TalkEn.Cloud – мультифункціональна LMS-платформа для викладання та навчання англійської

Автор: Катерина Торгонська

TalkEn.Cloud – це онлайн-платформа для вивчення англійської мови, яка пропонує широкий спектр інтерактивних інструментів та ресурсів, що допомагають покращити навички аудіювання, читання, письма та говоріння. Ця платформа може стати в пригоді як викладачу, який хоче зростати професійно та покращувати якість своїх занять, так і учням, які готові розвиватись та ефективно набувати нові знання.

Зміст

 1. TalkEn.Cloud – безліч функцій для тих, хто мріє вивчити англійську
 2. Кому підходить Толкен Клауд?
 3. Переваги TalkEn.Cloud для викладачів – що варто знати?

TalkEn.Cloud – безліч функцій для тих, хто мріє вивчити англійську

Якщо ви хоч раз задумувались над тим, що готові до нового підходу у вивченні чи викладанні англійської – TalkEn.Cloud буде безпрограшним варіантом. Тут для вас відкриється безліч можливостей для тренування різних видів діяльності, щоб вже нарешті після стількох років вивчити ту англійську!


TalkEn.Cloud мотивує кожного досягти найкращих результатів

Ось декілька унікальних особливостей, на які вам точно варто звернути увагу:

 1. Інтерактивні інструменти: Толкен Клауд пропонує широкий спектр інтерактивних інструментів (наприклад, вправи на вимову, ігри та тести), що допомагають зробити процес вивчення англійської мови більш цікавим та захопливим.

 2. Новітня система LMS (learning management system): саме ця функція дає можливість як викладачам, так і студентам організувати свій час. Завдяки LMS викладачі мають змогу обирати та створювати завдання, відзначати прогрес і залишати коментарі студентам. Студенти, в свою чергу, завжди отримують домашні завдання вчасно, мають розклад занять, зберігають всі матеріали в одному місці.

 3. Індивідуальний підхід: завдяки індивідуальним налаштуванням користувачі TalkEn.Cloud можуть обирати рівень складності вправ, теми та типи завдань, щоб зробити процес вивчення англійської мови більш ефективним. Це стає можливим завдяки бібліотеці, де є матеріали для всіх рівнів англійської мови.

 4. Доступність: Толкен Клауд відкривається на будь-якому пристрої з доступом до інтернету, тож користувачі можуть вивчати англійську мову в будь-який час та в будь-якому місці, а викладачі можуть бути не привʼязані до локації для проведення заняття.

 5. Бібліотека інтерактивних підручників: talkencloud пропонує вже розроблені матеріали для тих викладачів, які хотіли б користуватись готовими професійними підручниками. Завдяки різноманіттю рівнів кожен викладач зможе підібрати те, що підійшло б для занять саме йому.

Крім того, TalkEn.Cloud пропонує різні вправи для поліпшення навичок англійської мови:

 • вивчення нових слів англійської мови;
 • вдосконалення вимови та інтонації;
 • покращення навичок читання;
 • вдосконалення навичок письма;
 • вивчення граматичних правил англійської мови;
 • вивчення термінів та висловів із різних тем;
 • перевірка рівня вивчення англійської мови;
 • практика спілкування англійською мовою з іншими користувачами Толкен Клауд або ж із самим викладачем.

Такі варіативні та різноманітні вправи точно не дадуть заснути над новою темою та гарантують стійкий інтерес до вивчення мови. Саме такий комплексний підхід, спрямований на всі види мозкової діяльності, допоможе студентам утворити міцні нейронні звʼязки і втримати вивчений в памʼяті матеріал значно довше.

До того ж студентам, які обрали шлях інтерактивного вивчення англійської мови, будуть надзвичайно корисні такі особливості цієї LMS-системи:

 1. Аудіо для нового вокабуляру: TalkEn.Cloud може відтворювати аудіо. Отже, більше не потрібно шукати словники і читати транскрипцію – цей ресурс дозволяє користувачам слухати правильну вимову слів та фраз одразу.

 2. Систематична публікація домашнього завдання: ця платформа може забезпечити регулярну систему оповіщення з невеликим меседжем від викладача та самим домашнім завданням на платформі. Можна обрати дату та час, коли нові матеріали можуть стати доступні учню до вивчення.

 3. Вбудовані відео англійською мовою: TalkEn.Cloud містить низку відео з додатковими завданнями з англійської мови, які можуть допомогти вам покращити свої навички слухання в цікавій ігровій формі.

З усіма цими функціями ви отримаєте приємний досвід вивчення англійської мови без труднощів та негативних емоцій. Різноманітні вправи дозволяють закріплювати пройдений матеріал та ефективно відпрацьовувати як граматику, так і лексику. А розібрати слова улюбленої пісні чи коронну фразу головного героя з найпопулярнішого серіалу, а головне – запамʼяти це все, більше не буде проблемою.

Крім того, ця платформа пропонує широкий перелік матеріалів до вибору завдяки своїй бібліотеці. Кількість різноманітних матеріалів відкриває необмежені можливості для вивчення англійської мови. Окрім грамотно підібраних матеріалів для студентів будь-яких рівнів, y TalkEn.Cloud викладачі матимуть змогу створювати власні матеріали та компонувати їх у підручники. До того ж, на платформі вже є заздалегідь розроблені плани уроків для викладачів, тому підготовка до уроку займає мінімум часу.

TalkEn.Cloud – мультифункціональна lms-платформа для викладання та навчання англійської - 1

Інтерактивний підручник на платформі

Кому підходить TalkEN Cloud?

Багато хто вважає, що такі платформи як TalkEn.Cloud підходять виключно для викладачів та репетиторів, які мають на меті створювати завдання та навчати. Проте це не зовсім так. Цю платформу було створено для того, щоб будь-хто міг не лише запровадити новий досвід у викладанні мови, а і надавати якісні знання.

Наступні пункти переконають вас, що коли йдеться про навчання англійської мови (і не тільки), користь, незалежно від посади та віку, може отримати кожен охочий. Тож хто може стати впевненим користувачем цієї інноваційної платформи?

Платформа TalkEn.Cloud може бути використана викладачами з різних типів закладів для навчання англійської мови. Ось декілька прикладів:

 1. Школи та коледжі: викладачі англійської мови в загальноосвітніх школах та коледжах можуть використовувати цю платформу для навчання своїх учнів та студентів. Вони можуть проводити віртуальні уроки, використовувати інтерактивні матеріали, проводити вправи на вимову та граматику, а також організовувати спілкування у режимі реального часу.

 2. Центри підготовки до міжнародних іспитів: саме Толкен Клауд може стати чудовим інструментом у підготовці до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як TOEFL, IELTS або Cambridge English Exams. Викладачі на таких курсах можуть використовувати TalkEn.Cloud для проведення підготовчих курсів. Вони можуть надавати практичні завдання, використовувати реальні тести та оцінювати навички студентів через платформу.

 3. Приватні вчителі та онлайн-репетитори: викладачі, які пропонують індивідуальні заняття з англійської мови, можуть сміливо брати TalkEn.Cloud на озброєння для проведення віртуальних уроків зі своїми учнями. Вони можуть використовувати інтерактивні матеріали та надавати зворотний зв'язок під час занять.

 4. Онлайн-платформи для вивчення англійської мови: TalkEn.Cloud стане незамінним для тих освітян, які працюють на онлайн-платформах для навчання англійської мови. Вони можуть створювати свої курси, проводити вебінари, організовувати групові чи індивідуальні заняття та тримати студентів у курсі їхнього прогресу.

TalkEn.Cloud можна використовувати в будь-якому мовному контексті та для будь-яких навчальних цілей і, як видно з наведених вище прикладів, він може стати незамінним інструментом у вивченні англійської мови.

Переваги TalkEN Cloud для викладачів – що варто знати?

Платформа TalkEn.Cloud має декілька переваг для викладачів, що робить її зручним та ефективним інструментом для навчання. Ось деякі з них:

 • Гнучкість: TalkEn.Сloud надає викладачам гнучкість в організації навчання. Викладачі можуть проводити віртуальні уроки та інтерактивні заняття в зручний для них час, що дозволяє адаптуватися до різних розкладів та часових зон.

 • Візуальні інструменти: TalkEn.Cloud має низку візуальних інструментів, які допомагають викладачам створювати цікавий та змістовний контент для своїх студентів. Вони можуть використовувати відео, аудіо, презентації, інтерактивні вправи та інші ресурси для покращення процесу навчання.

 • Моніторинг прогресу: викладачі можуть відстежувати прогрес студентів через особистий кабінет talkencloud. Вони можуть переглядати результати тестів, аналізувати участь студентів у заняттях та оцінювати їхні досягнення.

 • Організація матеріалів: особистий кабінет викладача у TalkEn.Cloud дозволяє зручно організовувати навчальний матеріал, завдання та роботу з додатковими ресурсами. Це допомагає підтримувати структурованість та доступність контенту для студентів.

 • Взаємодія з колегами: TalkEn.Cloud також може забезпечити можливість спілкування та співпраці викладачів між собою. Вони можуть обмінюватися досвідом, матеріалами та кращими практиками.

Особистий кабінет викладача на платформі TalkEn.Cloud має інтерфейс, який дозволяє здійснювати такі дії:

 1. Створення та редагування курсів: викладач може створювати нові курси, завантажувати навчальний контент, встановлювати графіки занять та обирати формати навчання.

 2. Взаємодія зі студентами: викладачу доступне спілкування зі своїми студентами, а також є можливість давати їм завдання, відповідати на запитання та надсилати зворотний зв'язок з результатами у короткому повідомленні на платформі talkencloud.

 3. Моніторинг прогресу студентів: TalkEn.Cloud дозволяє відстежувати прогрес студентів, переглядати результати тестів, аналізувати виконання завдань та оцінювати досягнення студентів.

 4. Аналітика: викладач може отримувати аналітичні дані щодо участі студентів у заняттях, їхніх досягнень та активності на платформі.

 5. Менеджмент контенту: в особистому кабінеті викладачі можуть легко керувати навчальним контентом, структурувати його та за потреби вносити зміни.

TalkEn.Cloud – мультифункціональна lms-платформа для викладання та навчання англійської - 2

Особистий кабінет вчителя

Загалом особистий кабінет викладача на платформі TalkEn.Cloud забезпечує зручне та ефективне управління процесом навчання та спілкування зі студентами.

Так функціонал TalkEn.Cloud дозволяє виховувати самодисципліну і незалежність у вивченні англійської. Тепер в учнів та студентів не залишиться шансу на прокрастинацію, адже всі ці фішки будуть тримати їх в тонусі та нагадувати про основну мету – вивчити англійську мову раз і назавжди. А почавши користуватись цією інноваційною платформою, ви зможете розширити список цих лайфхаків і з гордістю назвати себе викладачем, який іде в ногу з часом.

Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.