News. 03.11.2023

Онлайн-марафон Teach English Like a Pro: Grammar, Vocabulary, Functional Language 20.11-10.12

Автор: Green Forest

Бути ‘pro’ у чомусь — це мати спеціальні знання і навички у якійсь сфері, постійно вдосконалюватися в цьому з метою досягти найвищих успіхів. Якщо ви хочете бути ‘pro’ у викладанні англійської, пройдіть 21-денний марафон 20.11-10.12 від booyya та академічного відділу школи Green Forest для викладачів англійської, щоб прокачати техніки викладання трьох основних аспектів мови: Grammar, Vocabulary, Functional Language — https://bit.ly/3SjId8R. Онлайн-марафон Teach English Like a Pro — це мінімум сухого теоретичного матеріалу, максимум практичних завдань, технік, універсальних методик, які можна миттєво використати на заняттях, доступ до яких залишиться у вас НАЗАВЖДИ!

Вартість участі в марафоні:
370 грн до 20.11 (592 грн з 20.11)

Щоб стати учасником марафону:

  1. Придбайте курс "Онлайн-марафон Teach English Like a Pro: Grammar, Vocabulary, Functional Language" за 370 грн до 20.11 (592 грн з 20.11).
  2. Чекайте на старт марафону 20.11.2023 о 9:00 (UTC/GMT +2).
  3. З 20.11 отримуйте нові завдання щодня. Протягом 21 дня вивчайте нові техніки роботи з Grammar, Vocabulary, Functional Language з 20.11 по 10.12 та прокачуйте свою teaching power! Проходьте фінальний тест і беріть участь у розіграші призів.

Детальну програму марафону по днях, інструкцію з приєднання та доступ до 0 дня марафону безкоштовно шукайте на booyya тут — https://bit.ly/3SjId8R.

В кінці на вас чекає фінальний тест, який ви можете пройти за бажанням та отримати сертифікат про проходження марафону. Важливо! Проходження фінального тесту також дасть змогу взяти участь в розіграші 3 безкоштовних підписок на всі курси booyya та 1 сертифікат на проходження весняного курсу з підготовки викладачів від Green Forest Teaching Center. Хочете бути ‘pro’ - вчіться у ‘pro’!

Booyya — онлайн-курси та уроки англійської мови для самостійного навчання.

Вам також може сподобатися:
News
Advent English Challenge: різдвяний 14-ти денний телеграм-челендж англійської для всіх рівнів
Маєте плани на Різдво? Можливо, відсвяткуємо разом? Бо ми в Green Forest придумали та розробили новий — дуже особливий — адвент-челендж з англійської, і тепер шукаємо класну компанію для його проходження! Приєднуйтесь та дозвольте англійській вас здивувати! Один день челенджу — одне…
News
Green Forest тепер в TikTok!
BIG NEWS! Тепер Green Forest є в TikTok. Якщо ви багато часу проводите в цій соціальній мережі – підписуйтесь вже зараз. Обіцяємо багато цікавого і веселого: переклад українською інтерв’ю з вашими улюбленими зірками; міні-уроки на вивчення лексики від викладачів Green Forest; переклад…
News
My Green Forest 3.0: новий дизайн і функціонал для студентів Green Forest
Сьогодні складно уявити вивчення англійської мови без сучасних технологій, обов’язково має бути якийсь додаток, онлайн-підручник чи чат-бот. По-перше, ми в Green Forest маємо все з переліченого, а по-друге, щодня працюємо над удосконаленням процесу навчання наших студентів, щоб вивчення англійської…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.