.  Якщо ж цього бракує, то уроки англійської онлайн не принесуть для тебе бажаних результатів (та й зрештою, будь-які уроки). Сподіваюся, що у тебе достатньо бажання вивчати мову, і уроки не будуть марнуванням часу. А також надіюся, що мої поради тобі у цьому допоможуть! Good luck!
Вам также может понравиться:
Vocabulary
Can you tell a recipe?
Любите вкусненько поесть? А приготовить что-то вкусненькое? Если ответ на один из этих вопросов положительный, тогда обязательно ознакомьтесь с нашим новым учебным видео на английском, где наши преподавательницы делятся полезной лексикой на тему cooking. А если точнее, то они в деталях…
Speaking
Can you express irritation?
Как выразить свое раздражение на английском языке?! Именно на этот вопрос дает ответ новое обучающее видео от Green Forest. Включайте видео, слушайте диалог от наших раздраженных преподавательниц, а в конце видео изучайте список из 7 ключевых фраз, на все случаи жизни.​ Все обучающие видео от Green…
Speaking
By the way with Alina Demiduk. How to talk about Easter.
Вы уже мечтаете о пышных пасочках, эпических сражениях пасхальными яйцами и о целом столе пасхальных сладостей? Тогда ловите новое обучающее видео от преподавательницы Green Forest Алины Демидюк со списком необходимых английских слов к Пасхе. Включайте это короткое видео и учитесь традиционным…
Интенсив выходного дня
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Бассейная, 7-В (4 этаж).
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.-Вс.: 9:30-18:00
(093) 170-27-36,
(044) 383-95-05.
Интенсивный курс
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод».
Пн, Ср, Пт: 9:00-11:00, 13:00-22:00
Вт, Чт: 13:00-22:00 
Сб: 9:00-15:00
(093) 170-27-42,
(044) 383-72-62.
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-22:00
Вт.,Чт.,Пт.: 8:00-22:00
Сб.: 9:00-15:00
(093) 170-27-40,
(044) 233-10-06.
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Чт.: 8:00-12:00, 13:00-22:00
Пт.: 13:00-21:30
Сб: 9:00-16:00
(093) 170-27-31.
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн.-Пт.: 8:00-10:00, 13:00-21:30
Сб.: 9:00-16:00
(093) 170-27-38
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 9:00-11:00, 14:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 14:00-22:00
Сб.: 9:00-15:00
(093) 170-27-43,
(044) 247-04-75.
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод».
Пн, Ср, Пт: 9:00-11:00, 13:00-22:00
Вт, Чт: 13:00-22:00 
Сб: 9:00-15:00
(093) 170-27-42,
(044) 383-72-62.
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн,Ср,Пт: 9:00-22:00
Вт,Чт: 13:00-22:00
Сб: 9:00-14:30
(093) 170-27-39,
(094) 853-37-74
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-22:00
Вт.,Чт.,Пт.: 8:00-22:00
Сб.: 9:00-15:00
(093) 170-27-40,
(044) 233-10-06.
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Бассейная, 7-В (4 этаж).
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.-Вс.: 9:30-18:00
(093) 170-27-36,
(044) 383-95-05.