News. 18.09.2023

Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0

Автор: Green Forest

Попри всі негаразди та виклики сьогодення ми продовжуємо щодня працювати над покращенням послуг та продуктів школи англійської Green Forest. І наразі маємо цікаве оновлення в особистому кабінеті My Green Forest, а саме розділ “Гаманець”, з яким накопичення бонусів, отримання знижок та розрахунок за курси стане ще більше простим і зрозумілим.

Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 1

Новий розділ “Гаманець” вже доступний для всіх студентів школи та зареєстрованих користувачів додатку My Green Forest як в онлайн-версії сервісу, так і в додатках для iOS та Android. Ми впевнені, що розібратись з функціоналом дуже просто, але розкажемо трохи детальніше і тут. Гаманець має 3 підрозділи:

  • Оплата - тут можна побачити повну та індивідуальну вартість обраного курсу та перейти безпосередньо до процесу оплати. Повна вартість курсу - це вартість курсу без ваших персональних знижок чи бонусів, які отриманих вами бонусів, які ви вирішили використати для оплати. Індивідуальна вартість включає в себе всі вищезазначені знижки.

                            Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 2

  • Бонуси - в цьому розділі ви можете переглянути кількість, суму та термін дії доступних бонусів, які ви отримали та можете використати. Також в цьому розділі ви можете дізнатись, як і за що можна отримати додаткові бонуси в Green Forest.

Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 3Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 4

  • Історія  платежів - тут, мабуть, пояснення зайві. В цьому розділі будуть відображатись всі платежі, які ви здійснювали за весь період існування вашого акаунту.

                                 Новий розділ "Гаманець" у My Green Forest 3.0 - 5

Якщо у вас з’являться якісь проблеми або питання з приводу гаманця, звертайтесь до наших менеджерів по телефону або онлайн.

Сподіваємось, це оновлення функціоналу сподобається всім поточним студентам та нашим клієнтам, які тільки планують навчання в Green Forest. Але це зовсім не останнє оновлення, чекайте на нові цікаві функції зовсім скоро!

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition 17.04
Обожнюємо наші офлайн зустрічі, тому анонсуємо вже нову – в Києві, в нашому звичному форматі розмовного клубу, сидячи невеличкими групками. Реєструйтесь просто зараз! Коли: 17.04, 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців, 23а) На вас чекає: ведуча - досвідчена викладачка англійської…
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition 10.04
Запрошуємо всіх львівʼян на нову зустріч розмовного клубу "English, please"!  Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської - Настя Скляренко 1…
News
Знижка на навчання у школі бізнес-англійської Yappi для всіх випускників Green Forest
Друзі, чудова новина для всіх випускників Green Forest! Підвищуйте рівень своєї англійської для карʼєри та бізнесу разом із нашими колегами – школою бізнес-англійської Yappi! Для вас діє постійна ЗНИЖКА 15% на всі семестри та курси в Yappi Business! Школа має різноманітне навчання онлайн: Бізнес…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.