About English Language. 12.05.2021

Ходимо на курси англійської: а довго ще?

Автор: Юліана Віхневич

Майбутні студенти курсів англійської, особливо новачки, при виборі програми навчання часто губляться та не знають, скільки ходити на курси англійської, щоб досягти певного рівня. З такою ж проблемою стикаються й ті, хто давно вивчає англійську: вчимо, вчимо, а коли вже будемо вільно говорити англійською? Універсальної відповіді немає – усе залежить від рівня учня, його бажання вчитися, обраного курсу, регулярності програми й багато чого іншого.

Наші курси англійської мають різну тривалість, дозволяючи учням з будь-яким рівнем знань і потребами ефективно та комфортно вчити мову. Системний підхід і регулярна практика допоможуть швидше просунутися у вивченні мови та побачити заповітні результати.

Скільки потрібно ходити на курси англійської?

Немає чітких часових меж, що визначають тривалість навчання, тому скільки потрібно ходити на курси англійської – необхідно визначати індивідуально. Як правило, програми розробляються з урахуванням рівня володіння мовою студентів та рекомендацій із необхідної кількості академічних годин на відпрацювання певної навички.

Ходимо на курси англійської: а довго ще?
Тривалість курсів англійської залежить від різних чинників – підбирайте програму під свої індивідуальні потреби

Скільки тривають курси англійської мови?

Як ми зазначали раніше, на тривалість курсу англійської мови впливають різні чинники, тому один семестр може йти від 8 тижнів до 9 місяців. Подивимося, що впливає на цей час.

  1. Рівень студентів

Хороші курси англійської складають свої програми з урахуванням загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR). Відповідно до неї, виділяються шість рівнів володіння іноземною мовою: від А1 до С2. У кожного рівня є свої часові стандарти (мінімум і максимум).

  1. Інтенсивність програми

Курси можуть бути як стандартними, так і інтенсивними. Це дозволяє студентам із різними цілями та потребами досягати результатів до певного часу, комфортно й ефективно займатися.

  1. Формат навчання

Онлайн або офлайн? Заняття у вихідні або робочі дні? Повноцінний курс або тренінг? Формат навчання впливає на щільність програми та насиченість занять, тим самим і на тривалість курсу та швидкість просування в навчанні.

Який курс англійської мови обрати?

Сьогодні школи англійської пропонують великий вибір курсів різної тривалості, щоб догодити студентам із будь-якими потребами та рівнем зайнятості. Курси можуть бути класичними, розмовними, профільними та для бізнесу, інтенсивними й вихідного дня, підготовчими до різних тестів. Деякі школи англійської пропонують авторські та спеціалізовані програми.

У нашій школі студент може обрати курс англійської мови різної тривалості:

  • стандарт (4 місяці) – граматика та розмовні уроки, тематичні клуби та спецкурси;
  • інтенсив (9 тижнів) – насичена програма, повне занурення в англомовне середовище;
  • інтенсив вихідного дня (9 тижнів) – прискорена щільна програма з навчанням на вихідних.

Ходимо на курси англійської: а довго ще? - 2

Курси розраховані на студентів різних рівнів. Перед початком кожен проходить тестування, яке дозволяє підібрати оптимальний варіант для навчання.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.