About English Language. 14.02.2020

Як самостійно вивчити англійську розмовну?

Автор: Юлія Блажевич

Кожному хочеться почуватися максимально комфортно в спілкуванні з англомовними людьми. Тому розмовну англійську мову необхідно вдосконалювати постійно, незалежно від того, навчаєтеся ви в даний момент на курсах чи ні. У цьому допоможуть наші поради, як вивчити розмовну англійську мову самостійно.

Як самостійно вивчити англійську розмовну?
Англійська мова: розмовні клуби ідеально підійдуть для живої практики

Залежно від підсумкових цілей включайте в процес практики розмовної англійської пункти, про які поговоримо нижче.

  1. Відпрацювання першочергових тем. Незалежно від того, якого рівня володіння мовою хочеться досягти, в першу чергу, кожному з нас необхідно знати щось конкретне. Наприклад, ви часто говорите про музику, тому англійською вам теж важливо вміти підтримати розмову на цю тему. Отже, потрібно поповнити свій лексичний запас назвами жанрів музики, інструментів і іншими музичними термінами. Те ж стосується й інших сфер – юриспруденції, медицини, подорожей тощо.
     
  2. Відточування вимови. Вивчаючи англійську мову, перебудуйте свій мовний апарат під іноземне звучання. Але не варто одразу ж вступати в боротьбу з акцентом, прибирайте його поступово.
     
  3. Вивчаючи англійську, тренуйте сприйняття мови на слух. Слухайте адаптовані аудіокниги, навчальні подкасти, ставте аудіо на повтор, якщо ви багато чого не можете вловити з першого разу.
     
  4. Під час перегляду фільмів англійською мовою звертайте увагу на розмовну мову, повторюйте діалоги або монологи персонажів.
     
  5. Розмовна мова вдосконалюється тільки під час практики. По-хорошому, 80% часу навчання потрібно приділяти живому спілкуванню, яке не можна компенсувати письмовими навичками. Ходіть на розмовні клуби або спілкуйтеся з друзями з-за кордону.

І наостанок: починати вчити розмовну англійську мову потрібно паралельно з вивченням граматики, лексики, листи, тобто з самого початку занять. Під час навчання розмовної англійської мови необхідно обов'язково практикуватися з іншими людьми. Без сумнівів, опанувати мову можна й самостійно, але нічого не зможе замінити реальний діалог.

Вам також може сподобатися:
About English Language
15 англійських слів, які не мають прямого відповідника українською
Вивчаючи іноземну мову, ми спершу намагаємось усе перекласти дослівно з рідної. Здавалося б: от є слово – знайди український відповідник, і справу зроблено. Але мова – штука хитра. Іноді одне англійське слово містить в собі цілу бурю емоцій, які українською треба пояснювати великою фразою…
About English Language
Мозок, травма і мова: 5 порад для ефективного викладання англійської в умовах стресу
Нещодавно в Green Forest відбувся тренінг для викладачів, який провела Глінда Каллен із SENsational Tutors — фахівець із питань травми. Цей тренінг докорінно змінює наш підхід до мовної освіти в ці непрості часи. Головна думка Глінди була дуже чіткою: травма впливає не лише на наші емоції, а й…
About English Language
5 soft skills, які допомагають розвивати вивчення англійської мови на курсах
Будь-який процес вивчення та пізнання чогось має позитивний вплив на наш мозок, особливо — вивчення іноземних мов, що тренує нашу памʼять. Мозок мовознавців працює дещо інтенсивніше, ніж в інших людей. Обробки інформації швидша, а гнучкість мислення дозволяє швидше та ефективніше перемикатися…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.