Маленькі люди - великі справи. Катерина Мацюпа та Гусєва Марія

Автор: Юлія Кравченко
Ми продовжуємо писати про людей, справи яких говорять гучніше за слова. Не дарма ми віримо в найкраще в наших студентах, адже серед них є люди, знайомством з якими варто пишатися! Цього разу представляємо вам наших студенток з Києва та Дніпропетровська, одна з яких – громадський активіст, яка проводить  спостереження  на  публічних  акціях,  мітингах, демонстраціях, маршах та інших видах мирних зібрань; інша – активно допомагає діткам з дитячих будинків.


Мацюпа Катерина, місто Київ
Волонтер в громадській ініціативі "ОЗОН"
(http://ccl.org.ua/activities/hr/ozon/pro-ozon/, www.facebook.com/OZON.monitoring)

Вік: 20

Професія:
студентка

Що надихнуло Вас на благочинність: відчуття обов'язку допомогти Майдану. Початок мого волонтерства співпав у часі з початком кривавих подій на Грушевського в січні 2014. Я розуміла, що стояти на барикаді не зможу, а навіть якщо і зможу, то користі з цього буде не багато. За день до того, як стати волонтером, дізналась про існування громадської ініціативи, що моніторить судові засідання ув'язнених через певний їх зв'язок з Майданом (а тоді таких людей було багато). Я зрозуміла, що це та сфера, яка потребує моєї допомоги та сил.
Зараз усіх ув'язнених по справах Майдану звільнено. Але ми продовжуємо свою діяльність. Розпочавши громадський моніторинг, ми зрозуміли, наскільки недосконалою є українська судова система. Вона потребує пильної уваги з боку громадян. На мою думку, громадський контроль - це той механізм, який зможе "змінити систему", бо деякі її зміни я бачу вже сьогодні.

Яким чином з Вами зв’язатися та як Вам можна допомогти: 093 917 05 92; фб: https://www.facebook.com/katarinka.matsiupa (Kateryna Matsiupa)
Ми завжди раді волонтерам. Сьогодні ми часто чуємо про те, що слід змінювати систему. Не слід забувати, що система починається з кожного із нас, а її зміни - з персональних вчинків окремих людей. Громадський моніторинг судових процесів (яким займась я), мирних зібрань та органів місевого самоврядування - це та дія, яка може змінювати систему.
Як саме допомогти залежить від  вашої можливості, готовності та стилю життя. Є різні сфери, які потребують людей (пошук інформації, вихід в поле спостереження, публікація, переклад звітів та інше) Ви зможете обрати собі ту, яка найбільш підходитиме для Вас.


Гусева Мария, місто Дніпропетровськ
Допомагає дітям-інвалідам, малозабезпеченим родинам, літнім людям

Вік: 24

Професія: работаю в гостинично ресторанном бизнесе

Що надихнуло Вас на благочинність: История интересная. Никогда не думала что так полюблю это дело, и буду тратить на это почти все свободное время :) У подруги умерла бабушка. Решили ее вещи, так как их очень много, передать в дом пристарелых. Связались с домом, узнали, что там очень много людей живет. Расклеили обьявления по городу о том, что собираем вещи. Нам принесли огромное количество мешков, там оказалась не только одежда на стариков, так же на детей разных возрастов. И нас уже было не остановить :) Это превратилось в любимое хобби. Привлекли друзей артистов, фокусников, поехали по детским домам с развлекательной программой, сладкими призами и вещами. Вот, по сей день занимаюсь Добром.

Яким чином з Вами зв’язатися та як Вам можна допомогти: моя страничка вк - https://vk.com/id184618851, контактный телефон - 095 490 34 38, https://vk.com/dneprnovikhelp
Мы собираем:
-вещи всех возрастов
-обувь
-канцтовары
-хоз нужды
-книги
Перед поездкой в семью, дом инвалидов, приют, дом пристарелых, я выкладываю на стене в группе информацию о том что конкретно необходимо в той или иной поездке
Самая большая необходимость-это перевозка.Если у Вас есть возможность помочь с транспортом-будем очень благодарны! Творить добро легко!
Якщо ВИ також займаєтесь корисними благочинними справами, проте досі нам не написали, не барітся! [email protected] - я чекаю на ваші листи :)
Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Нд.: 10:00-15:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн.-Пт.: 08:00/09:00-11:00, 13:00-21:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 08:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 09:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн.-Пт..: 09:00-19:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-18:00
Вт., Чт.: 12:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 12:00-20:00
Сб.: 10:00-15:00