Speaking. 14.04.2023
Green Forest Events

Movieholics Anonymous: розмови англійською про фільми

Автор: Green Forest Events

Дивитися фільми мовою оригіналу - корисно. Дивитися фільми мовою оригіналу, а потім ще й обговорювати їх англійською - супер корисно. Якщо ви - поціновувач кіно і англійської, приєднуйтесь до нашого нового клубу мувіголіків і прокачуйте не тільки свої кінематографічні знання, а й розмовну англійську.

Нова ведуча івенту - Віта Стойкова. Віта - магістерка української та англійської філології КНУ ім.Т.Шевченка, студентка КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого (режисура телебачення та кіно), стажерка празької кіношколи FAMU, стипендіантка Netflix Studio. Словом, Віта знає про кіно все і навіть більше.

  • 21.04, 19:00 

Дивимося:  The Fabelmans

Щоб почуватися комфортно і отримати максимум користі від зустрічі, фільм потрібно обовʼязково подивитися до початку івенту.

Вартість участі: 100 грн (в неї входить спеціально розроблений для зустрічі воркбук із додатковими завданнями до фільму). 

Необхідний рівень англійської: intermediate і вище

Щоб зареєструватися та одразу оплатити участь в івенті, переходьте в наш новий бот @englishevents_gf_bot та виконуйте його інструкції. 

Вам також може сподобатися:
Vocabulary
6 безкоштовних онлайн-курсів англійської для всіх рівнів на літо 2024
Ось і літо прийшло: пора хоч трішки відпочити та розслабитися. Це чудовий час для перезарядки, але не варто забувати про важливість підтримки своїх знань та навичок, у тому числі й володіння англійською мовою. За три літні місяці без практики можна втратити те, що ви так старанно вивчали раніше. Що…
Video
Відео: 12 слів-паразитів в англійській мові, яких варто уникати
Друзі, а як щодо почистити свою англійську від «паразитів»? I mean you know, слів-паразитів. Щоб знати, які слова варто уникати, аби не засмічувати свою мову, обов’язково дивіться нове відео від Green Forest. У ньому наша викладачка розглянула 12 найпопулярніших англійських слів-паразитів…
Vocabulary
Small Talk англійською мовою: корисні фрази і поради, щоб почати розмову
В англомовному світі вміння вести small talk - це не просто ввічливість, а й ключ до успішного спілкування. Ці невимушені та прості розмови, які часто здаються неважливими, насправді відіграють важливу роль у налагодженні контактів та створенні сприятливого враження будь-де. В англомовних країнах ви…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.