News. 23.12.2022

My Notes: Vocabulary – сервіс для вивчення англійських слів у Notes by Green Forest

Автор: Green Forest

“Як вивчити ці всі слова?!” -  саме це питання студенти задають викладачам найчастіше. А справді, як саме? Ми подумали і придумали, як вам допомогти. Наша відповідь: flashcards! Звичайно, це не єдиний спосіб, але безперечно один з найбільш дієвих. Саме тому у нашому підручнику з’явилися My Notes. Ви зможете знайти його у основному меню свого підручника. 

Цей сервіс буде складатися з двох частин, зараз ми запускаємо першу його частину: My Vocabulary.

Тут ви зможете знайти також дві частини: My List та Study Sets.

Study Sets – це стандартні списки слів, що запропоновані вам для вивчення у кожному уроці вашого Communication Block. Ви маєте доступ до Study Sets лише того рівня, на якому навчаєтеся. З кожним з цих сетів можна працювати окремо. Також можна додати або окремі слова, або ж весь сет до My List.

Для цього потрібно натиснути зірочку біля обраного слова, або ж скористатися кнопкою, яка закине всі слова у My List. Сам сет можна переглядати списком або ж у вигляді карток. Також є можливість практикувати слова за допомогою завдання Match. Тут потрібно знайти переклад чи визначення до слова. Якщо це зроблено правильно, така пара зникне. 

My List – це такий самий сет слів, але його ви створюєте самостійно, кількість слів не обмежена. Як сюди потрапляють слова? Їх можна обирати з сетів до вашого рівня або ж з самого підручника (при цьому додати можна будь-яке слово у книжці), або ж додати його самостійно!

У останньому випадку My Notes запропонує вам обрати визначення з кількох запропонованих (або й не обирати взагалі, а додати саме слово). Також можна додати коментар або переклад у полі нижче. Слова додаються у хронологічному порядку, тобто нові слова будуть зверху. 

Слова з My List також можна запам’ятовувати за допомогою карток. My Notes створить 20 карток з найновіших слів, або ж запропонує обрати наступні 20 для вивчення. Вивчили слово? – Супер, тоді його можна відмітити як слово, яке ви знаєте (I know) і перенести у окремий список. Якщо ж з часом це слово призабулося, його можна легко повернути у список слів, які ви вивчаєте. 

До речі, якщо сети до підручників у вашому кабінеті будуть змінюватися при переході з рівня на рівень, то My List залишиться з вами назавжди. І так, тут також є Match, де ви зможете перевірити знання 20 випадкових слів з вашого списку. Досить класна практика, щоб тримати свою пам'ять в тонусі, чи не так?

Сподіваємося, що вам сподобається користуватися My Notes. Чекайте на My Notepad у першій половині 2023 року! 

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition 10.04
Запрошуємо всіх львівʼян на нову зустріч розмовного клубу "English, please"!  Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської - Настя Скляренко 1…
News
Знижка на навчання у школі бізнес-англійської Yappi для всіх випускників Green Forest
Друзі, чудова новина для всіх випускників Green Forest! Підвищуйте рівень своєї англійської для карʼєри та бізнесу разом із нашими колегами – школою бізнес-англійської Yappi! Для вас діє постійна ЗНИЖКА 15% на всі семестри та курси в Yappi Business! Школа має різноманітне навчання онлайн: Бізнес…
News
Подарункові сертифікати на курси англійської в Green Forest
Маємо для вас класну та дуже корисну новину: відтепер на сайті greenforest.com.ua ви можете придбати подарункові сертифікати на вивчення англійської мови в Green Forest. Подарунковий сертифікат на англійську – це чудовий спосіб показати друзям, колегам чи близьким людям, що ви дбаєте про…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.