About English Language. 18.12.2019

Популярні курси іноземних мов у Харкові

Коли перед вами стоїть проблема вибору курсів англійської в Харкові, потрібно спершу визначитися, яких результатів ви хочете від занять у мовній школі. Ви можете вивчати англійську для себе, щоб краще розуміти іноземців і дивитися закордонні фільми без перекладу, або поставити мету отримати міжнародний сертифікат, щоб влаштуватися на престижну роботу або навчатися за кордоном.

Як вибрати курси іноземних мов у Харкові

Особистісно-психологічному аспекту слід приділяти особливу увагу під час вибору програм навчання. Необхідно, щоб вам подобалося займатися англійською, а тому й атмосфера на заняттях, і обстановка, в якій вони проводяться, мають бути вам приємними.

Залежно від того, як ви маєте намір застосовувати отримані навички, залежить, які курси іноземних мов у Харкові для вас оптимальні. Якщо вам необхідно блиснути знаннями бізнес-етикету, найкраще вибрати заняття з наголосом на діловій англійській. Розмовні курси допоможуть виглядати і відчувати себе розкуто в будь-який комунікативній ситуації.

Важливим фактором для прийняття рішення є терміни, в які ви хочете підтягнути англійську, і коли ви можете займатися. Далеко не у всіх виходить вчитися в інтенсивному режимі, а у деяких, навпаки, немає бажання розтягувати відвідування курсів на цілий рік. Реалістично оцінюйте час, який ви можете приділити вивченню мови.

Як вибрати курси іноземних мов у Харкові
Найкращі курси англійської в Харкові для новачків і професіоналів

На які аспекти курсів іноземних мов у Харкові звернути увагу

 • Адаптивний розпорядок. Дуже часто заняття з англійської кидають через те, що учень не може підлаштувати свій перевантажений графік під розклад уроків у школі. Уточнюйте, наскільки строго ставляться до відвідуваності курсів організатори та чи можна переносити відвідування на інший час або дні.
   
 • Можливість займатися самостійно є дуже важливим моментом, оскільки теоретичні знання краще засвоюються під час самостійної роботи. Багато сучасних шкіл пропонують онлайн-уроки, проходити які їх клієнти можуть через спеціальні програми для електронних ґаджетів.
   
 • Кількість занять на тиждень. Одні курси пропонують більше занять на тиждень, інші – менше. Якщо ви хочете за короткі терміни досягти максимальних результатів, звичайно, часте відвідування школи англійської буде необхідним. Але орієнтуватися слід на свої можливості: багато хто швидко виснажує свій запас ентузіазму за надто інтенсивного навантаження.
   
 • Наявність індивідуальних уроків із викладачем. Після відпрацювання розмовних навичок на курсах іноземних мов у Харкові та вивчення теорії самостійно додаткова консультація куратора віч-на-віч не буде зайвою. Ви зможете отримати зворотній зв'язок щодо засвоєння вами програми занять і поставити запитання, відполірувавши своє розуміння пройденого матеріалу.
   
 • Мета курсів. Сьогодні дуже популярними є послуги з навчання розмовної мови, адже більшість хоче оволодіти англійською в практичних цілях – щоб багато спілкуватися. Часто трапляється, що перед клієнтом стоїть і більш конкретна мета, наприклад, отримати міжнародний сертифікат або виступити на конференції. У таких випадках слід звернути увагу на курси, які спеціально до цього готують, наприклад, тренують перед IELTS і TOEFL або ж навчають використанню вузькоспеціалізованих наукових термінів.
   
 • Спеціальні методики. Багато шкіл рекламують свої заняття, пропонуючи особливі підходи до навчання англійської. Слід уважно вивчати специфіку подібних методик, щоб вибирати з них дійсно ефективні та зручні для вас.
   
 • Атмосфера в школі. Залежно від вашого типу особистості й поставлених цілей, в одному випадку варто віддати перевагу розслабленій і неформальній обстановці для вивчення мови, в іншому – більш суворій і з підвищеним рівнем контролю.
   
 • Варіативність підходів. Одні з найкращих курсів англійської в Харкові Green Forest пропонують найрізноманітніші способи проведення занять. Клієнтам доступні онлайн-уроки в особистому кабінеті, заняття через Skype, відвідування розмовного клубу. Ті, кому потрібно швидко освоїти іноземну, можуть записатися на інтенсив або інтенсив вихідного дня.
Вам також може сподобатися:
About English Language
7 сучасних трендів онлайн-навчання, які змінюють гру
Привіт, мене звати Віка, я викладач та методист в школі англійської мови Green Forest вже понад 8 років і зараз я пропоную вам зануритись в тренди онлайн-навчання. Коли я починала своє викладацьке життя, то ще було модно готувати на заняття якомога більше друкованих матеріалів, кольорових карток, ігор…
About English Language
7 популярних міфів та фактів про вивчення англійської мови
З яким викликами стикаються викладачі майже щодня? Одне з найважчих завдань - це зрозуміти як краще та ефективніше побудувати процес навчання для тої чи іншої групи, чи окремого студента. Дуже часто ми уявляємо як повинен проходити процес навчання, базуючись на: нашому попередньому досвіді (наприклад,…
About English Language
Що таке irregular verbs (неправильні дієслова) та як їх вивчити
Дієслово (verb) як в українській, так і в англійській мові означає дію. Однак певні відмінності у формах та їх утворенні все ж існують. Дієслово завжди має початкову форму (V – infinitive). В українській мові можна поставити питання «Що робити?»: To drink – пити To eat –…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.