Green Forest Life. 01.02.2011

10 кроків, щоб стати справжнім грінфорестівцем

Автор: Green Forest
Грін Форест – це не просто курси, це стиль життя. Студенти і викладачі Грін Форесту вирізняються серед інших не лише своїм чудовим знанням англійської (як усної, так і письмової), але й своїм оптимізмом, комунікабельністю, ентузіазмом і креативністю. Ну і ще аксесуарами із символікою школи =) Тому інколи нас називають «братерством», і ми не заперечуємо проти такого визначення, адже воно передбачає активну діяльність, а саме цим ми і займаємось: активно навчаємо і вивчаємо англійську та активно організовуємо своє дозвілля – англійською, звичайно.

Як і будь-яке «братерство», ми маємо свій обряд посвячення в студенти. Він дуже простий і складається з 10 кроків, зробивши які, ви отримаєте почесне звання «грінфорестівця».

Отже, вперед!

Крок 1. Вступний тест

Аби приєднатися до спільноти Грін Форесту, перш за все, треба пройти вступне тестування, за яким наші адміністратори визначать ваш рівень володіння англійською мовою. Тестування складається з двох частин - письмової та усної, є абсолютно безкоштовним і триває не більше 20 хвилин. У кожної школи власна система оцінювання і визначення рівню в залежності від програми і підручників. Тому не турбуйтеся, якщо рівень, який визначить наш адміністратор, не буде повністю відповідати тому рівню, на який ви розраховуєте. До того ж, якщо після перших занять ви зрозумієте, що вам дуже легко або складно вчитися, то ви завжди зможете перейти до іншої групи рівнем вище або нижче.

Корисні посилання:
Grammar Minimum

Ну ось, посвята почалася.


Крок 2. Вибір групи

На наступному етапі ви обираєте собі групу. Ви можете записатися до групи у будь-якому з наших офісів, незалежно від того,  в якому офісі ви проходили тестування. Кожен справжній грінфорестівець відвідує три обов’язкових заняття на тиждень: два граматичних і одне розмовне. Спочатку ви записуєтесь на граматичні заняття. Ви можете обрати зручний для вас розклад: понеділок і четвер, вівторок і п’ятниця, середа і субота на 16:10, 18:10 або 20:10. Якщо вам цікаво, у адміністраторів можна дізнатися ім’я та прізвище вашого викладача та подивитися інформацію про неї/нього на нашому сайті. На цьому етапі оплата не здіймається. Після запису ми чекаємо вас на першому пробному занятті.

Корисні посилання:
Інформація про викладачів


Крок 3. Пробне заняття

Пробне заняття є дуже важливим на шляху вашого подальшого вивчення англійської мови. Адже саме на першому занятті у вас формується враження про викладача і групу, і як наслідок – настрій, з яким ви будете навчатися далі. У кожного викладача своя методика викладання, яка когось влаштовує, а когось – ні. Якщо з якоїсь причини ви почуваєте себе некомфортно на занятті, ви можете звернутися до адміністраторів вашого офісу з проханням поміняти групу за наявності вільних місць. У випадку, якщо вільних місць немає або поміняти групу вам не дозволяє графік, не поспішайте відмовлятися від навчання. Якщо справа у викладачі – спробуйте знайти з ним компроміс. Наші викладачі завжди підуть вам назустріч. Якщо ж справа в групі – теж не хвилюйтеся: після двох-трьох занять ви вже будете як рідні =) Також нехай вас не лякає кількість студентів в групі на пробному занятті: спочатку їх, як правило, більше, ніж потім навчається. Якщо ж пробне заняття пройшло вдало – вперед до адміністраторів оплачувати курс і купувати підручники!

Корисні посилання:
Для чого потрібне пробне заняття на курсах іноземних мов?


Крок 4. Оплата + підручники


Наступним кроком до набуття статусу грінфорестівця є своєчасна сплата за навчання. Грін Форест – школа з демократичною, проте принциповою ціновою політикою: умовою навчання є передплата за весь семестр після першого пробного заняття до другого. Така фінансова політика забезпечує стабільність груп,  зведення до мінімуму «випадкових», не готових до навчання людей.  Психологічно факт оплати за весь семестр часто є додатковим стимулом не кидати розпочату справу. При оплаті адміністратори ознайомлять вас з фінансовими умовами.

Корисні посилання:
Ціни та фінансові умови


Крок 5. Запис на розмовні заняття


Як вже зазначалося, справжній грінфорестівець відвідує три обов’язкових заняття на тиждень. На граматичні заняття ви вже записалися – тепер час записатися на розмовні, або Speaking Classes. Вони проходять раз на тиждень по 1,5 години і є обов’язковими для студентів 1-4 рівнів. Студенти 5-6 рівнів можуть відвідувати «спікінги» за бажанням. Для студентів 1-3 рівнів розмовні заняття проводять українські викладачі, для студентів старших рівнів – носії мови. На розмовних заняттях ви займаєтеся за власними розробками викладачів, в основі яких – лексичні мінімуми, які ви можете знайти на нашому сайті. 

Корисні посилання:
Speaking Minimum


Крок 6. «Domashka-online»

Студенти Грін Форесту сумлінно виконують домашні завдання, адже знають, що це є важливою умовою успішного навчання. Для наших студентів і викладачів ми пропонуємо сервіс «Domashka-online», який дозволить вам отримати всі матеріали з п’яти останніх занять, а також дізнатися домашнє завдання у випадку, якщо ви пропустили урок. Викладач залишає домашнє завдання протягом 24 годин по закінченню заняття на сайті, де ви легко зможете його знайти, обравши ваш офіс зі списку та вказавши пароль, який вам надасть ваш викладач або адміністратор вашого офісу. «Domashka-online» працює з другого тижня навчання. Пам'ятайте, що вивчення мови потребує постійної роботи – не тільки на заняттях, але й вдома.

Корисні посилання:
Правила користування «Domashka-online»!


Крок 7. Спецкурси та клуби


Справжній грінфорестівець завжди прагне вдосконалювати свої знання з англійської мови. Для цього він відвідує спецкурси та клуби, що йому пропонує наша школа. На спецкурсах він вдосконалює свої знання з граматики та лексики, а на клубах дивиться кіно (Video Club), грає у п’єсах (Drama Club), вчиться аналізувати поведінку людини (Psychology Club), розкриває секрети бізнесу (Business Club), аргументує свою думку ( Debate Club), вивчає інші культури  ( Immersion into Latin world Club) та багато іншого - і все це англійською мовою! Розклад спецкурсів і клубів завжди можна знайти на нашому сайті або на дошці оголошень вашого офісу. Але записуватися треба заздалегідь у адміністратора (особисто або по телефону), адже бажаючих завжди багато, а ось кількість місць обмежена.

Корисні посилання:
Що таке спецкурси


Крок 8. Друга іноземна мова


Справжній грінфорестівець завжди прагне більшого. Тому починаючи з 3 рівня, Грін Форест пропонує своїм студентам вивчати, окрім англійської, ще й другу іноземну мову – абсолютно безкоштовно! Ви можете обрати польську, німецьку, французьку або іспанську (в залежності від міста). Заняття проходять щосуботи у другій половині дня по 1,5 години. Запис на заняття з другої іноземної мови відбувається після оплати семестру. Заняття починаються з третього тижня семестру.


Крок 9. Бібліотека та відеотека

Справжній грінфорестівець багато працює над своєю англійською самостійною, зокрема читає книжки, дивиться кіно мовою оригіналу, пише і читає блоги, слухає музику і подкасти на нашому сайті. Ми з радістю допомагаємо йому в цьому: в бібліотеці Грін Форесту представлено багато книжок і фільмів, якими ми завжди готові поділитися. Також на нашому сайті ви знайдете чимало відео- і аудіоматериіалів, які можете опрацьовувати самостійно. Одна з наших новинок – це власні подкасти, написані і записані нашими викладачами на основі лексичних мінімумів. Ви можете завантажувати їх на свої плеєри та айфони і слухати по дорозі на роботу чи на заняття. На сайті також є транскрипт і список слів з перекладом для кожного подкаста. Ну а якщо ви маєте бажання висловитися – створіть власний блог на сайті Грін Форесту! Тобто можливостей для самовдосконалення - безліч, було б бажання. А у справжнього грінфорестівця воно є!

Корисні посилання:
Подкасти
Відео
Video Library List


Крок 10. Фан

Останній етап на шляху до набуття статусу справжнього грінфорестівця – це участь в акціях, проектах, вечірках і подорожах нашої школи, адже справжній грінфорестівець не тільки сумлінний учень, але й завзятий активіст. Звичайно ж, що всі заходи відбуваються англійською мовою з освітньою метою, але завжди яскраво і весело. За свій ентузіазм грінфорестівці часто отримують призи – від магнітів із логотипом ГФ до сертифікатів на безкоштовне навчання протягом семестру у нашій школі. Інформацію про всі ці заходи ви знайдете на дошках оголошень в офісах або на нашому сайті в розділі Новини та FUN SECTION . Також, коли будете на сайті, обовязково завітайте до нашої онлайн-крамнички, аби придбати собі аксесуар або сувенір із символікою Грін Форесту, адже яке ж «братерство» без цього?!Отже, чекаємо на тебе в Грін Форесті!!!


Вам также может понравиться:
Fun
One TV show for your English - сериал Friends: the Reunion
Трудно представить человека, который бы изучал английский, но не был знаком с культовым сериалом "Друзья". Это я к тому, что если вы такой человек - у вас есть целых 10 сезонов разговорного английского на любую тему! Но если ваш английский также "учился" на…
Green Forest Life
One TV show for your English - сериал Young Sheldon
Тебе 9 лет, у тебя уровень IQ 187, и единственное, что тебя интересует, - это теоретическая физика. Как тебе найти свое место в этом мире? Вот с чего начинается замечательный ситком Young Sheldon, который рассказывает о жизни Шелдона Купера до того, как он стал одним из главных героев "Теории Большого…
Green Forest Life
Notes by Green Forest в свободной продаже на Booyya.com
Наконец-то новость, которую все ждали: интерактивная платформа-учебник Notes by Green Forest с сегодняшнего дня в свободной продаже! Теперь всем желающим изучать английский по современному украинскому учебнику нужно лишь перейти на сайт Booyya, выбрать желаемый уровень и приобрести себе платформу-учебник…
Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн., Ср., Пт.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 13:00-22:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 12:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30