ПРО ШКОЛУ T Center Оплата Контакти
[/ru/journal/read/rabota-green-forest-v-voennoe-vremya-i-vozobnovlenie-obucheniya-dlya-tekucshih-studentov]
RU
News. 28.03.2022

Робота Green Forest у воєнний час і відновлення навчання для поточних студентів

Автор: Green Forest

Після призупинення роботи школи 24.02 Green Forest поступово починає відновлювати роботу. 14.03 ми запустили перший «воєнний» семестр і далі плануємо запуски нових семестрів щомісяця, найближчі старти 4.04, 2.05. До нових семестрів ми запрошуємо нових студентів, яким потрібна англійська вже зараз, а також наших поточних студентів, заняття яких були призупинені через війну.

Щодо відновлення навчання для студентів, курси яких були оплачені до 24.02

По-перше, сподіваємось ви та ваші близькі в безпеці, а також молимося за тих, хто і досі в скрутному становищі.
По-друге, запевняємо кожного студента, що всі гроші у групах, які не закінчили заняття, «заморожені» безстроково з 24.02. Кожен студент без виключень буде мати можливість відновити навчання.

Як саме буде відбуватись відновлення навчання

Наразі Green Forest не може вийти на потужності навчання, які були до війни, адже на 24.02 у нас навчалось більше 5500 студентів одночасно.
Це обумовлено багатьма факторами: частина студентів з існуючих груп не можуть продовжувати навчання, частина викладачів, задіяні у навчальному процесі, не можуть продовжувати викладання або взагалі або на тому рівні, який був до війни. Ми втратили понад 30% людського ресурсу через воєнні дії, ще 15% працівників не можуть повернутись до виконання повного об'єму робіт. Незважаючи на це компанія намагається фінансово утримувати 100% персоналу, і в лютому та березні нам це вдалося. 

Тож відновлення навчання для всіх поточних студентів буде відбуватись поступово, шляхом доєднання до найближчих нових семестрів (березень, квітень, травень і далі). Ми плануємо та мріємо відновити заняття для всіх студентів, які були зареєстровані в нашій школі до 24.02, вже до червня. Зараз всі менеджери Green Forest активно працють над тим, щоб запропонувати всім охочим студентам варіанти відновлення навчання в школі, виходячи з наявних на даний час фінансових і фізичних можливостей у школи.

У будь-якому разі просимо всіх студентів, які хочуть відновити навчання вже зараз, а також тих, хто не може приєднатись до груп найближчим часом, зв'язатись з менеджерами Green Forest за будь-яким номером на сайті для уточнення інформації щодо навчання.

Бонус для студентів, які чекають на відновлення занять або хочуть займатись самостійно 

Методичний відділ Green Forest разом з найкрутішими викладачами школи розробили спеціальні матеріали для самостійного навчання для поточних груп, а саме груп грудня і листопада. Ми будемо ділитись цими матеріалами в Телеграм-каналах груп 2 рази на тиждень. Ці матеріали повністю відповідатимуть урокам та програмі груп, до яких вони надсилаються. Ми пропонуємо користуватись цими матеріалами тим студентам, які мають змогу і бажання займатись англійською самостійно. 
Важливо: ці матеріали НЕ для самостійного закінчення курсу, вони створені для підтримки вже отриманих знань у очікуванні відновлення повноцінного навчання в групах.

Окрім цього, ми збільшуємо кількість додаткових занять онлайн від Green Forest, до яких можуть доєднатись всі охочі. Це по 5 занять на тиждень з граматики та лексики, а також декілька видів Speaking clubs для практики розмовної англійської. Актуальний розклад цих занять знайдете тут - https://t.me/english_events
 

Ми знаємо, що серед студентів, які тимчасово не можуть продовжити навчання, є багато захисників і захисниць, волонтерів та людей, активно задіяних у забезпеченні нашої перемоги. Якщо хтось з цих героїв зможе відволіктися на одну вправу з англійської з наших додаткових матеріалів або івентів - ми будемо вважати, що робимо свою справу не дарма.

Сподіваємось на ваше розуміння. Бережіть себе та близьких, і вірте в Україну. Разом до перемоги!

 

Вам також може сподобатися:
News
Серія безкоштовних вебінарів «How to…» від Дія. Цифрова освіта та Booyya
Як, де й коли варто листуватися з бізнес-партнерами? Як має виглядати резюме в 2022 році? Онлайн-маркет курсів Booyya, що входить у сім'ю шкіл Green Forest, спільно з онлайн-платформою Дія. Цифрова освіта проведуть серію безкоштовних вебінарів з англійської мови «How to…», де…
News
Курс Fashion English від UFEG і Green Forest
Якщо ви into fashion, тоді маємо для вас суперновину! UFEG у колаборації з Green Forest презентують курс Fashion English, під час якого ви навчитесь спілкуйтесь англійською на професійні теми і будете розвиватись як модний фахівець міжнародного рівня. Старт: 15 червня Ціна: 1737 грн/міс*  Тривалість:…
News
100 стипендій на вивчення англійської в Green Forest
Green Forest дарує стипендію на вивчення англійської!  Від початку повномасштабної війни росії проти України понад 12 200 000 наших співгромадян були змушені покинути свої домівки. Вивозячи дітей у безпечні місця, мільйони жінок втрачають роботу й основний заробіток. Наші друзі – Projector…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.