Grammar, Listening, Reading, Vocabulary. 23.05.2018

14 каналів та ботів у Telegram для вивчення англійської мови

Автор: Green Forest

Сьогодні все наше життя обертається навколо смартфону. За допомогою цього маленького гаджету ми спілкуємось з рідними та друзями, знайомимось з новими людьми, працюємо, навчаємось, дізнаємось нову інформацію, читаємо новини а, інколи, просто гаємо свій час, зависаючи у всім відомих додатках. Ми, як завжди, пропонуємо вам використовувати час, проведений у смартфоні, тільки з користю. Саме тому сьогодні до вашої уваги пропонуємо добірку Telegram-каналів та бота, які допоможуть вам у вивченні англійської мови.

 
English Short Stories 
@shortsto | 11571 subscribers
Відмінний канал для тих, хто хоче підтримувати рівень англійської, проте не має достатньо часу. Особливість каналу полягає в публікації щоденних коротких історій англійською мовою. Історії розділені по 3 рівням #Elementary #Intermediate #Advanced.
Мова каналу: англійська, російська

 

Англійська мова

@dailyeng | 128886 subscribers
Аудіоуроки, картинки, таблиці, добірка слів з перекладом, корисні статті. Часом здається, що інформація подається не системно і якось хаотично, але якщо вміти відокремлювати потрібне, то канал стане вашим персональним репетитором. Крім цього це один з найбільших каналів з англійської та налічує 129 000 підписників.
Мова каналу: англійська, російська

 

wow_english

@wow_english | 37501 subscribers 
Даний канал допоможе розширити ваш словниковий запас. Тут публікують списки слів, фраз та цілих речень як для повсякденного спілкування,  так і для ділового. Періодично ви побачите тут корисні ідіоми і фразеологізми, а також добірки за темами «У лікаря», «Почуття і емоції», «В місті» і таке інше.
Мова каналу: англійська, російська

 

Slang Bang!

@slangbang | 73 107 members 
Якщо ви гуру академічної англійської, але хочете розширити свої знання розмовної мови, то даний канал відкриє вам очі на вуличний сленг і жаргонізми. Такі фрази ви точно не знайдете в підручниках і словниках. Канал оновлюється не щодня, але добірки дійсно цікаві.
Мова каналу: англійська, російська


Hot Chicks

@letmespeakfrommyheart | 8366 subscribers 
Ще один канал зі сленгом англійською. Він також допоможе дізнатися, як правильно вживати крилаті вирази, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Всі слова і ідіоми подаються з прикладами, а часом і через барвисті картинки.
Мова каналу: англійська, російська


English Radio

@english_radio | 7274 subscribers 
Канал допоможе розширити словниковий запас і дасть привід попрактикувати свою англійську, вивчаючи лінгвістичні нотатки. Добірки слів, аудіо файли, граматичні правила та приклади вживання – канал оновлюється кожного дня протягом робочого тижня.
Мова каналу: англійська, російська


Інша англійська

@differentenglish | 4654 subscribers 
Канал веде викладач англійської. Він пояснює складну граматику на прикладах з книг, серіалів і англомовних медіа. Канал для тих, хто хоче зрозуміти, чим відрізняється англійська з підручників від тої, якою користуються носії. Канал буде цікавий тим, хто вже знає англійську на середньому рівні.
Мова каналу: англійська, російська


Мувісленг

@movieslang | 20953 subscribers
Назва каналу говорить сама за себе – тут ви будете отримувати незвичайні слова і фрази з фільмів і серіалів з перекладом. Все це супроводжується веселими гіфками. 
Мова каналу: англійська, російська

 
Київ Англійською 

@englishkiev | 1 255 members 
Канал для всіх, хто любить або вивчає англійську. Занурення в мовне середовище не покидаючи Києва: кіно, театр, бізнес заходи, воркшопи, розмовні вечора, вечірки, зустрічі couchserfing ком'юніті - всі івенти в Києві в одному місці. Щопонеділка виходить дайджест заходів на тиждень вперед. А протягом тижня ви будете отримувати нагадування про івенти, на які ще є квитки, або заходи, які тільки з'явилися.
Мова каналу: англійська, російська


Green Forest | Learning English
@greenforestschool | 2644 subscribers
Добірки слів, корисні статті про вивчення англійською, навчальні відео від викладачів Green Forest, щотижневі рубрики та тести, новини з життя школи, анонси англомовних івентів від Green Forest у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові та ще багато англійської у різних видах – все це чекає на вас на каналі щодня протягом робочого тижня.
Мова каналу: англійська, українська


Andy English Bot
@andyrobot
Боти – це ще одна перевага месенджера  Telegram, якою варто скористатись для покращення своєї англійської мови. З дружелюбним ботом Andy можна не просто поговорити англійською, а й позайматись: виконати декілька вправ, спитати про цікаві нові слова або граматику і пограти в ігри.
Мова бота: англійська

 

Curiosity Tea

@Curiosity_Tea | 72555 subscribers
Якщо ви любите читати і хочете почати робити це англійською, маємо для вас чудовий канал. Тут раз у декілька днів з’являються невеличкі історії на найрізноманітніші теми. Всього 1-2 невеличкі абзаци, які подужають навіть новачки у вивченні англійської. Чудовий канал, щоб відволіктись від основної роботи/навчання на 5-10 хвилин і почитати щось корисне англійською.
Мова каналу: англійська

 

Grammar Checker
@fixmebot
@fixmebot – ваш персональний вчитель, який виправить ваші помилки в письмовій англійською. Тепер можете більше не хвилюватись та не діставати друзів, щоб перевірили ваш імейл або повідомлення англійською. Працює бот максимально просто: підключаєтесь, пишете речення і обираєте один з варіантів: перевірити на наявність помилок і виправити їх або перефразувати речення.  How cool is that?
Мова каналу: англійська

 

Yandex.Translate
@YTranslateBot
Ну, а це бот на всі випадки життя, коли потрібно терміново щось перекласти,  а словника під рукою немає (а у кого він взагалі є?)).  Він перекладає будь-якою необхідною вам мовою, тож радимо підписатись на нього перед наступною  поїздкою за кордон. Працює він інтуїтивно, але є і ручні налаштування. Окрім перекладу суто для вас, ви можете просто додати в чат вашого англомовного колегу або друга і бот буде перекладати ваші повідомлення один одному. Тобто будт-які обмеження у спілкуванні через мову зникають.
Мова каналу: будь-яка (переклад на всі мови)

 

Сподіваємось, ця добірка надихнула вас підписатись на декілька англомовних каналів та почати користуватись ботами, адже це дійсно круто. Ми вам запропонували +1 дієвий метод вивчення англійської, тепер ваша черга. Завантажуйте Telegram, якщо його у вас і досі немає його на смартфоні, і починайте навчатись більш  сучасними способами. 

Вам также может понравиться:
Video
On the Go with Katya Yarema. Use -ISH to apprоximate things.
Є вільна хвилинка? Тоді проведіть її з максимальною користю і перегляньте нове навчальне відео від нашої викладачки з Києва Каті Яреми. Трохи меньше ніж за хвилину вона пояснює використання дуже корисного закінчення -ISH.  Щоб не пропустити жодного навчального відео від Green Forest підписуйтесь…
Grammar
Random English with Katya Kovalyova. Countable or Uncountable? Part 2.
Добиваємо тему Countable or Uncountable? разом з Катею Ковальовою. У минулому своєму відео Катя розповідала, які саме іменники бувають обчислюваними та необчислюваними. У другій частині ви почуєте ще більше прикладів таких слів і таки вивчите цю тему до кінця. Тисніть Play і вивчайте англійську онлайн…
Vocabulary
6 безкоштовних літніх онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced
Літо – час для відпочинку. Ми з цим абсолютно згодні, але просто відпочивати не цікаво. Ми за корисний відпочинок, а в нашому розумінні корисний відпочинок не буває без англійської. Як же чудово те, що зараз кожен (так, і ви також) має купу можливостей вивчати англійську цілком безкоштовно завдяки…
Летний интенсив выходного дня
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Бассейная, 7-В (5 этаж).
Пн.- Пт.: 14:00 - 22:00
(093) 170-27-31.
Курс английского Communication Express
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн.- Пт.: 10:00 - 20:30
Сб.: 10:00 - 15:00
(093) 170-27-38
Летний интенсив
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн.- Пт.: 10:00 - 20:30
Сб.: 10:00 - 15:00
(093) 170-27-43,
(044) 247-04-75.
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод».
Пн.- Чт.: 9:00-12:00, 14:00-22:00
Пт.: 14:00-20:00
(093) 170-27-42,
(044) 383-72-62.
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Назаровская, 19 (ул. Ветрова, 19)
Пн.- Чт.: 14:00 - 22:00
Пт.: 14:00 - 20:00
(093) 170-27-39,
(094) 853-37-74
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн.- Пт.: 10:00 - 20:30
Сб.: 10:00 - 15:00
(093) 170-27-40,
(044) 233-10-06.
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Бассейная, 7-В (4 этаж).
Пн.- Пт.: 14:00 - 22:00
(093) 170-27-36,
(044) 383-95-05.