About English Language. 12.05.2021

Ходимо на курси англійської: а довго ще?

Автор: Юліана Віхневич

Майбутні студенти курсів англійської, особливо новачки, при виборі програми навчання часто губляться та не знають, скільки ходити на курси англійської, щоб досягти певного рівня. З такою ж проблемою стикаються й ті, хто давно вивчає англійську: вчимо, вчимо, а коли вже будемо вільно говорити англійською? Універсальної відповіді немає – усе залежить від рівня учня, його бажання вчитися, обраного курсу, регулярності програми й багато чого іншого.

Наші курси англійської мають різну тривалість, дозволяючи учням з будь-яким рівнем знань і потребами ефективно та комфортно вчити мову. Системний підхід і регулярна практика допоможуть швидше просунутися у вивченні мови та побачити заповітні результати.

Скільки потрібно ходити на курси англійської?

Немає чітких часових меж, що визначають тривалість навчання, тому скільки потрібно ходити на курси англійської – необхідно визначати індивідуально. Як правило, програми розробляються з урахуванням рівня володіння мовою студентів та рекомендацій із необхідної кількості академічних годин на відпрацювання певної навички.

Ходимо на курси англійської: а довго ще?
Тривалість курсів англійської залежить від різних чинників – підбирайте програму під свої індивідуальні потреби

Скільки тривають курси англійської мови?

Як ми зазначали раніше, на тривалість курсу англійської мови впливають різні чинники, тому один семестр може йти від 8 тижнів до 9 місяців. Подивимося, що впливає на цей час.

  1. Рівень студентів

Хороші курси англійської складають свої програми з урахуванням загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR). Відповідно до неї, виділяються шість рівнів володіння іноземною мовою: від А1 до С2. У кожного рівня є свої часові стандарти (мінімум і максимум).

  1. Інтенсивність програми

Курси можуть бути як стандартними, так і інтенсивними. Це дозволяє студентам із різними цілями та потребами досягати результатів до певного часу, комфортно й ефективно займатися.

  1. Формат навчання

Онлайн або офлайн? Заняття у вихідні або робочі дні? Повноцінний курс або тренінг? Формат навчання впливає на щільність програми та насиченість занять, тим самим і на тривалість курсу та швидкість просування в навчанні.

Який курс англійської мови обрати?

Сьогодні школи англійської пропонують великий вибір курсів різної тривалості, щоб догодити студентам із будь-якими потребами та рівнем зайнятості. Курси можуть бути класичними, розмовними, профільними та для бізнесу, інтенсивними й вихідного дня, підготовчими до різних тестів. Деякі школи англійської пропонують авторські та спеціалізовані програми.

У нашій школі студент може обрати курс англійської мови різної тривалості:

  • стандарт (4 місяці) – граматика та розмовні уроки, тематичні клуби та спецкурси;
  • інтенсив (9 тижнів) – насичена програма, повне занурення в англомовне середовище;
  • інтенсив вихідного дня (9 тижнів) – прискорена щільна програма з навчанням на вихідних.

Ходимо на курси англійської: а довго ще? - 2

Курси розраховані на студентів різних рівнів. Перед початком кожен проходить тестування, яке дозволяє підібрати оптимальний варіант для навчання.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Англійська мова для початківців: базовий словник для офісу
Сьогодні майже в кожній професії знання міжнародної мови спілкування є якщо не обов’язковим, то бажаним. Компанії працюють з іноземними партнерами, наймають співробітників із різних країн, тож навіть для початківців англійська мова стає частиною офісної рутини. Зміст 1. Офісний сленг в англійській…
About English Language
Як вчити англійську самостійно на платформі Booyya
Чи бувало у вас таке, що треба повторити певну граматичну тему або вивчити специфічну лексику англійської мови, а проходити повноцінний курс заради цього немає змоги чи бажання? Насправді це досить поширене явище, тому в 2020 році сім’я проєктів Green Forest запустила онлайн-маркет курсів англійської…
About English Language
Уроки англійської мови з використанням сучасних підходів
На щастя, сьогодні ми маємо величезний вибір шкіл та курсів і можемо обрати уроки англійської мови під власні потреби та бажання. Пройшли ті часи, коли на уроки англійської мови приходили за простими поясненнями граматики або лекціями про часи і стани дієслів. Сьогодні, щоб втримати увагу студента на…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.