Green Forest Life. 19.03.2020

[Оновлено] Інструкція для студентів Green Forest по користуванню Zoom

Автор: Green Forest
З 17 березня через карантин Green Forest тимчасово перейшов на повноцінні уроки через відео-зв'язок за допомогою програми Zoom https://zoom.us/. Ситуація в країні стала викликом для всіх і для Green Forest також, але ми вирішили не втрачати час, продовжувати навчання і маємо вже перші позитивні результати! Але деякі студенти зіткнулись з певними труднощами під час підключення до уроку або під час спілкування на уроці. Тож ми вирішили написати для вас інструкцію по користуванню Zoom з корисними фішками та порадами від викладачів для максимально комфортних уроків.
 
Почнемо із програми Zoom. Це сервіс для проведення відео конференцій і онлайн-зустрічей, який ідеально підходить для проведення саме групових занять у освітніх закладах, адже має ряд спеціальних функцій саме для цього. Про них далі.
 
Сам урок онлайн ми умовно розділимо на 3 етапи: підготовка до уроку, сам урок та додаткові можливості Zoom на уроці, фішки.
 
Отже, Підготовка до уроку. Для того, щоб урок пройшов максимально комфортно, вам потрібно зробити наступні речі:
 • Вирішити з якого девайсу підключатись до уроку: з комп'ютера - оптимально, але з телефону та планшету також можна. Якщо ваш варіант комп'ютер, тоді ви зможете одночасно працювати в онлайн книжці та бачити всю групу. Якщо ви працюєте з телефону, краще відкрити книжку на іншому девайсі заздалегідь.
 • Використовувати навушники з гарнітурою для максимально комфортного спілкування з викладачем та групою. Вони суттєво покращать якість звуку.
 • Перевірити якість та швидкість підключення до інтернету. Вона повинна бути на високому рівні.
 • Якщо викладач надсилає відео чи аудіо матеріали в домашці до уроку - завантажте їх до початку заняття.
 
Сам урок
Головне - підключитись до уроку. Для цього перед заняттям зайти в свій особистий кабінет My Green Forest та перейти в розділ Домашки. В останній домашці знайти посилання на ваше онлайн заняття з групою. Займатись англійською онлайн можна з будь-якого пристрою:
 • зі звичайного комп'ютеру відкрийте посилання та завантажте файл програми Zoom, запустіть його і тисніть "Приєднатись до конференції", після цього ви одразу приєднаєтесь до уроку;
 • з телефону або планшету: натисніть на посилання, завантажте додаток Zoom для вашого девайсу, відкрийте додаток і приєднуйтесь до уроку.

Важливий Update: з 6.04 компанія Zoom оновила правила користування своєю програмою для забезпечення безпеки приватних даних кожного користувача. Тож тепер:

 1. після підключення до уроку ви потрапите в кімнату очікування, де вам потрібно дочекатись підтвердження участі в уроці від вашого викладача.
 2. умови підключення до уроку за прямим посиланням на урок не змінились. А якщо ви хочете приєднатись за кодом конференції, вам потрібно буде ще ввести пароль. Його ви знайдете так само у вашій домашці.  
Порада: зробіть все це хоча б за кілька хвилин до початку заняття, щоб налаштувати мікрофон. У деяких студентів, які працюють з комп'ютерів, виникають з цим проблеми. По-перше, сам Zoom одразу запропонує вам перевірити мікрофон. Не важливо, ви в навушниках чи без, зробіть це. По-друге, якщо ви не чуєте себе, або мікрофон не працює - у пошуку свого комп'ютера введіть мікрофон і зайдіть в його налаштування. Він може бути просто вимкнений, або до нього може не бути драйверів. Все це вирішують навушники, просто підключіть їх і все запрацює.
 • Ваш викладач - курує ваш урок, тобто відео-конференцію і у нього є право вмикати/вимикати мікрофон іншим учасникам.
 • Підключайтеся до уроку за розкладом, не бронюйте місце з вимкнутою камерою та мікрофоном. Після закінчення заняття обов’язково залишайте конференцію.
 • Онлайн урок - це той самий урок, що і в класі, тому будьте готові до 90 хв або більше (в залежності від вашого курсу) роботи над вашою англійською без відволікань.
Будь ласка, не беріть участь в уроках, коли ви за кермом! Ваша безпека понад усе!
 
А тепер, розповімо вам про всі додаткові можливості Zoom на уроці, які роблять Zoom ідеальним саме для групових занять:
 • Викладач може ділитись з вами своїм екраном, а ви з ним своїм (якщо він дозволить це у налаштуваннях) : тобто всі додаткові завдання, перегляд відео та прослуховування аудіо залишаються на уроках.
 • У платформу вбудована інтерактивна дошка, можна легко і швидко перемикатися з демонстрації екрану на дошку. А ще на ній можна малювати, як в пейнті!
 • Є чат, в якому можна писати повідомлення, передавати файли усім або конкретним студентам.
 • Можна проводити запис уроку як на комп'ютер, так і в хмарне сховище.
 • У викладача є можливість ділити студентів на пари і групи. Тобто спілкування в парах буде ще комфортнішим, адже ніхто не буде гомоніти поруч і ви зможете більше зосередитися на своїх думках. Також викладач може приєднуватись до будь-якої пари/групи в будь-який момент, допомагати та виправляти помилки. So keep it in mind!
 • У студентів є можливість "підняти руку", щоб звернути на себе увагу. Для цього потрібно перейти у вікно чату і натиснути кнопку "підняти руку". В цей момент у викладача з'явиться відповідна позначка напроти імені студента, який підняв руку. 
Ну, і ловіть 2 класні фішки для тих, хто хоче використати всі можливості Zoom на повну:
 • Віртуальний фон: ви можете замінити фон, на якому вас видно в камеру на будь-яке фото чи картинку. Для того, щоб вас було гарно видно на цьому фоні, бажано мати однорідний фон, на якому ви дуже добре виділяєтесь (ідеально зелений). Тож сьогодні ви можете бути на уроці серед пальм та золотистого піску, а завтра сидіти на схилі з видом на Нью-Йорк чи Сан Франциско.
 • Олівець. Під час демонстрації екрану є можливість коментувати (Co-annotation), тобто можна малювати, виділяти, витирати та ін. Це може робити як викладач, так і студенти (якщо дана функцію дозволена викладачем).
 
Друзі, ми розуміємо, що уроки онлайн – це не зовсім уроки в школі. Але вони мають безліч переваг: можливість навчатись з будь-якої точки світу, економія грошей та часу на добирання. Тож спробувати точно варто!
 
Бережіть себе і вивчайте англійську далі. 
#FuckCoronavirus, keep learning English
Вам також може сподобатися:
Reviews
Школа англійської мови в Києві – минуле та майбутнє
Вирішивши вивчати англійську мову, далеко не кожна сучасна людина в першу чергу вирушить на пошуки своєї ідеальної мовної школи. Дивно, але при великому виборі різноманітних курсів та занять у Києві мало хто вибере найочевидніший шлях – просто прийти і записатися в школу англійської мови. Більшість…
Speaking
Як не забути англійську на карантині: 12 порад від викладача
Карантин та пандемія колись закінчаться. З цього хотілося би почати. Вони закінчаться, і ми всі повернемося до звичного ритму життя. І хоча нам, скоріше за все, буде непросто, ми впораємось. Проте англійську відправити на карантин не можна. Було би круто, звичайно, якби ми мали змогу зберегти свої знання…
Green Forest Life
Class 22. Compensation Culture Lesson C1-C2
Для того щоб пройти безкоштовний урок з англійської мови на тему COMPENSATION CULTURE вам потрібно просто перейти за цим посиланням http://bit.ly/2U298as. Адже новенький, інтерактивний і повністю безкоштовний урок з англійської з рубрики eBoost with Notes вже чекає на вас. 22 урок присвячений напрочуд…
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн-Чт.: 08:40-21:40
Пт.: 10:00-17:00
Сб-Вс.: 09:30-14:30
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а