About English Language, Reviews. 10.03.2020

Осінні курси англійської мови в Харкові

Автор: Анна Снєжко

Ринок курсів англійської мови в Харкові сьогодні дуже великий. Курси англійської в Харкові пропонують безліч різних можливостей для навчання:

 • стандартні та інтенсивні курси, курси з гнучким графіком занять і курси вихідного дня;
 • заняття в великих і маленьких групах;
 • з україномовними викладачами та носіями мови;
 • курси загальної англійської мови та спеціалізовані.

У цій статті ви дізнаєтесь, як правильно вибрати курси англійської, а також ознайомитесь зі списком найкращих курсів англійської в Харкові та їх особливостями.

Зміст

 1. З чого почати вибір курсів англійської мови в Харкові?
 2. Кращі осінні курси англійської мови в Харкові, 2019
  2.1. Green Forest
  2.2. Project 12
  2.3. Hotspot
  2.4. International House
  2.5. English Hub
  2.6. Big Bang English Space
  2.7. АнтиШкола Space Deer
  2.8. New York Language School

З чого почати вибір курсів англійської мови в Харкові?

Ринок курсів англійської в Харкові дуже великий і, щоб вибрати необхідні вам курси, вже мало просто відкрити перші три посилання в Google.

Дуже актуальним стає питання, як правильно вибрати курси англійської, щоб заняття допомогли вам не тільки вивчити англійську, а й по-справжньому приносили задоволення.

Перш ніж почати вибір курсів англійської в Харкові, вам потрібно відповісти на кілька запитань.

 • Перше і найважливіше запитання: чому я хочу вчити англійську мову?

Дуже важливо визначитися з метою навчання до вибору курсів, тому що залежно від мети навчання, акцент може бути зроблений на розвитку певних навичок.

Наведу кілька прикладів:

 1. Вам необхідно вивчити англійську мову для роботи. У цьому випадку вам потрібен курс, який фокусується на ситуаціях і питаннях, які виникають у щоденному робочому житті. Це може бути загальний курс ділової англійської мови, де вас ознайомлять з правилами ділової переписки, оформленням документації і навчать лексиці для спілкування з діловими партнерами. Також це може бути курс спеціалізованої англійської мови для конкретної посади.
   
 2. Ви хочете скласти міжнародний іспит з англійської мови (наприклад, TOEFL або IELTS), необхідний в більш ніж 130 країнах світу під час вступу до ВНЗ, а також при влаштуванні на роботу в міжнародні компанії, або тест ЗНО для вступу до українського ВУЗу. У цьому випадку вам необхідний спеціальний курс підготовки, де навчання проводиться на основі завдань, що відповідають формату та вимогам випробувань. На таких курсах особлива увага приділяється розбору типових помилок, вчать тактикам і стратегіям успішного складання іспиту та відпрацьовують навички, необхідні для складання іспиту.
   
 3. Ви хочете вивчити англійську мову для подорожей і спілкування з іноземцями. У цьому випадку вам необхідний курс, де основний акцент робиться на розмовній англійській. Перевагою буде навчання з носієм мови або наявність розмовних клубів з носіями.
 • Наступне запитання, на яке необхідно чесно відповісти: скільки часу я готовий приділяти вивченню англійської мови?

Існують стандартні та інтенсивні курси, курси з гнучким графіком занять і курси вихідного дня. Вони відрізняються кількістю занять на тиждень і тривалістю уроку, і, відповідно, від цього залежить час вивчення одного рівня англійської мови. Вивчити один рівень англійської за 1,5-2 місяці – звучить дуже привабливо. Але для того, щоб це не було безрезультатно, потрібно розуміти, що, крім занять на курсах, вам потрібен час на виконання домашніх завдань. Раджу об'єктивно оцінити, скільки годин на тиждень ви готові присвятити вивченню англійської мови, і після цього вибирати курс.

 • Скільки грошей я хочу витратити на навчання?

Розкид цін на курси англійської в Харкові досить великий (далі я детально розповім про ціни на осінні курси англійської в Харкові). Раджу дивитися на ціну заняття не за місяць або семестр, а за годину, тому що інтенсивність занять на всіх курсах різна. Не варто вибирати найдешевші курси лише через ціну, так само як найдорожчі курси не є гарантією якості. Ціна – це важливий критерій вибору, але не слід його робити визначальним.

 • Чи є на курсах пробне заняття?

Майже на всіх курсах англійської є безкоштовне пробне заняття. Записатися на нього ви можете, склавши тест і співбесіду. На деяких курсах англійської в Харкові можна скласти тест на сайті, на деяких тільки в офісі. Є курси, на яких усну частину також можна скласти онлайн, записавши аудіо. Після тесту та співбесіди вас розподілять у групу вашого рівня. Ви можете потрапити в одну з таких груп:

 1. Beginner або Starter (A1) – початковий (нульовий) рівень
 2. Elementary (A1) – елементарний рівень
 3. Pre-Intermediate (A2) – нижче середнього рівня
 4. Intermediate (B1) – середній рівень
 5. Upper-Intermediate (B2) – вище середнього рівня
 6. Advanced (C1) – просунутий рівень
 7. Mastery або Proficiency (C2) – рівень носія мови

На пробному занятті потрібно визначити, чи подобаються вам курси. Критеріями можуть бути:

 • викладач: чи зрозуміло викладено матеріал, чи достатньо уваги приділено кожному студенту;
 • група: кількість студентів, вік, інтереси;
 • методика викладання: чи сподобався вам план заняття; чи зрозуміло, що вам дає кожен вид діяльності на занятті; які навчальні матеріали використовуються.

Якщо ви не впевнені, що курси вам підходять, сходіть для порівняння на пробне заняття на декілька інших курсів.

Кращі осінні курси англійської мови в Харкові, 2019

Всі курси англійської в Харкові розпочинають новий набір у вересні. Щоб було легше визначитися, далі в статті я розповім про кращі осінні курси англійської в Харкові, ціни на навчання та особливості занять.

Green Forest

Green Forest є частиною найбільшої мережі шкіл англійської мови в Україні. У Харкові знаходяться дві філії, розташовані у самому центрі міста.

Курси англійської мови Green Forest в Харкові пропонують заняття на стандартному та інтенсивному курсі, а також на інтенсиві вихідного дня.

На кожному курсі ви маєте доступ до особистого кабінету (у додатку My Green Forest або на сайті) з різними тематичними спецкурсами і розмовними клубами з носіями мови, на які ви можете самостійно реєструватися та відвідувати безкоштовно. Також на курсах англійської Green Forest двічі на тиждень є розмовні клуби, які може відвідати не тільки студент школи, але і будь-який охочий.

В особистому кабінеті ви маєте доступ до онлайн-версії підручника, всіх домашніх завдань, новин, тестів і вашої успішності.

Заняття проходять за унікальним підручником Notes, розробленим викладачами та методистами Green Forest. Підручник адаптується під інтереси студента, тренди і події в світі, наповнюється власним контентом, має інтерактивну онлайн-версію і друкований варіант.

Green Forest
Школа Green Forest у Харкові пропонує кілька курсів, обирайте той, який вам підійде

Отже, розповім докладніше, що чекає вас на кожному з курсів.

Стандартний курс
Старт занять: 9 вересня
Тривалість курсу: 4 місяці
Рівні: від Beginner (A1) до Advanced (C1)
Заняття: 3 рази на тиждень/1,5 год.
На вас чекає 2 заняття – communication, де ви вивчите нову лексику та будете практикувати всі аспекти мови: listening, speaking, reading і writing, – і одне заняття – grammar, де ви будете вчити і практикувати граматику.
Заняття communication і grammar проводяться двома різними викладачами
Ціна: 4600 грн. за курс

Інтенсивний курс
Старт занять: 9 вересня
Тривалість курсу: 9 тижнів
Рівні: від Beginner (A1) до Advanced (C1)
Заняття: 4 рази на тиждень/2 год. (з понеділка по четвер)
Заняття проводяться одним викладачем
Ціна: 4500 грн. за курс

Інтенсив вихідного дня
Старт занять: 14 вересня
Тривалість курсу: 9 тижнів
Рівні: від Beginner (A1) до Advanced (C1)
Заняття: 2 рази на тиждень (субота і неділя)/4 год.
Заняття проводяться одним викладачем
Ціна: 4500 грн. за курс

Як записатися: необхідно пройти тест на сайті та співбесіду в офісі Green Forest, після чого вас розподілять у групу, відповідну вашому рівню, і ви хможете відвідати пробне заняття безкоштовно
Офіс:
вул. Дарвіна, 4 (метро Архітектора Бекетова)
вул. Римарська, 32 (метро Історичний музей)

Project 12

Project 12 – школа англійської мови в Харкові, побудована на нових технологіях і підходах. Це школа з адаптивним графіком навчання: система формування графіка дає можливість змінювати день і час уроку, не прив'язуючись до постійного графіку.

Все просто. Якщо ви не можете прийти на заняття, то за допомогою програми переносите урок на інший час у цей же день або на будь-який інший день тижня. Так можна адаптувати графік навчання під свій ритм життя.

Школа працює за методикою blended learning (змішане навчання) – це підхід, який поєднує навчання в групі та самостійне онлайн-навчання. Змішане навчання передбачає самостійний контроль часу, місця і темпу навчання і вимагає розвиненої навички самоорганізації студента.

У студентів школи Project12 4 уроки на тиждень: 2 заняття в групі + 2 самостійних заняття на онлайн-платформі 12 Tracks. Завдяки такому підходу один рівень володіння англійською мовою студент проходить за 3 місяці.

Також у студентів є доступ до відеоверсій уроків, безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем і розмовні клуби з носіями мови.

Старт занять: 9 вересня
Тривалість курсу: 3 місяці
Рівні: від Elementary (A1) до Upper-Intermediate (B2)
Заняття: 4 рази на тиждень (2 заняття в групі + 2 заняття онлайн)
Ціна: 1800/2100 грн. за курс
Як записатися: пройти тест на сайті та співбесіду в офісі Project 12
Офіс: вул. Сумська, 6 (метро Історичний музей)

Hotspot

Hotspot – школа з першою в Україні системою трьохаспектного навчання (письмо, аудіювання, говоріння) з трьома різними викладачами.

Це перші курси англійської в Харкові, куди можуть потрапити не всі, а студенти можуть бути відраховані за невиконання домашніх завдань і погано складені тести. Ця школа для вас, якщо у вас по-справжньому сильна мотивація вивчити англійську мову, і ви готові до виконання великих домашніх завдань.

Школа відрізняється тим, що це не мережева школа з величезним потоком студентів. Це камерна школа, де всі викладачі і всі студенти знають одне одного, тут немає випадкових людей.

Hotspot
Hotspot – школа для тих, хто налаштований серйозно вчити англійську

Основний курс
Старт занять: 16 вересня
Тривалість курсу: 16 тижнів
Рівні: від Elementary (A1) до Upper-Intermediate (B2)
Заняття: 3 рази на тиждень/1,5 год.
Ціна: 16500 грн. за курс
Як записатися: пройти тест на сайті, який складається з усної та письмової частини
Офіс: вул. Алчевських, 24в (метро Архітектора Бекетова)

Курс для початківців
Старт занять: 16 вересня
Тривалість курсу: 8 тижнів
Рівні: Beginner
Заняття: 3 рази на тиждень/2 год.
Ціна: 11000 грн. за курс
Як записатися: пройти тест на сайті, який складається з усної та письмової частини
Офіс: вул. Алчевських, 24в (метро Архітектора Бекетова)

International House

International House Харків – це курси англійської Харкові, які є частиною всесвітньої організації International House, спрямованої на навчання іноземних мов і підготовку викладачів.

Мовний центр International House пропонує широкий вибір курсів англійської в Харкові: загальна англійська, англійська для дітей, підготовка до іспитів, корпоративне навчання і курси для викладачів.

Однією з особливостей курсів англійської мови International House є те, що тут набір в групи від Beginner (A1) до Mastery (C2). На більшості курсів англійської в Харкові немає наборів у групу рівня Mastery (C2). Якщо ваш рівень володіння англійською мовою вже досить високий, ці курси для вас.

Крім основних курсів, у International House проходять розмовні клуби з носіями мови.

Загальний курс англійської мови
Старт занять: 16 вересня
Тривалість курсу: 3 місяці
Рівні: від Beginner (A1) до Mastery (C2)
Заняття: 2/3 рази на тиждень/1,5 год.
Ціна: 1900 грн. за 1 місяць
Як записатися: пройти тест на сайті та співбесіду в офісі International House
Офіс: вул. М. Бажанова, 7 (метро Архітектора Бекетова)

English Hub

English Hub – групові заняття з індивідуальним підходом.

Курси англійської мови English Hub відрізняються своїм щоденним індивідуальним супроводом навчання студентів, а також тим, що крім занять у групі, щотижня у тебе 1 година індивідуального заняття з викладачем і 2 години ігрового курсу, де ви відпрацьовуєте лексику і граматику, вивчену на основному занятті.

Основний курс
Старт занять: початок вересня
Тривалість курсу: 12 тижнів
Рівні: від Elementary (A1) до Advanced (C1)
Заняття: 3 рази на тиждень/2 год. основний курс + 2 год. розмовний курс + 1 год. індивідуальне заняття з викладачем
Ціна: 3500 грн. за 1 місяць
Як записатися: пройти тест і співбесіду в офісі English Hub
Офіс: вул. Сумська, 17 (метро Архітектора Бекетова / Площа конституції)

Big Bang English Space

Big Bang English Space – курси англійської в Харкові, програма яких базується на вимогах міжнародних іспитів, таких як IELTS і TOEFL. Програма курсів постійно актуалізується, щоб ви завжди могли отримувати найсвіжішу інформацію і говорити живою англійською мовою.

Крім основного курсу, ви можете безкоштовно відвідувати граматичні та розмовні спецкурси, а також кіноклуб.

Основний курс
Старт занять: набір в групи триває постійно
Тривалість курсу: 4 місяці
Рівні: від Beginner (A1) до Advanced (C1)
Заняття: 3 рази на тиждень/2 год.
Ціна: 2100 грн. за 1 місяць
Як записатися: на сайті або по телефону на співбесіду в офісі Big Bang English Space
Офіс: вул. Культури, 25-А (метро Наукова)
пр. Московський, 15 (метро Площа Конституції)

АнтиШкола Space Deer

АнтиШкола Space Deer – це креативні курси англійської в Харкові, мета яких – розговорити кожного студента. На цих курсах немає парт, підручників і нудних лекцій. На першому тижні навчання кожен студент встановлює мету, якої він хоче досягти до кінця курсу, а викладач займається контролем її досягнення. У Space Deer студенти не тільки вивчають англійську мову, а й прокачують свої комунікативні навички.

АнтиШкола Space Deer
Вчитися в Space Deer так само приємно, як відпочивати з друзями

Основний курс
Старт занять: 9 вересня
Тривалість курсу: 4 місяці
Рівні: від Beginner (A1) до Upper-Intermediate (B2)
Заняття: 3 рази на тиждень/1,5 год.
Ціна: 6500 грн. за курс
Як записатися: по телефону на усну співбесіду в офісі Space Deer
Офіс: пр. Незалежності, 5 (метро Держпром)

New York Language School

New York Language School – курси англійської з модульною системою навчання. Один модуль складається з трьох уроків. Фокус кожного модуля – одна лексична тема, одна граматична тема і одна тема на постановку вимови. В кінці кожного модуля ви отримуєте зворотній зв'язок про результати.

Тут ви зможете безкоштовно відвідувати розмовний та граматичний клуби, а також кіноклуб. А в разі пропуску уроку можна його безкоштовно відпрацювати з викладачем школи.

Основний курс
Старт занять: 16 вересня
Тривалість курсу: 4,5 місяці
Рівні: від Elementary (A1) до Advanced (C1)
Заняття: 2 рази на тиждень/2 год.
Ціна: 4450 грн. за курс
Як записатися: по телефону на тестування і усну співбесіду в офісі New York Language School
Офіс: пл. Конституції, 1 (метро Площа Конституції)

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.