News. 23.12.2022

My Notes: Vocabulary – сервіс для вивчення англійських слів у Notes by Green Forest

Автор: Green Forest

“Як вивчити ці всі слова?!” -  саме це питання студенти задають викладачам найчастіше. А справді, як саме? Ми подумали і придумали, як вам допомогти. Наша відповідь: flashcards! Звичайно, це не єдиний спосіб, але безперечно один з найбільш дієвих. Саме тому у нашому підручнику з’явилися My Notes. Ви зможете знайти його у основному меню свого підручника. 

Цей сервіс буде складатися з двох частин, зараз ми запускаємо першу його частину: My Vocabulary.

Тут ви зможете знайти також дві частини: My List та Study Sets.

Study Sets – це стандартні списки слів, що запропоновані вам для вивчення у кожному уроці вашого Communication Block. Ви маєте доступ до Study Sets лише того рівня, на якому навчаєтеся. З кожним з цих сетів можна працювати окремо. Також можна додати або окремі слова, або ж весь сет до My List.

Для цього потрібно натиснути зірочку біля обраного слова, або ж скористатися кнопкою, яка закине всі слова у My List. Сам сет можна переглядати списком або ж у вигляді карток. Також є можливість практикувати слова за допомогою завдання Match. Тут потрібно знайти переклад чи визначення до слова. Якщо це зроблено правильно, така пара зникне. 

My List – це такий самий сет слів, але його ви створюєте самостійно, кількість слів не обмежена. Як сюди потрапляють слова? Їх можна обирати з сетів до вашого рівня або ж з самого підручника (при цьому додати можна будь-яке слово у книжці), або ж додати його самостійно!

У останньому випадку My Notes запропонує вам обрати визначення з кількох запропонованих (або й не обирати взагалі, а додати саме слово). Також можна додати коментар або переклад у полі нижче. Слова додаються у хронологічному порядку, тобто нові слова будуть зверху. 

Слова з My List також можна запам’ятовувати за допомогою карток. My Notes створить 20 карток з найновіших слів, або ж запропонує обрати наступні 20 для вивчення. Вивчили слово? – Супер, тоді його можна відмітити як слово, яке ви знаєте (I know) і перенести у окремий список. Якщо ж з часом це слово призабулося, його можна легко повернути у список слів, які ви вивчаєте. 

До речі, якщо сети до підручників у вашому кабінеті будуть змінюватися при переході з рівня на рівень, то My List залишиться з вами назавжди. І так, тут також є Match, де ви зможете перевірити знання 20 випадкових слів з вашого списку. Досить класна практика, щоб тримати свою пам'ять в тонусі, чи не так?

Сподіваємося, що вам сподобається користуватися My Notes. Чекайте на My Notepad у першій половині 2023 року! 

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition
Обожнюємо вайб наших розмовних зустрічей в Avangarden Gallery. Це і потужна практика англійської, і нові знайомства, і сучасне мистецтво. Join us! Коли: 25.06 (вівторок), 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців, 23а) На вас чекає: ведуча - досвідчена викладачка англійської – Світлана…
Green Forest Life
Новий набір на курс для підготовки викладачів від Green Forest Teaching Center
Відчуваєте в собі покликання до викладання англійської мови або вже викладаєте, проте весь час прагнете вдосконалюватись? Тоді у нас є радісна новина для вас, адже ми знову запрошуємо всіх бажаючих в Green Forest Teaching Center!  Новий набір на спеціальний курс з підготовки викладачів…
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition
Запрошуємо всіх львівʼян на чергову зустріч розмовного клубу "English, please"! Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської – Настя Скляренко…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.