Fun, Grammar, Listening, Vocabulary. 17.11.2014

Додатки для вивчення неправильних дієслів

Автор: Ольга Янкова

От я чесно не пам’ятаю, чи важко мені давалися неправильні дієслова. Певно, забути допомогло те, що це задоволення я “розтягнула” мінімум на кілька років школи. Але я чудово пам’ятаю, як вже мої студенти з сумом в очах штудіювали неприступні таблиці, ділили їх на групи, безнадійно повторювали “become-became-become” та вкрадливо запитували, наскільки потрібна та третя колонка. Але з часом безнадія перетворилася на впевненість, безкінечні таблиці самі собою закінчилися, а третя колонка зайняла досить чітку позицію у граматиці англійської мови. Запевняю вас, це не виключення, а правило. Якщо ж ви ще не належите до тих щасливчиків, що посеред ночі з легкістю назвуть усі форми дієслова “abide”, тоді наступні додатки на телефони можуть суттєво полегшити вам життя. Отже, поїхали.

Irregular Verbs of English and their Conjugation - An Infinitive, a Past Simple Tense, a Past Participle, and the Definition By Andrey Solovyev

Тип додатку: тести
Кількість неправильних дієслів: 172 
Сортування за алфавітом: немає 
Підходить для початківців: ні. Програма більше розрахована на тих, хто вже вивчив неправильні дієслова та потребує практики. 
Переклад: немає
Озвучка: немає


Програма дає можливість працювати трьома різними способами: 
-    із запропонованих літер скласти другу та третю форму неправильного дієслова
-    вгадати слово за визначенням
-    працювати з картками, щоб краще запам’ятати неправильні дієслова

 

Рекомендую програму для тих, хто вже вивчив принаймні певну кількість неправильних дієслів. З її допомогою легко підтримувати свої знання в тонусі. Проте, для вивчення неправильних дієслів додаток не дуже зручний, адже немає можливості контролювати, що саме було вивчено, а що ні – усі слова з’являються у довільному порядку (принаймні мені так здалося) 
Можна знайти у AppStore  та Google Play

 

Ticwow Eng™ Irregular verbs By FormFarm, LLC


Тип додатку:  гра
Кількість неправильних дієслів: 10 (безкоштовно) 141 (при покупці)
Сортування за алфавітом: немає 
Підходить для початківців: так 
Переклад: немає
Озвучка: є


Гра досить звична - хрестики-нулики, проте замість значків ми ставимо у порожні клітинки відповідні форми дієслів. Здавалося б, все напрочуд легко. Ну воно то ніби й так, але я перший рівень кілька разів пройти не змогла тільки тому, що дуже захопилася формами дієслова і зовсім забула про гру. Отже, вчимо слова по алфавіту, по три у кожній грі. Єдине, що мене трохи засмутило, так це необхідність платити за повні списки дієслів. Ну і ще з часом може трошки набриднути. Але спробувати таки варто. 

 

English Irregular Verbs Free By Michal Rotynski
 
Тип додатку:  гра
Кількість неправильних дієслів: немає інформації 
Сортування за алфавітом: немає 
Підходить для початківців: не зовсім 
Переклад: немає
Озвучка: немає


Суть гри в тому, що біля Біг Бену хтось залишив 3 різнокольорові корзинки, у які необхідно посортувати неправильні дієслова.  Самі дієслова падають з неба, не зовсім швидко, щоб у вас був час подумати, куди саме направити те чи інше слово. З часом слова починають падати трохи швидше. У вас є шанс всього на 3 помилки. Після закінчення гри, додаток покаже дієслова, в яких ви зробили помилки та запропонує перекласти їх у Google Translate.  Гра підійде для студентів, які вже вивчили певну кількість дієслів та потребують практики. 

 

English Irregular Verbs game - the fast and easy way to learn verbs By Konstantin Baryshev
 
Тип додатку:список неправильних дієслів та вправи для їх вивчення
Кількість неправильних дієслів:100
Сортування за алфавітом: є
Підходить для початківців: так
Переклад: є переклад українською, російською та іншими мовами
Озвучка: є


Перше, що мене підкупило, - переклад українською. Проте програма загалом дуже цікава та результативна. Окремо можна знайти весь список 100 неправильних дієслів та переглянути їх. А ось тренувальний режим досить цікавий. Усі дієслова поділені на рівні. У кожному рівні є 4 основні завдання. Необхідно перекласти з англійської, знайти всі три форми дієслова, перекласти на англійську, а також написати три форми дієслова. Також є додаткове завдання: прослухати слово та правильно його перекласти. І все було б ідеально, якби починаючи з другого рівня додаток не запропонував вам заплатити, щоб відкрити наступні рівні. Тут я довго вагалася, радити її чи ні. Але додаток настільки зручний, що можливо дехто з вас і наважиться його купити. Переглянути його точно варто. 
Можна знайти у AppStore

 

Irregular Verbs Game By Felipe Paris Braz
 
Тип додатку:  гра
Кількість неправильних дієслів: немає інформації 
Сортування за алфавітом: немає 
Підходить для початківців: так 
Переклад: немає
Озвучка: немає


Суть гри – знову ж таки неправильні дієслова. Щоразу розробники показують нам 2 форми неправильного дієслова і просять обрати третю із запропонованих варіантів. Є можливість грати у три різні способи: survival – на кожну трійку дієслів дається до 15 секунд, проте немає шансів на помилку; time attack – тут потрібно дати якнайбільше правильних відповідей протягом 55 секунд; free to play – жодних обмежень, грайте скільки завгодно і робіть скільки завгодно помилок.  Раджу цю гру для тих, хто вже почав вивчати неправильні дієслова. 

 

Irregular verbs By mishe1
 
Тип додатку:  список неправильних дієслів
Кількість неправильних дієслів: 260 
Сортування за алфавітом: є (також має бокову панель швидкого доступу до кожної літери) 
Підходить для початківців: так 
Переклад: є переклад російською
Озвучка: є (правда не для всіх дієслів)


Цей додаток досить простий у користуванні та зручний. Дієслова подані у алфавітному порядку. Також до списку дієслів входять різноманітні дієслова, утворені від простих неправильних дієслів, наприклад redo, oversleep, undergo тощо. Озвучка теж досить гарна, на відміну від деяких інших додатків. Також мені сподобалося, що програма дає можливість обирати улюблені дієслова – Favorites, для цього необхідні вам слова просто треба позначити зірочкою. Таким чином досить легко створювати списки дієслів для вивчення.
Можна знайти у AppStore 


 

Verbs+ By Jorge Raul Ovalle Zuleta
 
Тип додатку:  список неправильних дієслів
Кількість дієслів: більше 400 правильних та неправильних дієслів
Сортування за алфавітом: є (також має бокову панель швидкого доступу до кожної літери) 
Підходить для початківців: так 
Переклад: немає
Озвучка: немає


Цей додаток мене зацікавив не лише яскравими кольорами, чесно. Отже, здавалося б ще один звичайний список дієслів, ще й не озвучений, ще й без перекладу. Все це правильно, але! Крім того, що до списку внесені не тільки неправильні, але ще й правильні дієслова, додаток також показує форму gerund (-ing) та всі фразові дієслова (phrasal verbs) до певного дієслова. Хоча для початківців цей додаток теж підійде, радила б його більше студентам середнього рівня. 

 

a list of Verbs By Oswaldo Rubio
 
Тип додатку:  список неправильних дієслів та тренувальні завдання
Кількість дієслів:156
Сортування за алфавітом: є (також має бокову панель швидкого доступу до кожної літери) 
Підходить для початківців: так
Переклад: є переклад іспанською 
Озвучка:є


Я знаю, що переклад лише іспанською - це трохи дивно. Але всеодно раджу звернути увагу на цей додаток, адже він дуже грамотно зроблений. По-перше, всі дієслова поділені на 3 рівні: для початківців, середнього рівня та експертів. По-друге, є не тільки списки за алфавітом та функція пошуку, але й можливість вивчати слова групами, тобто слова вже поділені на групи, де зміни однакові. По-третє, тестування можна проходити у таких кількостях і вони такі різноманітні, що нудно ніколи не стане (за групами, найменш вживані, ті, де ви помилялися, найбільш вживані, найменш тестовані тощо). Також до кожного дієслова можна подивитися статистику: як часто ви його використовували та як швидко згадували. Варто також сказати про сам тест - він орієнтований на чесність, адже варіантів відповідей нема, а ви самостійно обираєте, знаєте ви слово чи ні.

 

Неправильні дієслова by Sergeev Sergey 
 
Тип додатку:  таблиці неправильних дієслів та тести
Кількість дієслів: 156
Сортування за алфавітом: є 
Підходить для початківців: так 
Переклад: є переклад українською, російською та ще 16 мовами
Озвучка: є


Програма виглядає просто чудово. По-перше, ви самостійно обираєте, як саме вчити неправильні дієслова: по алфавіту чи групи дієслів за відмінюванням. Також можна обирати, які саме дієслова з певної таблиці ви хочете протестувати або підучити. Тести також досить цікаві: є можливість обирати варіанти відповідей або ж вводити їх самостійно. Думаю, додаток підійде як для початківців, так і для студентів старших рівнів. Можна знайти у Google Play 

English Irregular Verbs Game by CosmoLapti 

 
Тип додатку:  гра 
Кількість неправильних дієслів: 100
Сортування за алфавітом: немає 
Підходить для початківців: так 
Переклад: немає
Озвучка: немає


Гра дуже яскрава та цікава. Маємо повітряні кульки з різними формами різних дієслів. Серед них необхідно відшукати ту, що нам потрібна. Гра має 20 рівнів та 4 тести між рівнями. У кожному рівні – 5 неправильних дієслів для вивчення. Перші рівні містять більш популярні слова, далі – ті слова, що вживаються рідше. Після кожних 5-ти рівнів необхідно пройти тест для продовження гри. 
Можна знайти у Google Play 


 

English Irregular Verbs by inglesdivino
 
Тип додатку:  список неправильних дієслів
Кількість дієслів: невідомо
Сортування за алфавітом: є  
Підходить для початківців: так 
Переклад: немає
Озвучка: є


Досить функціональний список неправильних дієслів. До кожного слова маємо аудіо-файл. Також зручно те, що є функція пошуку по списку. Також додаток пропонує нам можливість проходити тестування по формам дієслів. А ось що саме тестувати можете обрати самостійно: весь список, слова, що найчастіше використовуються або ж створений власноруч список. Підходить для студентів усіх рівнів. 
Можна знайти у Google Play . 

Це безумовно не всі додатки, що допоможуть вивчити неправильні дієслова. Якщо ви користуєтеся ще якимись з тих, що не вказані вище, будь ласка, поділіться вашим досвідом у коментарях.

А в короткому онлайн курсі з англійської мови від Booyya - Прокачка неправильних дієслів - https://bit.ly/38ScRP0 ви можете дізнатися про метод Spaced Repetition Method, який дозволяє запам'ятовувати інформацію без зазубрювання.

Вам також може сподобатися:
Fun
One TV show for your English - серіал The Crown
А ви все знаєте про життя англійської королівської родини? Новий шостий сезон серіалу “The Crown” чудовий варіант подивитися щось цікаве й історичне та збагатити свою англійську. Наразі вийшла перша частина останнього сезону, де ви дізнаєтеся про життя принцеси Діани – “королеви…
Fun
Англійська на слух: Дженніфер Еністон про аварійний політ в літаку
А хто це тут завітав до нового випуску відеорубрики "Англійська на слух" від Green Forest? Так-так, це Дженніфер Еністон, ще відома як Рейчел з «Друзів», яка поділилася своєю історією з аварії у літаку по дорозі у відпустку. Тож щоб дізнатися деталі та вивчити нові англійські…
Vocabulary
One TV show for your English - мінісеріал Beckham
Необов’язково любити футбол, щоб цей мінісеріал сподобався! У новому випуску One TV Show for Your English розглянемо новий документальний кінофільм “Бекхем”. Тут є все про життєвий шлях відомого футболіста Девіда Бекхема: початок кар’єри, шалений успіх та майстерність, кохання…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.