About English Language. 30.06.2020

Ази англійської мови для початківців – що робити з мотивацією?

Автор: Юлія Блажевич

Перш ніж братися за ази англійської мови для початківців, необхідно визначитися з мотивацією. Ті, хто вивчає англійську мову для початківців у якості хобі, спочатку завжди особливо активні, але часто вже після декількох уроків їм хочеться опанувати щось новеньке. Саме тому перед собою потрібно ставити чіткі цілі, які свідчать про необхідність вивчення англійської.

Ази англійської мови для початківців
Спочатку скажи собі, яким ти хочеш стати, а потім роби, що повинен (Епіктет)

Базова англійська для початківців – для чого? 

 1. Вивчаючи базову англійську для початківців, пам'ятайте про можливість отримати високооплачувану роботу завдяки хорошим знанням. Зараз практично у всіх цікавих вакансіях вимагається грамотне володіння англійською мовою. Англійська – це не тільки гідна зарплата, а й можливість влаштуватися в міжнародну компанію.
   
 2. З азами англійської мови для початківців ви зможете користуватися іноземними сайтами й отримувати безліч потрібної інформації з першоджерел. Це дуже корисно для фахівців, які хочуть використовувати нові технології у своїй роботі.
   
 3. Базова англійська для початківців допоможе вам поєднувати приємне з корисним. Якщо ви знаєте мову, керівництво завжди зробить вибір на вашу користь у разі іноземного відрядження.
   
 4. Для початківців базова англійська дозволить самостійно подорожувати й не переплачувати туристичним фірмам. З'являється можливість вирушати в подорожі, купувати квитки, бронювати готель без сторонньої допомоги.
   
 5. Базова англійська для початківців дозволить без проблем купувати товари в іноземних інтернет-магазинах. Такі покупки часто обходяться дешевше, ніж шопінг у рідному місті.
   
 6. Зі знаннями мови можна отримати міжнародну освіту. Величезна кількість зарубіжних університетів приймає на навчання людей із різних країн світу. Причому цілком можливо навчатися безкоштовно. 
   
 7. Ази англійської мови для початківців дозволять дивитися фільми в оригіналі, навіть розуміти гумор. Перегляд англомовних стрічок – це хороша практика, поповнення лексичного запасу й тренування сприйняття англійської на слух.
   
 8. Вивчення англійської мови дозволить заводити друзів у різних країнах. Навіть із базовими знаннями ви зможете спілкуватися.

Якщо у вас є бажання вчити іноземну мову, але з позитивною мотивацією не виходить, то можна сміливо братися за негативну. Розділіть аркуш паперу на дві колонки. У першій напишіть усе те, що можна отримати, кинувши вивчення англійської. Це економія грошей і часу, відсутність підручників і зошитів на столі й так далі. У другій колонці напишіть те, що ви втрачаєте. Сюди входить можливість подорожувати, спілкування з іноземцями, високооплачувана робота тощо. Порівняйте списки та подумайте, що ж із перерахованого важливіше.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Англійська дистанційно – вчити чи не вчити?
З відомих причин увесь світ перейшов на роботу та навчання в дистанційному форматі. Ба більше – «удальонка» торкнулася навіть сфер розваг. Можна сміливо сказати, що зараз англійська онлайн перебуває на піку популярності, адже вивчення іноземної мови – один із найбільш корисних…
About English Language
Інтерактивне вивчення англійської мови – як це
Інтерактивне вивчення англійської мови відрізняється від усіх стандартних методик, до яких ми звикли ще зі школи. Вивчення англійської мови представлене в ігровій формі, завдяки чому вона легше сприймається. Правила та граматика подаються через додатки та онлайн-завдання, так студенти докладають набагато…
About English Language
Коли курси англійського інтенсиву – ідеальний варіант для студента?
Усі студенти зацікавлені в якнайшвидшому результаті від вивчення мови. Практично всі курси англійської пропонують такий варіант вивчення мови як інтенсив. Інтенсив – це можливість пройти певну програму в стислі терміни з щоденною мовною практикою. Інтенсивні курси англійської в Києві популярні,…
Інтенсивний курс
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн-Чт.: 08:40-21:40
Пт.: выходной
Сб-Вс.: 09:30-14:30
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн., Ср.: 13:00-20:00
Вт., Чт.: 13:00-21:30
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Чт.: 13:00-20:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а