News. 19.12.2023

Подарункові сертифікати на курси англійської в Green Forest

Автор: Green Forest

Маємо для вас класну та дуже корисну новину: відтепер на сайті greenforest.com.ua ви можете придбати подарункові сертифікати на вивчення англійської мови в Green Forest. Подарунковий сертифікат на англійську – це чудовий спосіб показати друзям, колегам чи близьким людям, що ви дбаєте про їхнє майбутнє та хочете допомогти їм досягти своїх мрій.

Чому подарунковий сертифікат на англійську від Green Forest - це суперподарунок?

  • Він надає можливості, адже англійська – це важливий інструмент, який допомагає знаходити спільну мову з людьми з усього світу, навчатися в престижних університетах, працювати в міжнародних компаніях, розповідати світові про Україну та українців, подорожувати, відкривати нові культури та знання та багато іншого.
  • Це подарунок з турботою. Ви показуєте, що вам не байдуже до людини, і ви хочете допомогти їй розвиватися.
  • Його дуже легко купити та отримати. Ви можете обрати сертифікат на будь-яку суму від 500 грн у відповідному розділі на сайті, придбати його в кілька кліків, і миттєво отримати електронний сертифікат на пошту.
  • Підходить для подарунка онлайн і офлайн. Електронний подарунковий сертифікат від Green Forest приходить одразу після оплати на пошту замовнику. Далі можна просто переслати його отримувачу або роздрукувати PDF файл з сертифікатом і подарувати особисто. 
  • Легко використати для оплати будь-якого курсу англійської в Green Forest. Отримувач сертифіката зможе використати його для оплати будь-якої програми англійської в Green Forest самостійно в особистому кабінету кожного студента My Green Forest.

Щоб придбати подарунковий сертифікат на вивчення англійської в Green Forest, перейдіть за посиланням – greenforest.com.ua/podarunkovyi-sertyfikat.

Обов'язково прочитайте умови використання сертифіката перед покупкою.
Важливо: термін дії сертифіката – 1 рік з моменту покупки, він буде вказаний на самому сертифікаті.

Замовляйте подарункові сертифікати на нашому сайті вже сьогодні та допомагайте близьким досягати своїх мрій!

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
Новий набір на курс для підготовки викладачів від Green Forest Teaching Center
Відчуваєте в собі покликання до викладання англійської мови або вже викладаєте, проте весь час прагнете вдосконалюватись? Тоді у нас є радісна новина для вас, адже ми знову запрошуємо всіх бажаючих в Green Forest Teaching Center!  Новий набір на спеціальний курс з підготовки викладачів…
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition
Запрошуємо всіх львівʼян на чергову зустріч розмовного клубу "English, please"! Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської – Настя Скляренко…
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition
Місце зустрічі киян, які люблять англійську та нетворкінг. Запрошуємо вас на нову зустріч вже наступної середи. Будемо обговорювати сучасне життя міст України, участь містян та перспективи розвитку. І це все англійською. Can’t wait! Коли: 22.05, 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців,…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.