About English Language. 24.12.2019

Де добре викладають англійську для початківців з нуля?

Навіть якщо ви зовсім не знаєте англійської, вчитися ніколи не пізно. Сьогодні є багатий вибір методик викладання на курсах англійської для початківців, одна з яких обов'язково допоможе у вашій ситуації. Ви можете займатися індивідуально з репетитором або ходити до спеціальної школи, існують навіть дистанційні онлайн-курси. Коли ви починаєте вчити мову, слід звернути особливу увагу на такі проблемні аспекти як постановка правильної вимови й освоєння принципів побудови фраз. Контроль з боку досвідченого куратора при цьому не завадить.

Де знайти курси англійської для початківців з нуля?

Ви, можливо, здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що на уроки з нуля існує досить стабільний попит. Тому ви не залишитеся на самоті, вирішивши записатися на англійську для новачків. Наприклад, школа Green Forest проводить курси для рівня А1 (елементарний). Під наглядом доброзичливо налаштованих кураторів студенти знайомляться з азами англійської граматики та лексики й одразу ж переходять до розмовної практики.

Де знайти курси англійської для початківців з нуля?
Для новачків англійська відкриває нові перспективи

Ви можете пошукати про курси інформацію в інтернеті, почитати оголошення на сайтах репетиторів і в соціальних мережах. Важливо, щоб заняття з англійської для початківців з нуля проводилися сертифікованими викладачами, адже саме на початковому етапі відбувається засвоєння базових навичок, які будуть потім використовуватися для вивчення англійської на більш високому рівні.

Чи легко вчитися на курсах англійської мови для початківців з нуля?

Існує упередження, що вивчити іноземну, якщо не знаєш її з дитинства, – важке завдання. Це не зовсім так. Звичайно, виникнуть труднощі з вимовою, адже англійська мова значно відрізняється від нашої. Можливо, пройде чимало тижнів перш ніж ви, як людина, яка тільки починає вивчати англійську з нуля, зможете правильно вимовити звук «th». Але викладачі Грін Форест не здаватимуться, поки ви не почнете говорити, як іноземець. На допомогу прийде інтенсивна розмовна практика та різні інтерактивні техніки.

Ще одним моментом, який багатьох лякає, є необхідність інтенсивного поповнення словникового запасу. Для того, щоб висловлюватися англійською у стандартних ситуаціях, потрібно знати 1000 слів, а щоб розуміти 97% англійської мови, варто запам'ятати більше 18000. Однак за допомогою сучасних методик викладання англійської для початківців з нуля – це не так важко. На допомогу прийде регулярне повторення матеріалу під контролем викладача, ігри, контекстний підхід, коли слово вчиться разом з іншими поняттями та фразами тощо.

Грін Форест робить усе, щоб для початківців з нуля англійська в короткі терміни стала такою ж знайомою, як і для тих, хто розмовляє нею з дитинства. Наголос робиться на практичному застосуванні отриманих навичок, тому студенти школи швидко освоюються в мовному середовищі та починають спілкуватися з іноземцями, дивитися фільми й читати англійською, ніби знають цю мову вже давно.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.