About English Language. 18.06.2021

Навчання англійської: з чого почати новачкові

Автор: Юліана Віхневич

Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити.

Раніше ми вже ділилися порадами про те, як зробити навчання англійської приємним процесом і своєю звичкою, сьогодні розглянемо перші кроки цього самого навчання: з чого почати.

Навчання англійської: з чого почати новачкові
Правильно підібрана програма дозволить комфортно займатися та швидше просуватися у вивченні мови

З чого почати навчання англійської?    

Перше, з чого необхідно почати, – визначити свою мету. Для чого вам потрібна іноземна та скільки часу ви готові виділяти на її вивчення? Це допоможе визначитися з програмою і форматом навчання. Крім того, чітке розуміння мети й часові межі будуть мотивувати та дозволять помітити прогрес.

  1. Вивчіть пропозиції шкіл англійської

Сучасні школи іноземної пропонують різноманітні програми та формати навчання для новачків. Обирайте курс з урахуванням своїх потреб і можливостей.

  1. Складіть графік навчання

Важливо займатися регулярно, тому перед початком навчання оцініть свою завантаженість. Так вам простіше буде підібрати курс і знайти ефективні формати для позаурочної практики англійської.

  1. Пройдіть тестування та пробний урок

Будь-яка хороша школа англійської перед початком занять запропонує вам пройти тестування на визначення поточного рівня. Це допоможе підібрати для вас оптимальний варіант для навчання. Не соромтеся також відвідувати пробні заняття, як правило, вони безкоштовні. На них ви зможете познайомитися з викладачем, дізнатися про методику курсів і зрозуміти, чи підходить вам школа.

Скільки коштує навчання англійської?     

Немає єдиної ціни за курси – кожна школа встановлює свою вартість, на яку впливають різні фактори. Наприклад, тривалість курсу, формат уроків (онлайн або офлайн), кількість студентів у групі, навчальні матеріали, додаткові розмовні клуби та інше. У нас вартість вказується за семестр і залежить від того, дистанційний це курс або в офісі школи. Детальніше про те, скільки коштує навчання англійської, ви можете дізнатися на нашому сайті або у менеджера курсів.

Навчання англійської: з чого почати новачкові - 2

Що краще дивитися англійською мовою для навчання?      

Як ми вже відзначали раніше, важливо не тільки займатися на курсах, але самостійно практикувати іноземну. Один із ефективних і цікавих способів – перегляд фільмів, серіалів, навчальних відео та розважальних шоу англійською. Це допомагає поповнити словниковий запас і прокачати аудіювання. Новачкам краще дивитися англійською мовою для навчання відео з субтитрами зрозумілою мовою, поступово варто переходити до мови оригіналу. Знайти контент англійською нескладно в інтернеті, наприклад, на YouTube і в різних онлайн-кінотеатрах.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Irregular Verbs Challenge by Green Forest and Booyya: вивчай 100 слів за 3 тижні
Новий рік - новий виклик! Є тут бажаючі вивчити 100 неправильних дієслів та виграти безкоштовні курси від Green Forest та Booyya? Свята проходять, а irregular verbs залишаються з нами. Якщо ви відкладали їх вивчення на наступний рік - вітаємо, цей рік розпочався. І здається, зараз саме час взятися за…
Video
Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Fun
Як визначити свій рівень англійської? Безкоштовний онлайн тест на знання англійської мови
Вивчення англійської мови завжди починається з дуже важливого моменту, що вплине на ефективність навчання у подальшому - визначення поточного рівня англійської мови. Існує декілька простих способів це зробити просто зараз: 1 - переглянути нове навчальне відео від старшої викладачки Green Forest…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 10:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 10:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 10:00-21:30
Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 10:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00