Speaking. 14.04.2023
Green Forest Events

Movieholics Anonymous: розмови англійською про фільми

Автор: Green Forest Events

Дивитися фільми мовою оригіналу - корисно. Дивитися фільми мовою оригіналу, а потім ще й обговорювати їх англійською - супер корисно. Якщо ви - поціновувач кіно і англійської, приєднуйтесь до нашого нового клубу мувіголіків і прокачуйте не тільки свої кінематографічні знання, а й розмовну англійську.

Нова ведуча івенту - Віта Стойкова. Віта - магістерка української та англійської філології КНУ ім.Т.Шевченка, студентка КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого (режисура телебачення та кіно), стажерка празької кіношколи FAMU, стипендіантка Netflix Studio. Словом, Віта знає про кіно все і навіть більше.

  • 21.04, 19:00 

Дивимося:  The Fabelmans

Щоб почуватися комфортно і отримати максимум користі від зустрічі, фільм потрібно обовʼязково подивитися до початку івенту.

Вартість участі: 100 грн (в неї входить спеціально розроблений для зустрічі воркбук із додатковими завданнями до фільму). 

Необхідний рівень англійської: intermediate і вище

Щоб зареєструватися та одразу оплатити участь в івенті, переходьте в наш новий бот @englishevents_gf_bot та виконуйте його інструкції. 

Вам також може сподобатися:
Speaking
6 мобільних застосунків для практики розмовної англійської безкоштовно
Ох же ця англійська, вчиш-вчиш, а заговорити інколи так важко. Наче ж і всі базові граматичні правила знаєш й на письмі використовуєш. А тільки-но починаєш говорити – маєте Present Simple з базовою лексикою. Знайома ситуація? Нещодавно я усвідомила, що почала забувати вже вивчену лексику: живу…
Video
Відео: 5 порад від британця як розуміти носіїв англійської мови
Інколи зрозуміти носіїв англійської мови буває ще тим челенджем, але добре, що у Green Forest є нейтів спікери, які можуть розкрити секрети, як вирішити цю проблему ;) Своїми 5 практичними порадами вже поділився Боб у нашому новенькому відео. Вмикайте його та дізнавайтеся, як розуміти носіїв мови.…
Listening
Безкоштовний урок англійської з Notes. How to express opinion. A1
А ви вмієте не просто speak English, а ще й грамотно виражати свою думку англійською? Щоб робити це класно і впевнено, проходьте новий інтерактивний урок на онлайн-платформі Notes "How to express opinion" - https://bit.ly/45EAlTp. Там на вас чекають 4 завдання з самоперевіркою та англомовний…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.