About English Language. 22.10.2019

Ефективні уроки розмовної англійської для екстраверта й інтроверта

Автор: Юлія Блажевич

Незалежно від того, екстраверт людина або інтроверт, в будь-якому випадку можна швидко вивчити іноземну, відвідуючи уроки розмовної англійської. Питання полягає лише в тому, що різним людям необхідні різні способи вивчення.

Які необхідні уроки розмовної англійської екстраверту?

Вивчаючи розмовну англійську, екстраверт повинен багато спілкуватися. Добре, що йому це подобається. Це приємні співрозмовники, які не люблять залишатися з собою наодинці.

 1. Екстраверти прекрасно засвоюють інформацію в процесі спілкування. Для таких людей створена комунікативна методика вивчення розмовної англійської мови.
   
 2. Починаючи вивчати англійську мову, багато екстравертів цікавляться тим, де ж краще пройти навчання: в групі або індивідуально. У цьому випадку вибір необхідно зупинити на курсах з вивчення англійської з можливістю спілкуватися з одногрупниками.
   
 3. У процесі вивчення розмовної англійської онлайн варто прибрати телефон і вийти із соціальних мереж. Так можна припинити відволікатися і організувати для себе комфортний робочий простір.
   
 4. Екстраверти люблять говорити, отже, в процесі вивчення необхідно навчитися сприймати англійську на слух. Для цього варто постійно слухати різні аудіозаписи і дивитися відео.
   
 5. Під час вивчення англійської не варто забувати про відвідування дискусійних клубів. Вони проходять за невелику плату або безкоштовно як бонус від курсів. Тут можна знайти нових друзів, а також отримати досвід спілкування іноземною мовою.

Ефективні уроки розмовної англійської для екстраверта й інтроверта

Екстраверт – це інтроверт, що вийшов із себе!

Які уроки розмовної англійської вибрати інтроверту?

Сором'язливим інтровертам ідеально підійдуть індивідуальні уроки розмовної мови. Ці люди зосереджені на власному душевному світі, злегка закриті й не дуже комфортно почуваються у великих компаніях.

 1. Інтроверти прекрасно сприймають інформацію після того, як її обміркують. Таким людям важливо відчути весь матеріал.
   
 2. Інтроверти позитивно ставляться до монотонної роботи, і це необхідно використовувати на благо. Достатньо виконувати різноманітні вправи на словниковий запас і граматику. Так можна швидше вивчити корисні фрази, які знадобляться в розмові з іноземцями.
   
 3. У тому випадку, якщо хтось із друзів інтроверта вивчає англійську, уроки розмовної мови з ними принесуть масу користі. У компанії друга вчитися набагато простіше, ніж у компанії незнайомців. Можна влаштовувати різні дискусійні клуби та обговорювати теми, що цікавлять, іноземною.
   
 4. Одна з головних причин, через які інтроверти бояться розмовляти англійською, це страх зробити помилку. Такі люди схильні довго роздумувати над тим, що і як необхідно вимовити. В цьому випадку потрібно абстрагуватися від негативних думок і дозволити собі помилитися.
   
 5. Вивчати англійську мову інтровертам на курсах досить важко. Вони почуваються незатишно і не завжди можуть бути активними, як інші одногрупники. В цьому випадку можна звернути увагу на індивідуальні заняття з викладачем в мовній школі. Так можна комфортно почуватись на заняттях, але при цьому отримати серйозні знання.
Вам також може сподобатися:
About English Language
Створюємо резюме – що можна і чого не можна робити
Дехто стверджує, що немає нічого більш тривалого ніж ремонт. У моєму випадку конкурувати з цим стихійним лихом може лише пошук роботи, а відповідно і пригод, на одну всім відому частину тіла. Цю статтю пишу, ґрунтуючись на особистому досвіді та інформації, на котру натрапила у власних пошуках. Проте…
About English Language
Англійська в Green Forest за гроші з єПідтримка
Маємо супер-новину для всіх наших минулих, теперішніх і майбутніх студентів: тепер ви можете використати кошти з картки "єПідтримка" для оплати будь-якого курсу вивчення англійської мови в Green Forest.    Якщо ви хочете скористатись цією можливістю і інвестувати кошти у свій розвиток:  …
Video
Відео - Як вивчати англійську за фільмами: 5 практичних порад та список фільмів для початкових рівнів
Раптом ви сумнівались, що англійську можна вивчати, так, саме вивчати, за фільмами або серіалами, ось вам відео-підтвердження від методиста та старшої викладачки Green Forest Тані Миронової. Вмикайте відео, щоб отримати 5 практичних порад, які допоможуть вам дивитись кіно (відео, серіали) з максимальною…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.