About English Language, Reading. 02.04.2020

Курси англійської в Києві – правила вибору

Автор: Green Forest

Для тих, хто планує відвідувати курси англійської в Києві, але не визначився зі школою, пропонуємо поговорити про найбільш принципові моменти при виборі дійсно гідної мовної школи, а також про ефективні способи організації процесу навчання.

У цій статті ви дізнаєтеся, на що ж потрібно звертати увагу при виборі курсів англійської мови в Києві. Поради досвідчених викладачів. Читай, телефонуй, вчи.

Зміст

 1. Курси англійської мови в Києві: уроки, speaking-клуби, індивідуально
 2. Які курси англійської в Києві вибрати: цілі, методики, форми, програми і не тільки
  2.1. Визначаємо мету курсів англійської мови в Києві
  2.2. Вибираємо методику вивчення англійської мови
  2.3. Визначаємо потрібну форму навчання на найкращих курсах англійської в Києві
  2.4. Знайомимося з програмою навчання
  2.5. З'ясовуємо тривалість навчання
  2.6. Розраховуємо вартість навчання
  2.7. Підписуємо договір
 3. Курси англійської мови в Києві: як отримати практику

Курси англійської мови в Києві: уроки, speaking-клуби, індивідуально

Якщо ви вирішили відвідувати в Києві курси англійської мови, то швидше за все ви будете вивчати мову на уроках у групі. Вона вважається оптимальною, якщо включає до 12 осіб. В такому випадку викладач може приділити увагу кожному студенту.

Найчастіше найкращі курси англійської мови в Києві працюють за комунікативною методикою, яка передбачає розвиток таких видів мовленнєвої діяльності:

 • Speaking – розвиток усного мовлення: діалоги, обговорення, рольові ігри, дебати, перемовини;
 • Listening – розвиток навички сприйняття на слух: аудіювання (слухання) аудіозаписів, перегляд відео і фільмів англійською мовою тощо;
 • Reading – розвиток навички сприйняття і розуміння письмових текстів;
 • Writing – розвиток навичок вираження думки в письмовій формі.

Кожне заняття також включає вивчення граматики та лексики, плюс вправи для тренування правильної вимови звуків і інтонації мови.

Уроки англійської проводять, як правило, українські педагоги, хоча практично кожна школа працює і з носіями мови. Вибір за студентом. Сучасні викладачі все частіше йдуть від нудних і одноманітних уроків, пропонуючи нестандартні та гібридні підходи, проводять заняття з англійської в формі уроку-гри, проекту, змагання тощо.

На сьогодні багато курсів працює за підручниками британських і американських видань на кшталт Longman, Oxford University Press, Macmillan або Pearson. Але для покоління digital natives (людей, які народилися і виросли в еру технологій та інтернету) подібні підручники не такі цікаві. Тому школи, які прагнуть йти в ногу з часом, розробляють свої інтерактивні підручники. Наприклад, як це зробили найкращі курси англійської в Києві Green Forest:

 

Якщо вам складно зробити вибір на користь тієї чи іншої школи, на допомогу приходить безкоштовний пробний урок. Кращі курси англійської мови в Києві пропонують подібну послугу. Пробний урок – це прекрасна можливість отримати уявлення про школу, її методику, викладачів, підручники, додаткові бонуси для студентів і т.д.

Говорячи про останні, одним з основних бонусів, які пропонує більшість шкіл, є організація speaking-клубів. Такі клуби дозволяють практикувати англійську мову в Києві з носіями, прокачати розмовну англійську і просто з користю провести час у приємній обстановці.

Ба більше, багато курсів відмовляється від традиційних уроків на користь speaking-клубів, аргументуючи тим, що так можна ефективніше розвинути навички спілкування. Однак ми все ж вважаємо, що розмовні клуби добре проводити, як додаток до регулярних занять на курсах. Як самостійний вид навчання, вони більше підходять для підтримки рівня знань після завершення курсу.

Ще один популярний варіант вивчати англійську мову – уроки індивідуально з викладачем. Вони ідеальні для тих, хто не може відвідувати заняття в певний час, хоче швидко розібратися в якомусь аспекті мови або просто некомфортно почувається в групі. При індивідуальному занятті ви самі визначаєте зручний час і тривалість заняття. Плюс, вся увага приділяється тільки вам. Але і вартість таких занять завжди значно вища за групові.

Вибір способу навчання важливий. Але є й інші моменти, на які слід звертати увагу при виборі курсів. Про них ми поговоримо нижче.

Курси англійської мови в Києві: уроки, speaking-клуби, індивідкально
Тепер ви знаєте, в якому вигляді найкращі курси англійської в Києві пропонують навчання

Які курси англійської в Києві вибрати: цілі, методики, форми, програми і не тільки

Попит народжує пропозицію, тому школи і курси з вивчення англійської мови в Києві представлені досить широко. Ми зібрали основні критерії, які допоможуть вам визначити правильні курси.

Визначаємо мету курсів англійської мови в Києві

Для опанування мови більш важливою є вільна допитливість, ніж страшенна необхідність.
Святий Августин

Перше, що потрібно з'ясувати, – з якою метою ми вивчаємо англійську:

 • переїзд до іншої країни;
 • подорожі;
 • здача ЗНО з англійської мови;
 • поліпшення оцінок у школі;
 • ведення ділового листування;
 • здача міжнародного екзамену (FCE, GMAT, IELTS, TOEFL);
 • оволодіння вузько професійною лексикою;
 • для спілкування з іноземними партнерами.

Виходячи з мети, ви обираєте курс англійської мови в Києві. Наприклад, ви багато подорожуєте, значить, вам потрібен курс для туристів. Якщо ж вам потрібна англійська для роботи, вас влаштує бізнес-курс англійської.

Також слід визначити терміни, протягом яких ви хочете досягти бажаного рівня і навичок. Скажімо, ви плануєте здати IELTS, і у вас є лише півроку. У такому випадку ваш вибір – курси IELTS або поглиблений курс англійської мови в Києві з підготовки до іспиту.

Вибираємо методику вивчення англійської мови

Існує кілька основних методик освоєння іноземних мов.

 • Ейдетика. Суть методики полягає в запам'ятовуванні слів за допомогою створення асоціацій.
 • Комунікативна методика. Наголос робиться на розвиток навичок говоріння, аудіювання, читання та письма одночасно в процесі живого спілкування. Активно використовуються ігри, діалоги, дискусії, максимально наближені до реальних.
 • Метод Олександра Драгункіна. Акцент робиться на граматиці. Автор методики використовує паралелі з рідною мовою і використовує власну транскрипцію.
 • Метод Ігоря Шехтера. Курс навчання складається з трьох циклів по 100 годин занять. Між циклами має бути перерва в 1-3 місяці. Акцент робиться на розмовній мові з мінімумом складної граматики. Домашніх завдань немає.
 • Метод Іллі Франка. Акцент на збільшення лексичного запасу за рахунок читання оригінальних текстів з дослівним перекладом рідною мовою. Ця методика не сприяє розвитку мови, а лише поповнює пасивний словниковий запас.
 • Авторські методики школи. Найчастіше такі методики є вузькопрофільними, застосовуються у всіляких антишколах. Подібні школи не завжди популярні серед студентів, але можуть бути вельми цікаві, якщо допоможуть вирішити конкретний запит.

Вибір методики залежить від кожної людини і його індивідуальних особливостей. Нетрадиційні методики не завжди підходять для кожного, вони актуальні тільки в тому випадку, якщо підійдуть індивідуально для ваших цілей. Кращі курси англійської в Києві засновані на комунікативній методиці.

Визначаємо потрібну форму навчання на найкращих курсах англійської в Києві

Вивчення іноземної мови можна розділити на кілька форм:

 • навчання в школі або ВУЗі;
 • відвідування курсів англійської в Києві, приватних мовних центрів, навчання з репетитором;
 • дистанційне навчання і вивчення по скайпу;
 • інтерактивний курс англійської в Києві, де розроблені інтерактивні програми, що об'єднують традиційне відвідування занять із самостійним навчанням;
 • самостійне вивчення англійської за допомогою фільмів, відеоуроків, пісень, YouTube-каналів, мобільних додатків;
 • стажування за кордоном, участь у програмах au-pair, Work&Travel.

Сьогодні використання тільки однієї форми навчання нерентабельне. Ідеально, якщо ви будете поєднувати одразу кілька. Наприклад, записатися в Києві на курси англійської мови, самостійно вивчати за допомогою фільмів та брати участь у стажуванні за кордоном. Це дозволить вам зняти будь-які перепони і навчитися вільно спілкуватися.

Знайомимося з програмою навчання

Під час вибору курсів ознайомтеся з програмою навчання.

 • Класична програма, яка ідеально навчає граматиці. На тепер неактуальна. Може принести результат, якщо вам потрібен базовий курс англійської мови в Києві.
 • Поділ за рівнями. Навчання відбувається за принципом поділу на рівні. Ви відвідуєте найкращі курси англійської в Києві від Beginner до Advanced. Для визначення рівня ви виконуєте тест. Цей тип програми є найбільш поширеним і ефективним, оскільки студент може приділити достатню кількість часу всім аспектам мови.
 • Безрівневі програми. Цей навчальний курс англійської мови вибирають ті студенти, у яких немає часу на всебічне вивчення мови. Однак ця програма не дозволить вам досконально вивчити мову. Ви навчитеся лише підтримувати усне спілкування з іноземцями.

Які курси вибрати: мета, методики, форми, програми й не лише
Підказуємо, як вибрати найкращі курси англійської в Києві за методикою і програмою

З'ясовуємо тривалість навчання

Тривалість навчання варіюється від декількох тижнів (інтенсивний курс англійської в Києві) до декількох років. Якісний поглиблений курс англійської мови передбачає заняття по дві академічні години тричі на тиждень. Кожна школа також пропонує заняття вихідного дня. Зазвичай курс навчання ділиться на семестри. Проходження одного семестру займає в середньому від 4 до 6 місяців. Усе залежить від програми, яку ви обираєте, і бажаної інтенсивності.

Розраховуємо вартість навчання

Розрахунок вартості навчання ведеться індивідуально і залежить від дуже багатьох чинників:

 • загального числа занять і їх тривалості;
 • інтенсивності навчання;
 • наявності комбінованих занять і спілкування з носіями мови;
 • кількості осіб в групі і так далі.

Кожна школа пропонує бонуси для студентів. Наприклад, безкоштовні speaking-клуби, кіноклуби, вчити другу іноземну мову, корисні матеріали для студентів.

Якщо ви поставили собі за мету вивчити англійську в Києві недорого, то це цілком реально. Найкращі курси англійської в Києві часто проводять акції та радують своїх студентів приємними бонусами. Часто надаються знижки при оплаті одразу за весь курс, діють сімейні знижки, для постійних клієнтів з другого року навчання, на заняття в ранковий час або денні курси англійської мови в Києві.

Підписуємо договір

Підписуючи договір, зверніть увагу на всі пункти, особливо на умови відшкодування коштів при пропуску занять. Обов'язково поцікавтеся, чи видають дипломи або сертифікати після закінчення навчання.

Також не забудьте з'ясувати, за яким принципом відбувається підбір викладачів, чи є у них профільна освіта й міжнародні сертифікати, такі як TOEFL, CELTA, IELTS.

Курси англійської мови в Києві: як отримати практику

Ні для кого не секрет, що вивчення англійської мови вимагає практики. Не чекайте великих результатів одразу. Найкращі курси англійської в Києві не навчать вас без зусиль з вашого боку, тому:

 • повторюйте не менше шести разів нову фразу або слово;
 • час від часу повертайтеся до нової інформації;
 • розширюйте коло знайомств і практикуйте спілкування англійською якомога частіше;
 • підберіть програму вивчення англійської за кордоном (волонтерство, au-pair, Work&Travel – для дорослих; FLEX – для дітей);
 • проведіть літо з користю в мовному таборі або подивіться цікаві пропозиції шкіл на період канікул у рідному місті.

Вибір надійних курсів вивчення англійської мови – це основа успіху вашого навчання. Дотримуйтесь наших рекомендацій і приділіть вибору більше часу, і хороший результат не змусить себе довго чекати. Бажаємо успіхів!

Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30