Vocabulary, Listening, Fun, Grammar. 20.10.2016

9 додатків, які покращать вашу англійську

Автор: Ольга Янкова

Вже пройшов перший місяць навчання, до темпу, викладачів та нових книжок усі вже звикли, а це означає, що пора шукати додаткові способи та ресурси для вивчення англійської. Саме у цьому допоможе наступна підбірка нових та не дуже цікавинок для ваших смартфонів. 

 

Duolingo English Test: English Language Certification by Duolingo
Тип додатку: тест
Рівні: усі
Я впевнена, що всі знають та користуються додатком для вивчення мови Duolingo. А от чи бачили ви додаток Duolingo Test? Програма обіцяє за допомогою всього кількох типів завдань визначити ваш рівень англійської. Вам запропонують послухати та записати кілька речень, заповнити пропуски в тексті та обрати з переліку слів ті, що існують в англійській мові. Чи можливо за допомогою таких завдань точно визначити рівень знання мови? Важко сказати. Але пройти тест як мінімум цікаво. До речі, Duolingo одразу пропонує опублікувати ваш сертифікат на LinkedIn, щоправда аж за $48,99.
Завантажити на Itunes та Google play

  

 

Qiktionary – The 4-letter Word Game by Four Letter Works
Тип додатку: гра зі словами
Рівні: середній +
Якщо ви любитель всіляких головоломок, то ця гра зі словами саме для вас. Що треба робити? Просто відгадати слово з 4-х літер. Слово може бути будь-яке, після кожної спроби програма покаже, скільки літер у слові правильні. Після 1-2 спроб можна визначити 1-2 літери та далі підбирати слова. Також дуже зручно, що можна позначити літери, що точно є або яких точно нема у слові. Після кожного відгаданого слова програма видає вам як нагороду якусь цікавинку про нього. Всі слова поділені на категорії: easy, not so easy, quite hard, no such thing as a fish. Також є тематичні категорії, проте за них доведеться заплатити. Дуже раджу спробувати, дійсно затягує.

Завантажити на Itunes

  

 

LearnEnglish Podcasts - English listening practice by British Council
Тип: аудіо та вправи до нього
Рівні: початкові +
Чудовий додаток від British Council для розвитку навичок слухання. Додаток надає доступ до 4 серій подкастів, у кожній з яких 10-20 подкастів. Кожен з таких подкастів триває біля 30 хвилин, до кожного є текст та завдання після прослуховування. Також зручно те, що сам текст розбитий на абзаци. Якщо обрати певний абзац, саме з цього місця буде програватися аудіо. Автори вказують для усіх подкастів рівень Elementary, проте я б віднесла їх до досвідчених Elementary та Pre-Intermediate. До речі, порада власникам i-приладів: якщо не знайдете app в українському сторі, спробуйте перейти на британський або американський.

Завантажити на Itunes та Google play

  

 

6000 Слов - Учим Английский Язык Бесплатно by Andrian Andronic
Тип: вивчення слів
Рівні: початкові – безкоштовно, усі – можливо придбати
Ця програма дає можливість безкоштовно вивчити 1000 слів на різну тематику. Усі слова поділені на теми та підтеми. Для того, щоб розпочати навчання потрібно обрати тему, підтему, тип гри, яка вас цікавить та натиснути play. За проходження рівнів гра нараховує вам бали (квіточки), за допомогою яких можна відкрити нові слова. До речі, набір слів у певних підтемах може зацікавити й студентів середніх рівнів. Тому вперед, за квіточками! До речі, програма пропонує обрати мову перекладу, серед яких є російська та українська. А ще невеличкий лайфхак – якщо скористаєтеся пошуком, то отримаєте весь список слів з усіх тем та підтем. 

Завантажити на Itunes та Google play
 
 

Learn English with 6 minute - for BBC, VOA, ESL by Hoan Van Tran
Тип: аудіо
Рівні: середні + 
Ще один цікавий додаток, що дає можливість попрацювати над аудіюванням, проте цього разу для середніх та старших рівнів. Додаток дає доступ до ресурсів з BBC Learning English, ESL Podcasts та VOA. Ви маєте можливість послухати аудіо онлайн або ж завантажити його собі на потім. Також до кожного аудіо є текст та невеличкий список слів. Матеріали оновлюється досить часто, тому матимете нагоду слухати про останні цікавинки в світі англійською. Також зверніть увагу на розділ відео: тут знайдете кілька навчальних відеокастів. Додаток є лише для i-техніки. Для власників андроїду пропоную схожий додаток з BBC ресурсами. 

Завантажити на Itunes та 6 minute English BBC Google play
  

 

Drops: Learn Spanish, English & French words fast! by PLANB LABS OU
Тип: додаток для вивчення слів 
Рівні: початкові 
Додаток виглядає мега-стильно, тому вивчати слова з ним не тільки корисно, але й приємно. Безкоштовно можна вивчити 1000 слів, за більшу кількість лексики доведеться заплатити. Усі слова поділені на категорії, тому можна вибрати саме ту категорію, яка вас цікавить. Ще одна фішка додатку - те, що за один раз у вас є всього 5 хвилин на навчання. Після того у вас є 2 варіанти: почекати 10 годин і отримати наступні 5 хвилин або ж заплатити. 
Додаток пропонує крім англійської вивчати ще кілька європейських мов. 
На жаль, версію для андроїду не знайшла. Завантажити на Itunes.
  

 

Vocabulary Builder from Magoosh by Magoosh
Тип: робота зі словами
Рівні: старші + 
Якщо ваша ціль – збільшити словниковий запас, то це дійсно цікавий додаток. Розробники пропонують поділити слова на три категорії: General/GRE Words, SAT Words, TOEFL/English Learner Words. В кожній категорії слова розподілені на рівні за складністю: common, basic, medium, hard. Мушу зазначити, що навіть рівень basic пропонує досить складну лексику для вивчення, можна спокійно починати з нього. Отже, програма пропонує до кожного слова кілька можливих значень або ж варіант “I’m not sure”. Вам потрібно обрати один з варіантів. Якщо вибір правильний, то слово вважається вивченим. Якщо обрати неправильний варіант або ж ‘I’m not sure’, то ви побачите значення слова, приклад, а також ще кілька разів його побачите протягом тренувальної сесії. Програма пропонує зареєструватися, але це не обов’язково. 

Завантажити на Itunes та Google play

  
 

English Arena – Learn English Grammar & Vocabulary with Erudite by Erudite
Тип: практика слів та граматики
Рівні: початкові та середні
Цей додаток мені більше подобається саме у плані граматики. Для вивчення граматичних тем він не підійде, а от для відпрацювання – просто супер! Для початку у вас є 3 доступні теми: Simple Present, Simple Past, Simple Future. Щоразу вам пропонують обрати правильну форму дієслова, щоб закінчити речення. Чим швидше та правильніше ви відповідаєте, тим більше зірочок отримаєте, а за зірочки можна відкривати нові рівні. Також дуже зручним є те, що програма дає підказки, а саме правила використання того чи іншого часу. Також вона дає можливість по після проходження тесту переглянути усі відповіді. На жаль, додаток для Android я не знайшла, сподіваюся, що це лише тимчасово. Завантажити на Itunes.

  

Вам також може сподобатися:
Vocabulary
5 популярних тренажерів на смартфон для вивчення нових слів
Тепер можна качати свої м’язи англійської будь-де, бо всі тренажери є на смартфоні! Ви точно маєте вільних 10-20 хвилин щодня, і за цей час ви можете встигнути вивчити декілька нових слів та фраз.Чому б не скористатись цією можливістю? У цій статті хотіла б вам розказати та показати, які ж тренажери…
Fun
One TV show for your English - серіал The Crown
А ви все знаєте про життя англійської королівської родини? Новий шостий сезон серіалу “The Crown” чудовий варіант подивитися щось цікаве й історичне та збагатити свою англійську. Наразі вийшла перша частина останнього сезону, де ви дізнаєтеся про життя принцеси Діани – “королеви…
Vocabulary
One TV show for your English - мінісеріал Beckham
Необов’язково любити футбол, щоб цей мінісеріал сподобався! У новому випуску One TV Show for Your English розглянемо новий документальний кінофільм “Бекхем”. Тут є все про життєвий шлях відомого футболіста Девіда Бекхема: початок кар’єри, шалений успіх та майстерність, кохання…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.