News. 06.03.2024

Новий набір на курс для викладачів від Green Forest Teaching Center

Автор: Green Forest

Якщо ви давно вивчаєте англійську і не раз задумувались над тим, щоб почати викладати; або навіть вже викладаєте, проте весь час прагнете вдосконалюватись – запрошуємо вас у Green Forest Teaching Center!  

Новий набір на спеціальний курс з підготовки викладачів англійської мови, який був розроблений методичним відділом школи англійської мови Green Forest під керівництвом Надії Дьячук, розпочнеться 6 квітня (дистанційно).

  • Дедлайн подачі заявки: 29 March by 12.00 p.m. 
  • Тривалість курсу: 16 тренінгів протягом 4 тижнів по суботах та неділях – з 6 по 28 квітня. З 29 квітня по 15 травня – випускні заняття та отримання сертифікатів. 
  • Тривалість тренінгів: від 90 хвилин до 180 хвилин
  • Вартість: 5500 грн/курс. Для студентів Green Forest – безкоштовно. При працевлаштуванні в один з проєктів мережі шкіл, гроші за навчання повертаються протягом двох років. 

Більше інформації про Teaching Center та про те, як і куди відправити заявку на участь, ви знайдете на сайті  greenforest.com.ua/teachers.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition 17.04
Обожнюємо наші офлайн зустрічі, тому анонсуємо вже нову – в Києві, в нашому звичному форматі розмовного клубу, сидячи невеличкими групками. Реєструйтесь просто зараз! Коли: 17.04, 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців, 23а) На вас чекає: ведуча - досвідчена викладачка англійської…
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition 10.04
Запрошуємо всіх львівʼян на нову зустріч розмовного клубу "English, please"!  Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської - Настя Скляренко 1…
News
Знижка на навчання у школі бізнес-англійської Yappi для всіх випускників Green Forest
Друзі, чудова новина для всіх випускників Green Forest! Підвищуйте рівень своєї англійської для карʼєри та бізнесу разом із нашими колегами – школою бізнес-англійської Yappi! Для вас діє постійна ЗНИЖКА 15% на всі семестри та курси в Yappi Business! Школа має різноманітне навчання онлайн: Бізнес…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.