Green Forest Life, News. 10.06.2024

Новий набір на курс для підготовки викладачів від Green Forest Teaching Center

Автор: Green Forest

Відчуваєте в собі покликання до викладання англійської мови або вже викладаєте, проте весь час прагнете вдосконалюватись? Тоді у нас є радісна новина для вас, адже ми знову запрошуємо всіх бажаючих в Green Forest Teaching Center! 

Новий набір на спеціальний курс з підготовки викладачів англійської мови, який був розроблений методичним відділом школи англійської мови Green Forest під керівництвом Надії Дьячук, розпочнеться 6 липня (дистанційно).  

  • Дедлайн подачі заявки: 28 June by 12.00 p.m.
  • Тривалість курсу: 16 тренінгів протягом 4 тижнів по суботах та неділях - з 6 по 28 липня. З 29 липня по 15 серпня – випускні заняття та отримання сертифікатів.
  • Тривалість тренінгів: від 90 хвилин до 180 хвилин
  • Вартість: 5500 грн/курс. Для студентів Green Forest – безкоштовно. При працевлаштуванні в один з проєктів мережі шкіл, гроші за навчання повертаються протягом двох років.

Більше інформації про Teaching Center та про те, як і куди відправити заявку на участь, ви знайдете на сайті - https://greenforest.com.ua/teachers.

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition
Обожнюємо вайб наших розмовних зустрічей в Avangarden Gallery. Це і потужна практика англійської, і нові знайомства, і сучасне мистецтво. Join us! Коли: 25.06 (вівторок), 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців, 23а) На вас чекає: ведуча - досвідчена викладачка англійської – Світлана…
Green Forest Life
Come and Learn Online – відкриті граматичні уроки англійської, за які платять вам
Ми знаємо, як всі скучили за нормальним життям. Тому ми вирішили повернути його частинку - наші Come and Learn - відкриті онлайн уроки англійської. І якщо ви зараз в безпечному місці, маєте Інтернет і трішки вільного часу - приєднуйтесь! 20.06, 19:00 для рівнів elementary / pre-intermediate Тема: Prepositions…
Green Forest Life
English Sunday Online - безкоштовний розмовний клуб
English Sunday Online – улюблений розмовний клуб англійської від Green Forest. Якщо ви в безпеці та маєте трішки вільної години в неділю, приєднуйтесь поговорити на різні теми англійською, попрактикувати розмовні навички, познайомитися з різними людьми та відчути єднання. Щонеділі ми проводимо…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.