About English Language. 18.06.2021

Навчання англійської: з чого почати новачкові

Автор: Юліана Віхневич

Здається, що питання про вивчення іноземної мови починає переслідувати нас з самого дитинства, адже англійська сьогодні оточує всюди. Але часто новачки не розуміють, з чого почати навчання англійської. Занадто багато інформації навколо, а яка потрібна та буде корисною – важко визначити.

Раніше ми вже ділилися порадами про те, як зробити навчання англійської приємним процесом і своєю звичкою, сьогодні розглянемо перші кроки цього самого навчання: з чого почати.

Навчання англійської: з чого почати новачкові
Правильно підібрана програма дозволить комфортно займатися та швидше просуватися у вивченні мови

З чого почати навчання англійської?    

Перше, з чого необхідно почати, – визначити свою мету. Для чого вам потрібна іноземна та скільки часу ви готові виділяти на її вивчення? Це допоможе визначитися з програмою і форматом навчання. Крім того, чітке розуміння мети й часові межі будуть мотивувати та дозволять помітити прогрес.

  1. Вивчіть пропозиції шкіл англійської

Сучасні школи іноземної пропонують різноманітні програми та формати навчання для новачків. Обирайте курс з урахуванням своїх потреб і можливостей.

  1. Складіть графік навчання

Важливо займатися регулярно, тому перед початком навчання оцініть свою завантаженість. Так вам простіше буде підібрати курс і знайти ефективні формати для позаурочної практики англійської.

  1. Пройдіть тестування та пробний урок

Будь-яка хороша школа англійської перед початком занять запропонує вам пройти тестування на визначення поточного рівня. Це допоможе підібрати для вас оптимальний варіант для навчання. Не соромтеся також відвідувати пробні заняття, як правило, вони безкоштовні. На них ви зможете познайомитися з викладачем, дізнатися про методику курсів і зрозуміти, чи підходить вам школа.

Скільки коштує навчання англійської?     

Немає єдиної ціни за курси – кожна школа встановлює свою вартість, на яку впливають різні фактори. Наприклад, тривалість курсу, формат уроків (онлайн або офлайн), кількість студентів у групі, навчальні матеріали, додаткові розмовні клуби та інше. У нас вартість вказується за семестр і залежить від того, дистанційний це курс або в офісі школи. Детальніше про те, скільки коштує навчання англійської, ви можете дізнатися на нашому сайті або у менеджера курсів.

Навчання англійської: з чого почати новачкові - 2

Що краще дивитися англійською мовою для навчання?      

Як ми вже відзначали раніше, важливо не тільки займатися на курсах, але самостійно практикувати іноземну. Один із ефективних і цікавих способів – перегляд фільмів, серіалів, навчальних відео та розважальних шоу англійською. Це допомагає поповнити словниковий запас і прокачати аудіювання. Новачкам краще дивитися англійською мовою для навчання відео з субтитрами зрозумілою мовою, поступово варто переходити до мови оригіналу. Знайти контент англійською нескладно в інтернеті, наприклад, на YouTube і в різних онлайн-кінотеатрах.

Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.