Однофамільці Green Forest

Всесвіт, галактика, зірки, планети, континенти, країни, люди…

Той факт, що багато людей замислюється над тим, чи одні ми у всесвіті, мабуть, не є сюрпризом ні для кого.  Я, наприклад, з самого дитинства, з того моменту, коли дізналася, що, виявляється, є життя і поза межами мого містечка, завжди задавалася питанням, чи є люди на інших планетах, як вони виглядають і чим же всі вони займаються.  З часом я зрозуміла, що на це питання не можливо відповісти. (Звісно, може агенти Дана Скалі та Фокс Малдер і знають відповідь:), але коли настане час моєї з ними зустрічі!?) Тому я звузила свої питання географічно: до міст, країн та континентів. І ось тепер, коли працюю в Green Forest, мені стало цікаво, як колись в дитинстві, скільки нас (Грін Форестів) і чим ми займаємось?

Отож, моя розвідка почалась. Всім відомо, що до того, як задавати дурні питання кому-небудь, запитай у Гугл :) . Тому, надрукувавши заповітні слова «Green Forest» у Google.com, я отримала десь приблизно … 9,570,000 сторінок із цим словосполученням, а разом з ними і першу відповідь – ми точно не єдині, принаймні у Світовій Широкій Павутині! Хто ж ці «Green Forestи»? Саме на це питання я спробую дати відповідь, тому що завжди цікаво порівняти себе з іншими. Нагадую, Green Forest – це школа англійської мови, філії якої наразі розташовані у Києві, Львові та Дніпропетровську. (Але ж цей факт відомий всім! ) :)


www.greenforest.com.ua на 1 місці! А ось і інші…
Назва Green Forest асоціюється не тільки з англійською мовою, але й з організацією, яка займається збереженням лісів або довкіллям загалом.  Це вірно.  У всесвітній павутині є інформація про наступні компанії:

2. http://www.greenforest.net компанія займається розробкою екологічно чистих продуктів, очищенням лісів, річок, озер.  На жаль, місце знаходження цієї компанії у реальному світі невідоме.

3. http://www.greenforestproducts.com - є комерційною компанією у Арканзасі, Сполучених Штатах, яка має справу із виробництвом продукції із переробленої деревини.   

4. http://www.greenforest-products.com - ця організація є другом або ж конкурентом :) попереднього Green Forest у Канаді.  Незважаючи на місцезнаходження офісу, головним цільовим ринком збуту Green Forest Products є Сполучені Штати.  Але я впевнена, що в такій великій країні обов’язково знайдеться достатньо споживачів екологічно чистої продукції!

5. http://www.faverogreenforest.com - на цьому сайті усміхнений чоловік з фотографії розповість вам все про будь-які дерева!

6. Напевно, якщо когось цікавить інформація з приводу компаній, які займаються захистом довкілля, тому просто необхідно відвідати наступний веб-сайт http://www.greenforestwebsites.com - Започаткувала цю сторінку людина дуже романтична, бо головною ціллю є (за її особистими словами) не дохід, а збереження нашої планети для наступних поколінь (якщо бути точним, то для онуків та правнуків) :)

На цьому перелік організацій під назвою Green Forest, яких би переймала проблема захисту довкілля або збереження нашої планети для майбутніх поколінь, завершується.  Але попереду ще багато Зелених Лісів.

 

 http://www.cypruslandscaping.com  
 http://greenforestlandscapinginc.com  
 http://www.greenforesthomes.com  
 http://www.greenforestcomposites.com  
 http://www.greenforest.ro  
 http://www.greenforestequipmentsales.com  


Якщо ви мрієте побудувати будинок, відновити своє подвір’я або просто вдосконалити дачний будиночок – не баріться, звертайтеся за допомогою до вищеперерахованих компаній.  Вони зможуть не тільки побудувати все, що вам заманеться, але й продати необхідні інструменти для того, щоб ви самостійно звили своє гніздечко.  Єдиною умовою для того, щоб скористуватися їхніми послугами, є наявність будинку з подвір’ям у Сполучених Штатах Америки, бо саме там знаходяться всі ці «Ліси».

А що ж робити тим, хто не має будинку в США? 

Не засмучуйтеся, ви можете приєднатися до релігійної общини http://www.greenforest.org/

або цієї   http://www.greenforesttemple.org   

Не хочете змінювати свою релігію? Запрошуємо вас провести канікули разом з друзями або родиною у гарних місцях з чарівним краєвидом http://www.greenforesttrees.com/ , http://www.greenforestar.net, http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Forest,_Arkansas
http://www.crgreenforest.com , http://www.greenforestcentre.com

Вибираєте місце для святкування якоїсь події – прошу, спеціально для вас ресторан бразильської

кухні у Пенсільванії
http://www.greenforestcafe.com


Може ви фанат комп’ютерних ігор та полюбляєте шукати у просторі Інтернет різноманітну інформацію? В такому випадку російська та угорська компанії http://www.greenforest.ru, http://www.greenforest.hu

  залюбки підкажуть вам, де саме це знайти.


Список «Forestів» можна продовжувати, бо все ж таки на планеті Земля тільки :) живе більше ніж 6 мільярдів людей. Тому серед компаній з назвою Green Forest ви можете знайти «найкращу каву у світі» з Нікарагуа http://www.greenforestcoffee.com, компанію з продажу військових іграшок http://greenforesttradingco.com, довідкову службу, яка проведе будь-яке дослідження для вас http://greenforestsurveys.com/default.aspx, декілька студій веб-дизайну http://www.greenforest.com, http://www.greenforestdesign.co.uk, http://www.greenforeststudio.com та одну міську бібліотеку http://www.greenforestlibrary.com.

Найцікавіше, як на мене, це те, що ідея створити школу англійської мови під назвою Green Forest з’явилася у людей із 2 країн світу – США http://www.gf.k12.ar.us та Україна www.greenforest.com.uaА останню школу я добре знаю, тому що … працюю в ній!  І це приводить мене до пункту №1 мого дослідження!  Правда, не знаю, що це доводить.  (Може те, що я працюю в школі англійської мови з майже унікальною назвою ) :)   Але в будь-якому випадку, я точно впевнилася, що ми не одні на цій планеті :) !

Отож, раджу всім шукати відповіді на питання, які вас цікавлять незважаючи на те, що спочатку це здається неможливим! 

 

Интенсивный курс
 М. ПЛОЩАДЬ ЛЬВА ТОЛСТОГО,
ул. Льва Толстого 9-а, 3 эт.
Пн.-Чт.: 09:00-22:00
Пт.: 13:00-20:30
Сб., Нд.: 09:30-16:00
Стандартный курс
 М. ДВОРЕЦ СПОРТА,
ул. Рогнединская, 4а
Пн., Ср., Пт.: 8:00-11:00, 13:00-21:30; 
Вт., Чт.: 13:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30
 М. ПОЗНЯКИ,
ул. Гришка, 6а.
Пн., Ср.: 09:00-20:30; 
Вт., Чт., Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 10:00-15:00
 М. ЛЕВОБЕРЕЖНАЯ,
ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 4, оф. 32 (8 этаж), ТОЦ «Комод». (Вход через бизнес-центр)
Пн.-Пт.: 13:00-22:00
Сб.: 09:00-15:00
 М. УНИВЕРСИТЕТ,
ул. Пирогова, 4/26
Пн., Ср., Пт.: 10:00-21:30,
Вт., Чт.: 13:00-21:30,
Сб.: 10:00-14:30.
 М. КОНТРАКТОВАЯ ПЛОЩАДЬ,
ул. Хорива, 1-а
Пн.,Ср.: 13:00-21:30
Вт.,Чт.: 08:00-20:00
Пт.: 08:00-21:30
Сб.: 10:00-14:30