About English Language. 24.06.2021

Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову

Автор: Світлана Федорчук

Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов.

Чи можна швидко вивчити англійську мову?

Так, можна, навіть навчаючись з нуля. Для цього важливо комплексно підходити до опанування мови. Перше правило, яке допоможе вивчити англійську, – це робота з викладачем на курсах. Адже будь-яка мова має складну структуру і величезний словник. Для вивчення цього всього необхідно структурувати навчальний матеріал так, щоб кожна нова тема дозволяла повторювати матеріал із попередньої. Саме в цьому й допомагають спеціалізовані інтенсивні курси, завдяки яким кожен студент може швидко вивчити іноземну з будь-якого рівня – в тому числі з нуля.

Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Найкращий спосіб швидко опанувати іноземну мову – записатися на інтенсивний курс

Є й інші переваги вивчення англійської на інтенсивних курсах.

  1. Мотивація

Регулярні заняття й домашні завдання не дозволять забути про необхідність вчитися і допоможуть швидко вивчити англійську мову. Мотивувати можуть і успіхи одногрупників.

  1. Занурення в мовне середовище

Головна умова, що дозволяє швидко вивчити англійську мову з нуля, – це спілкування новою мовою з максимально великою кількістю людей. Мовні курси створюють саме таке середовище.

  1. Постійне використання

Інтенсивно спілкуючись англійською мовою в межах курсу, ви зможете натренувати розмовну мову. Викладач допоможе подолати страх спілкування іншою мовою, адже ви вчитеся з нуля.

Як швидко вивчити англійську мову з нуля?

Для цього необхідно записатися на курси, де для вас підберуть групу таких же студентів-новачків без подібного досвіду в минулому. А викладач-наставник ознайомить з азами граматики, допоможе розібратися з усіма правилами та новою лексикою, поставить вимову. Щоб вивчити англійську максимально швидко з нуля, важливо займатися якомога частіше – бажано через день. Крім занять на курсах англійської, варто черпати знання з англомовних книг, фільмів, музики, спілкування в соціальних мережах.

Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову - 2

Що таке інтенсивний курс англійської?

Інтенсивні курси – це найкращий метод швидко опанувати будь-яку мову. Їх головна відмінність від звичайних курсів – більш висока частота занять (в середньому, 4 рази на тиждень). Також може збільшитися тривалість кожного заняття. Інтенсивний підхід дозволяє пройти один рівень англійської за місяць й одразу піти далі.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.