About English Language. 01.09.2020

Дистанційне навчання англійської мови – проблеми новачків

Автор: Анна Огородник

Вчити англійську дистанційно – один із найдоступніших і найшвидших способів отримати базові знання, а також удосконалити наявні навички та підвищити свій рівень. По суті дистанційне навчання англійської мови нічим не відрізняється від більш традиційного офлайн-формату:

  • заняття проходять за певним графіком;
  • можете вчитися в групі або індивідуально з викладачем;
  • вивчення англійської дистанційно передбачає використання різноманітних навчальних матеріалів;
  • студенти виконують інтерактивні домашні завдання.

Дистанційне навчання англійської мови вимагає такої ж самовіддачі, уважності, сил і часу, що і звичні уроки. Викладач дає вам ті ж правила граматики й розповідає про особливості мови. А це означає, що ви так чи інакше зустрінетеся з проблемами, які можуть похитнути вашу впевненість у власних силах. І це стосується не тільки початківців. Безліч побутових проблем доводиться долати й тим студентам, які вивчають англійську дистанційно давно. 

Дистанційне навчання англійської мови – проблеми новачків
Вивчення англійської дистанційно – це спосіб навчитися спілкуватися з іншими людьми, в тому числі і з носіями мови

Чому так відбувається? Будь-яка мова змінюється, особливо розмовна. Зміни відбуваються настільки швидко, що за цим важко встежити. Це одна з причин, чому багато студентів не можуть вільно говорити англійською мовою.

Найпоширеніші помилки, в тому числі й у розмовній мові:

  • студенти плутають часи, актив і пасив – часто спостерігається така картина, що студенти використовують неправильні часи, не можуть побачити різницю та зрозуміти, як використовувати минулий, теперішній і майбутній часи;
     
  • лексичні помилки під час розмови англійською мовою – тут потрібна регулярна практика, тому формат дистанційного навчання англійської мови передбачає наявність розмовних уроків.

Ці та схожі труднощі можна подолати за допомогою занять із викладачем і завдяки самостійній роботі. А як бути з більш глибокими й індивідуальними проблемами студентів, які вивчають англійську дистанційно?

Невпевненість у собі – багато хто соромиться свого акценту, не кажучи вже про страх зробити помилку та виставити себе на посміховисько. Зазвичай це відбувається через відсутність досвіду спілкування та практики поза заняттями. На дистанційному навчанні англійської мови викладач заохочує будь-яку ініціативу студентів зробити уроки більш інтерактивними. Крім того, ви можете обрати курс для поліпшення розмовних навичок. Головне завдання вчителів – мотивувати студентів, допомагати їм вірити в себе, позбутися страху говорити англійською мовою публічно.

Сором'язливість – ще один із основних факторів, через які студенти втрачають інтерес до вивчення англійської дистанційно. Через сором'язливість вони не можуть правильно говорити, навіть маючи хороший словниковий запас. Вони відчувають себе некомфортно і тривожно перед людьми. Це абсолютно нормально, але вчителі повинні допомогти студентам подолати це та заохочувати їх говорити англійською мовою якомога більше.

Вам також може сподобатися:
About English Language
15 англійських слів, які не мають прямого відповідника українською
Вивчаючи іноземну мову, ми спершу намагаємось усе перекласти дослівно з рідної. Здавалося б: от є слово – знайди український відповідник, і справу зроблено. Але мова – штука хитра. Іноді одне англійське слово містить в собі цілу бурю емоцій, які українською треба пояснювати великою фразою…
About English Language
Мозок, травма і мова: 5 порад для ефективного викладання англійської в умовах стресу
Нещодавно в Green Forest відбувся тренінг для викладачів, який провела Глінда Каллен із SENsational Tutors — фахівець із питань травми. Цей тренінг докорінно змінює наш підхід до мовної освіти в ці непрості часи. Головна думка Глінди була дуже чіткою: травма впливає не лише на наші емоції, а й…
About English Language
5 soft skills, які допомагають розвивати вивчення англійської мови на курсах
Будь-який процес вивчення та пізнання чогось має позитивний вплив на наш мозок, особливо — вивчення іноземних мов, що тренує нашу памʼять. Мозок мовознавців працює дещо інтенсивніше, ніж в інших людей. Обробки інформації швидша, а гнучкість мислення дозволяє швидше та ефективніше перемикатися…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.