News. 18.09.2023

Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0

Автор: Green Forest

Попри всі негаразди та виклики сьогодення ми продовжуємо щодня працювати над покращенням послуг та продуктів школи англійської Green Forest. І наразі маємо цікаве оновлення в особистому кабінеті My Green Forest, а саме розділ “Гаманець”, з яким накопичення бонусів, отримання знижок та розрахунок за курси стане ще більше простим і зрозумілим.

Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 1

Новий розділ “Гаманець” вже доступний для всіх студентів школи та зареєстрованих користувачів додатку My Green Forest як в онлайн-версії сервісу, так і в додатках для iOS та Android. Ми впевнені, що розібратись з функціоналом дуже просто, але розкажемо трохи детальніше і тут. Гаманець має 3 підрозділи:

  • Оплата - тут можна побачити повну та індивідуальну вартість обраного курсу та перейти безпосередньо до процесу оплати. Повна вартість курсу - це вартість курсу без ваших персональних знижок чи бонусів, які отриманих вами бонусів, які ви вирішили використати для оплати. Індивідуальна вартість включає в себе всі вищезазначені знижки.

                            Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 2

  • Бонуси - в цьому розділі ви можете переглянути кількість, суму та термін дії доступних бонусів, які ви отримали та можете використати. Також в цьому розділі ви можете дізнатись, як і за що можна отримати додаткові бонуси в Green Forest.

Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 3Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 4

  • Історія  платежів - тут, мабуть, пояснення зайві. В цьому розділі будуть відображатись всі платежі, які ви здійснювали за весь період існування вашого акаунту.

                                 Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 5

Якщо у вас з’являться якісь проблеми або питання з приводу гаманця, звертайтесь до наших менеджерів по телефону або онлайн.

Сподіваємось, це оновлення функціоналу сподобається всім поточним студентам та нашим клієнтам, які тільки планують навчання в Green Forest. Але це зовсім не останнє оновлення, чекайте на нові цікаві функції зовсім скоро!

Вам також може сподобатися:
News
Advent English Challenge: різдвяний 14-ти денний телеграм-челендж англійської для всіх рівнів
Маєте плани на Різдво? Можливо, відсвяткуємо разом? Бо ми в Green Forest придумали та розробили новий — дуже особливий — адвент-челендж з англійської, і тепер шукаємо класну компанію для його проходження! Приєднуйтесь та дозвольте англійській вас здивувати! Один день челенджу — одне…
News
Green Forest тепер в TikTok!
BIG NEWS! Тепер Green Forest є в TikTok. Якщо ви багато часу проводите в цій соціальній мережі – підписуйтесь вже зараз. Обіцяємо багато цікавого і веселого: переклад українською інтерв’ю з вашими улюбленими зірками; міні-уроки на вивчення лексики від викладачів Green Forest; переклад…
News
My Green Forest 3.0: новий дизайн і функціонал для студентів Green Forest
Сьогодні складно уявити вивчення англійської мови без сучасних технологій, обов’язково має бути якийсь додаток, онлайн-підручник чи чат-бот. По-перше, ми в Green Forest маємо все з переліченого, а по-друге, щодня працюємо над удосконаленням процесу навчання наших студентів, щоб вивчення англійської…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.