About English Language. 05.02.2020

Експрес-курси англійської: все, що потрібно знати

Автор: Юлія Блажевич

Ні для кого не стане відкриттям, що нинішнє століття – століття швидкісне. Ми постійно прискорюємося, величезну кількість справ доводиться робити все швидше. Саме тому багато хто шукає експрес-курси англійської, щоб швидко вивчити англійську та почати використовувати її в житті.

Експрес-курс розмовної англійської та його особливості

Курси англійської мови для початківців в експрес-режимі створені спеціально для тих людей, які хочуть швидко вивчити англійську, використовуючи сучасні методики навчання та допомогу кваліфікованих викладачів. Важливу роль під час такого навчання відіграє не стандартне зазубрювання інформації, а унікальні засоби вивчення. Пройти курси англійської мови для початківців в експрес-режимі багато хто мріє, але при цьому далеко не всі готові прикладати зусилля. Варто пам'ятати, що будь-які інтенсивні курси передбачають часові витрати та максимальну концентрацію уваги.

Експрес-курси англійської: все, що потрібно знати

Переваги експрес-курсів розмовної англійської

  1. Під час навчання акцент робиться на вимову та живе спілкування. Більшість навчання зосереджена на розвитку розмовних навичок. Якщо ви добре знаєте граматику, але комунікувати з нейтів спікерами вам заважає мовний бар'єр, то курси експрес-англійської – це саме те, що вам потрібно.

  2. Курси англійської мови для початківців в експрес-форматі повністю занурюють у світ іноземної мови. Протягом усього тижня вам доведеться мати справу з англійською. До того ж не лише на курсах, а й удома під час виконання домашнього завдання.

  3. Курси експрес-англійської допоможуть швидко досягти результату без зайвого штудіювання підручників. Навчання проводиться за комунікативною методикою, коли максимум уваги приділяється живому спілкуванню.

Недоліки курсів англійської мови для початківців у експрес форматі

  1. Експрес-курс вимагатиме великої витривалості та уважності. Вся справа в тому, що робота проводиться у великому обсязі та швидко.

  2. Експрес-курс розмовної англійської не фокусується на всіх граматичних тонкощах мови, а отже, у вас можуть виникнути помилки мови.

  3. Хоч це й експрес-курс розмовної англійської, він все одно потребує великих часових витрат. В середньому інтенсивне вивчення складається з 4-5 занять на тиждень по 1,5-2 години. Отже, необхідно адекватно оцінювати свої сили та можливість присвятити велику частину свого дозвілля курсам.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.