About English Language. 18.06.2021

Навчання англійської: з чого почати новачкові

Автор: Юліана Віхневич

Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити.

Раніше ми вже ділилися порадами про те, як зробити навчання англійської приємним процесом і своєю звичкою, сьогодні розглянемо перші кроки цього самого навчання: з чого почати.

Навчання англійської: з чого почати новачкові
Правильно підібрана програма дозволить комфортно займатися та швидше просуватися у вивченні мови

З чого почати навчання англійської?    

Перше, з чого необхідно почати, – визначити свою мету. Для чого вам потрібна іноземна та скільки часу ви готові виділяти на її вивчення? Це допоможе визначитися з програмою і форматом навчання. Крім того, чітке розуміння мети й часові межі будуть мотивувати та дозволять помітити прогрес.

  1. Вивчіть пропозиції шкіл англійської

Сучасні школи іноземної пропонують різноманітні програми та формати навчання для новачків. Обирайте курс з урахуванням своїх потреб і можливостей.

  1. Складіть графік навчання

Важливо займатися регулярно, тому перед початком навчання оцініть свою завантаженість. Так вам простіше буде підібрати курс і знайти ефективні формати для позаурочної практики англійської.

  1. Пройдіть тестування та пробний урок

Будь-яка хороша школа англійської перед початком занять запропонує вам пройти тестування на визначення поточного рівня. Це допоможе підібрати для вас оптимальний варіант для навчання. Не соромтеся також відвідувати пробні заняття, як правило, вони безкоштовні. На них ви зможете познайомитися з викладачем, дізнатися про методику курсів і зрозуміти, чи підходить вам школа.

Скільки коштує навчання англійської?     

Немає єдиної ціни за курси – кожна школа встановлює свою вартість, на яку впливають різні фактори. Наприклад, тривалість курсу, формат уроків (онлайн або офлайн), кількість студентів у групі, навчальні матеріали, додаткові розмовні клуби та інше. У нас вартість вказується за семестр і залежить від того, дистанційний це курс або в офісі школи. Детальніше про те, скільки коштує навчання англійської, ви можете дізнатися на нашому сайті або у менеджера курсів.

Навчання англійської: з чого почати новачкові - 2

Що краще дивитися англійською мовою для навчання?      

Як ми вже відзначали раніше, важливо не тільки займатися на курсах, але самостійно практикувати іноземну. Один із ефективних і цікавих способів – перегляд фільмів, серіалів, навчальних відео та розважальних шоу англійською. Це допомагає поповнити словниковий запас і прокачати аудіювання. Новачкам краще дивитися англійською мовою для навчання відео з субтитрами зрозумілою мовою, поступово варто переходити до мови оригіналу. Знайти контент англійською нескладно в інтернеті, наприклад, на YouTube і в різних онлайн-кінотеатрах.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Методи, які допомагають швидко вивчити англійську мову
Є хибна думка, що опановувати нові мови потрібно протягом багатьох років, особливо якщо людина вчиться з нуля. Однак сучасні мовні школи активно спростовують подібні міфи, пропонуючи інтенсивні курси англійської та інші методики швидкого вивчення іноземних мов. Чи можна швидко вивчити англійську мову?…
About English Language
Чи можна вивчити англійську на курсах і що дає навчання
Сучасні технології пропонують людям, які вирішили вивчати англійську, великий вибір форматів навчання. Можна займатися самостійно, з репетиторами або носіями мови з будь-якої точки світу за допомогою спеціальних сайтів і платформ, а можна вивчити англійську на курсах. Викладання може також бути як очним,…
About English Language
Вивчити англійську мову онлайн – реально?
Щоб вивчити англійську мову до бажаного рівня, не обов'язково їхати в офіс курсів у центр міста або наймати репетитора, який приїде до вас. Можна вивчати англійську онлайн – швидко й не менш ефективно, ніж на очних заняттях. Ви можете підібрати зручний спосіб вивчення англійської та займатися…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-11:00, 13:00-22:00
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн., Ср., Пт.: 09:00-11:00, 13:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 09:00-21:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 09:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-21:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00