About English Language. 30.06.2020

Ази англійської мови для початківців – що робити з мотивацією?

Автор: Юлія Блажевич

Перш ніж братися за ази англійської мови для початківців, необхідно визначитися з мотивацією. Ті, хто вивчає англійську мову для початківців у якості хобі, спочатку завжди особливо активні, але часто вже після декількох уроків їм хочеться опанувати щось новеньке. Саме тому перед собою потрібно ставити чіткі цілі, які свідчать про необхідність вивчення англійської.

Ази англійської мови для початківців
Спочатку скажи собі, яким ти хочеш стати, а потім роби, що повинен (Епіктет)

Базова англійська для початківців – для чого? 

 1. Вивчаючи базову англійську для початківців, пам'ятайте про можливість отримати високооплачувану роботу завдяки хорошим знанням. Зараз практично у всіх цікавих вакансіях вимагається грамотне володіння англійською мовою. Англійська – це не тільки гідна зарплата, а й можливість влаштуватися в міжнародну компанію.
   
 2. З азами англійської мови для початківців ви зможете користуватися іноземними сайтами й отримувати безліч потрібної інформації з першоджерел. Це дуже корисно для фахівців, які хочуть використовувати нові технології у своїй роботі.
   
 3. Базова англійська для початківців допоможе вам поєднувати приємне з корисним. Якщо ви знаєте мову, керівництво завжди зробить вибір на вашу користь у разі іноземного відрядження.
   
 4. Для початківців базова англійська дозволить самостійно подорожувати й не переплачувати туристичним фірмам. З'являється можливість вирушати в подорожі, купувати квитки, бронювати готель без сторонньої допомоги.
   
 5. Базова англійська для початківців дозволить без проблем купувати товари в іноземних інтернет-магазинах. Такі покупки часто обходяться дешевше, ніж шопінг у рідному місті.
   
 6. Зі знаннями мови можна отримати міжнародну освіту. Величезна кількість зарубіжних університетів приймає на навчання людей із різних країн світу. Причому цілком можливо навчатися безкоштовно. 
   
 7. Ази англійської мови для початківців дозволять дивитися фільми в оригіналі, навіть розуміти гумор. Перегляд англомовних стрічок – це хороша практика, поповнення лексичного запасу й тренування сприйняття англійської на слух.
   
 8. Вивчення англійської мови дозволить заводити друзів у різних країнах. Навіть із базовими знаннями ви зможете спілкуватися.

Якщо у вас є бажання вчити іноземну мову, але з позитивною мотивацією не виходить, то можна сміливо братися за негативну. Розділіть аркуш паперу на дві колонки. У першій напишіть усе те, що можна отримати, кинувши вивчення англійської. Це економія грошей і часу, відсутність підручників і зошитів на столі й так далі. У другій колонці напишіть те, що ви втрачаєте. Сюди входить можливість подорожувати, спілкування з іноземцями, високооплачувана робота тощо. Порівняйте списки та подумайте, що ж із перерахованого важливіше.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Підготовка в мовній школі англійської в разі переїзду за кордон
Культурні відмінності, акцент, мовний бар'єр, нові знання, перспективи та можливості – думки про переїзд до іншої країни одночасно лякають і надихають. Щоб швидко адаптуватися в новій обстановці й інтегруватися в суспільство, необхідно добре розуміти й говорити мовою країни, до якої ви збираєтеся…
Vocabulary
Розмовна англійська в Харкові: 6 способів розповісти про свій настрій
Опис емоцій – одна з перших тем, які вивчають на курсах розмовної англійської в Харкові. Але кількома заняттями вона не обмежується. У ході засвоєння мови ми відкриваємо все більше прикметників, ідіом і фразових дієслів, які допомагають розповісти про наш емоційний стан. Зміст Альтернативи для…
Vocabulary
Курси розмовної англійської в Києві: як сказати «I'm tired» по-іншому
Про що ви думаєте, коли чуєте слово «втомився»? Про фізичну чи моральну втому? Ви можете використовувати це слово після напруженого й активного дня або під час занадто довгої лекції. Це слово має дуже широкий діапазон значень. Багато образних висловів, які ми регулярно використовуємо для…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб.-Нд.: 09:30-16:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-14:30
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-20:30
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн., Ср.: 13:00-20:30
Вт., Чт., Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-14:30