About English Language. 30.06.2020

Ази англійської мови для початківців – що робити з мотивацією?

Автор: Юлія Блажевич

Перш ніж братися за ази англійської мови для початківців, необхідно визначитися з мотивацією. Ті, хто вивчає англійську мову для початківців у якості хобі, спочатку завжди особливо активні, але часто вже після декількох уроків їм хочеться опанувати щось новеньке. Саме тому перед собою потрібно ставити чіткі цілі, які свідчать про необхідність вивчення англійської.

Ази англійської мови для початківців
Спочатку скажи собі, яким ти хочеш стати, а потім роби, що повинен (Епіктет)

Базова англійська для початківців – для чого? 

 1. Вивчаючи базову англійську для початківців, пам'ятайте про можливість отримати високооплачувану роботу завдяки хорошим знанням. Зараз практично у всіх цікавих вакансіях вимагається грамотне володіння англійською мовою. Англійська – це не тільки гідна зарплата, а й можливість влаштуватися в міжнародну компанію.
   
 2. З азами англійської мови для початківців ви зможете користуватися іноземними сайтами й отримувати безліч потрібної інформації з першоджерел. Це дуже корисно для фахівців, які хочуть використовувати нові технології у своїй роботі.
   
 3. Базова англійська для початківців допоможе вам поєднувати приємне з корисним. Якщо ви знаєте мову, керівництво завжди зробить вибір на вашу користь у разі іноземного відрядження.
   
 4. Для початківців базова англійська дозволить самостійно подорожувати й не переплачувати туристичним фірмам. З'являється можливість вирушати в подорожі, купувати квитки, бронювати готель без сторонньої допомоги.
   
 5. Базова англійська для початківців дозволить без проблем купувати товари в іноземних інтернет-магазинах. Такі покупки часто обходяться дешевше, ніж шопінг у рідному місті.
   
 6. Зі знаннями мови можна отримати міжнародну освіту. Величезна кількість зарубіжних університетів приймає на навчання людей із різних країн світу. Причому цілком можливо навчатися безкоштовно. 
   
 7. Ази англійської мови для початківців дозволять дивитися фільми в оригіналі, навіть розуміти гумор. Перегляд англомовних стрічок – це хороша практика, поповнення лексичного запасу й тренування сприйняття англійської на слух.
   
 8. Вивчення англійської мови дозволить заводити друзів у різних країнах. Навіть із базовими знаннями ви зможете спілкуватися.

Якщо у вас є бажання вчити іноземну мову, але з позитивною мотивацією не виходить, то можна сміливо братися за негативну. Розділіть аркуш паперу на дві колонки. У першій напишіть усе те, що можна отримати, кинувши вивчення англійської. Це економія грошей і часу, відсутність підручників і зошитів на столі й так далі. У другій колонці напишіть те, що ви втрачаєте. Сюди входить можливість подорожувати, спілкування з іноземцями, високооплачувана робота тощо. Порівняйте списки та подумайте, що ж із перерахованого важливіше.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Як вивчити англійську мову: нестандартні способи
Чи можна вивчити англійську без монотонного заучування матеріалу? Як урізноманітнити навчальний процес? Як із легкістю заглибитися в англійську, знаючи, що попереду величезний обсяг роботи? Ми розповімо, як вивчити англійську мову завдяки незвичайним, але ефективним способам. Зміст 1. Із чого починається…
Vocabulary
Як вчити англійську онлайн
Впевнена, що кожен із вас ставив собі запитання, чи можливо вивчити англійську мову онлайн. А як же курси та приватні викладачі? Що потрібно робити, щоб вивчити англійську онлайн? І дійсно, в інтернеті багато різноманітних ресурсів для вивчення мов онлайн. Чи не на кожному сайті ми бачимо…
Vocabulary
«Неправильна» англійська мова – вивчаємо irregular verbs
Правила існують, щоб їх порушувати. Ця фраза стосується й вивчення англійської мови, особливо деяких її аспектів, непідвладних стандартам або логіці. Коли ви нарешті думаєте, що добре розумієте англійську граматику та всі часи, ось тут і з'являються irregular verbs. В англійській мові налічується…
Інтенсивний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
Стандартний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ПОЗНЯКИ,,
вул. Гришка, 6а.
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛІВОБЕРЕЖНА,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод». (Вхід через бізнес-центр)
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. УНІВЕРСИТЕТ,
вул. Пирогова,4/26
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00
 М. КОНТРАКТОВА ПЛОЩА,
вул. Хорива, 1-а
Пн.-Пт.: 10:00-20:30
Сб.: 10:00-15:00