News, Green Forest Life. 24.04.2024

My Notes стає Smarte+ – ще більше можливостей для вивчення англійської

Автор: Green Forest

Smarte /ˈsmɑːr.ti/ – це інтерактивна освітня платформа, яка створена саме школою англійської мови Green Forest безпосередньо для комфортного вивчення та викладання англійської. Smarte – це онлайн-платформа, що дає можливість обрати з більше ніж 30 видів інтерактивних завдань, дозволяє легко створювати та редагувати власні підручники та персоналізовані уроки. Більше інформації про Smarte знайдете тут.

А що ж таке Smarte+? Це частина онлайн-платформи, яка розроблена безпосередньо для студентів. По суті, це набір сервісів, що дають студентам можливість персоналізувати своє навчання та фокусуватися саме на тому, що найбільше потребує уваги. На сьогодні Smarte+ пропонує студентам три різні сервіси: My Vocabulary, My Notepad, Extra Practice.

My Vocabulary

У цьому сервісі ви зможете знайти дві частини: My List та Study Sets.

Study Sets – це стандартні списки слів, що запропоновані вам для вивчення у кожному уроці вашого Communication Block. Ви маєте доступ до Study Sets лише того рівня, на якому навчаєтеся. З кожним з цих сетів можна працювати окремо. Також можна додати або окремі слова, або ж весь сет до My List. Для цього потрібно натиснути зірочку біля обраного слова, або ж скористатися кнопкою, яка закине всі слова у My List. Сам сет можна переглядати списком або ж у вигляді карток - Flashcards. 

My List – це такий самий сет слів, але його ви створюєте самостійно, кількість слів не обмежена. Як сюди потрапляють слова? Їх можна обирати з сетів до вашого рівня або ж з самого підручника (при цьому додати можна будь-яке слово у книжці), або ж додати його самостійно! У останньому випадку My Notes запропонує вам обрати визначення з кількох запропонованих (або й не обирати взагалі, а додати лише слово).  Також можна самостійно створити опис чи переклад слова. Слова додаються у хронологічному порядку, тобто нові слова будуть зверху.

Слова з My List також можна запам’ятовувати за допомогою карток. My Notes створить 20 карток з найновіших слів, або ж запропонує обрати наступні 20 для вивчення. Вивчили слово? – Супер, тоді його можна відмітити як слово, яке ви знаєте (I know) і перенести у окремий список. Якщо ж з часом це слово призабулося, його можна легко повернути у список слів, які ви вивчаєте.

До речі, якщо сети до підручників у вашому кабінеті будуть змінюватися при переході з рівня на рівень, то My List залишиться з вами назавжди.

У My Vocabulary ви також зможете вивчити слова за допомогою кількох інтерактивних вправ: Match, Choose, Spell. 

 • Вправа "Match"

Тут потрібно знайти переклад чи визначення до слова. Якщо це зроблено правильно, така пара зникне. І так, My List також можна вчити за допомогою Match, де ви зможете перевірити знання 20 випадкових слів з вашого списку. Досить класна практика, щоб тримати свою пам'ять в тонусі, чи не так?

 • Вправа "Choose"

Цей тип завдання має два варіанти: впізнати слово за визначенням чи підібрати визначення до запропонованого слова. У обох варіантах обрати потрібно з трьох можливих варіантів.

 • Вправа "Spell"

​Це ще один вид практики для студентів - тренажер написання слів. Обираємо будь-який сет слів зі свого рівня або ж свій особистий сет. Потім обираємо один з рівнів для тренування: Easy, Medium, Hard. В залежності від обраного рівня у словах буде пропущена різна кількість літер. Рівень складності можна змінити в будь-який момент.

My Notepad

Цей розділ – можливість створити особистий записник студента. Тут можна створювати та редагувати текстові нотатки, а також додавати фото і файли. Але найцікавіше – це можливість додати сюди певні матеріали з підручників (їх ви також зможете відредагувати або додати туди свої коментарі). Для цього потрібно знайти ось таку зірочку після завдання та натиснути її.

Ці зірочки можна знайти після усіх текстів для читання, граматичних та Functional Language правил, а також вправ, де ви тренуєте своє письмо. Головний бонус цього розділу – ці збережені нотатки залишаться у вас навіть після закінчення курсу, коли ви вже не матимете доступу до підручника. Тому шукайте найцікавіше та зберігайте назавжди.

Extra Practice

Цей розділ ми дуже довго планували і готували. Ціла команда викладачів працює над його наповненням щомісяця. Мета – дати вам можливість мати додаткову практику з граматики вже зараз, а також вокебу та Functional Language в майбутньому.

Як це працює: 

 1. Обираємо у My Notes третю вкладку згори - Extra Practice 
 2. Обираємо параметри для тренування: рівень, граматика (зараз вибрано автоматично), тему або теми, типи вправ (можна не обирати). Тоді натискаємо Start Practice 
 3. Робимо вправи і перевіряємо себе.
 4. Якщо щось не подобається - змінюємо налаштування вправ і починаємо спочатку. 

Що треба знати: 

 • вам підключені усі рівні, ви можете виконувати вправи не лише свого рівня або ж обирати кілька суміжних рівнів для практики (тобто не можна обрати А1 та B1 одночасно)
 • при зміні параметрів і повторному натисканні Start Practice відбувається shuffle, тому вправи завжди у новому порядку
 • вправи у тренажері перевіряються, але результати не зберігаються, тому вправи можна тренувати нескінчену кількість разів
 • ви маєте доступ до бази вправ лише у той час, коли маєте доступ до підручника, тобто під час навчання та кілька тижнів після завершення курсу
 • ви ще не бачили таку кількість вправ в одному місці!

Ну що? Ви в захваті? Ми теж! Тому мерщій шукайте Smarte+ в своєму кабінеті або підручнику і нумо вчитися!

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition
Запрошуємо всіх львівʼян на чергову зустріч розмовного клубу "English, please"! Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської – Настя Скляренко…
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition
Місце зустрічі киян, які люблять англійську та нетворкінг. Запрошуємо вас на нову зустріч вже наступної середи. Будемо обговорювати сучасне життя міст України, участь містян та перспективи розвитку. І це все англійською. Can’t wait! Коли: 22.05, 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців,…
News
Онлайн-марафон Teach Pronunciation Like a Pro (Техніки викладання Sounds, Stress, Intonation, Connected Speech) 3-23.06
– Тічер, а як правильно: «дАнс» чи «дЕнс»? – а як ото Through вимовляється? – I have «ср» apples! Викладання вимови – це невід'ємна частина роботи PRO-вчителя, тому пропонуємо вам прокачати цей навик і допомогти своїм студентам sound…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.