News. 07.11.2022

Notes by Green Forest – оновлені показники прогресу за кожен урок англійської

Автор: Green Forest

Що найбільше допомагає вам у вивченні англійської? Шалена мотивація? Улюбленні заняття у Грін Форест? Супервикладач? Звичайно ж, усе разом. Але ще дуже допомагає аналіз своїх сильних та слабких сторін та розуміння того, де потрібно допрацювати. 
Хто з цим може допомогти? Звичайно ж, наші супервикладачі та наш неповторний підручник. Саме тому він має фунцію Progress Report - можливість побачити у відсотках кількість пройденого матеріалу, а також отримати оцінку за виконані завдання. Ми знаємо, що ви щодня одним оком підглядаєте на той прогрес і задоволено усміхаєтеся. 

Так от, щоб це було робити ще приємніше та аналізувати свою роботу ще легше, ми представляємо вам оновлений Progress Report! Тепер ви зможете побачити його у кожному, так-так, КОЖНОМУ уроці вашого підручника. 

Кожен урок може мати 4 різні види вправ, відповідно 4 прогреси та оцінки: 

  • Vocabulary -  лексика та вправи на її відпрацювання
  • Functional Language - ситуативні вирази та конструкції та вправи на їх відпрацювання
  • Grammar - граматичні теми та вправи на відпрацювання граматики
  • Skills - вправи з Reading, Listening, Writing та навіть Speaking

Тобто в кінці кожного уроку ви зможете перевірити, наскільки успішно справилися з цими типами вправ. Ви зможете побачити:

  •  кількість вправ, що були відведені на відпрацювання тієї чи іншої навички та скільки з них ви виконали
  •  загальну кількість завдань (кожне речення, кожен пропуск, кожне питання - це одне завдання) та кількість помилок, що ви зробили
  •  свою оцінку

Нагадаємо, що у прогрес зараховуються лише вправи, які мають кнопку CHECK, тобто їх можливо перевірити на правильність виконання. 

Також ви зможете побачити свою загальну оцінку за урок, що враховує усі види роботи. Якщо певного виду робіт, наприклад Skills, немає у вашому Progress Report, це означає, що таких вправ в уроці не було АБО ці вправи неможливо оцінити за критеріями: правильно / неправильно, тобто вони мають кнопку SAVE в кінці.

Загальний прогрес по підручнику рахуватиметься у особистому кабінеті, як і зараз, один раз на добу. 

Цікаво? Нам дуже! Гайда у підручник перевіряти, що там!

Вам також може сподобатися:
Green Forest Life
English, please: Lviv Edition
Запрошуємо всіх львівʼян на чергову зустріч розмовного клубу "English, please"! Приходьте, щоб півтори години говорити виключно англійською, прокачувати розмовний скіл та знайомитися з класними людьми. На вас чекатиме: Професійна та досвідчена викладачка англійської – Настя Скляренко…
Green Forest Life
English, please: Kyiv Edition
Місце зустрічі киян, які люблять англійську та нетворкінг. Запрошуємо вас на нову зустріч вже наступної середи. Будемо обговорювати сучасне життя міст України, участь містян та перспективи розвитку. І це все англійською. Can’t wait! Коли: 22.05, 19:00 Де: Avangarden Gallery (вул. Січових Стрільців,…
News
Онлайн-марафон Teach Pronunciation Like a Pro (Техніки викладання Sounds, Stress, Intonation, Connected Speech) 3-23.06
– Тічер, а як правильно: «дАнс» чи «дЕнс»? – а як ото Through вимовляється? – I have «ср» apples! Викладання вимови – це невід'ємна частина роботи PRO-вчителя, тому пропонуємо вам прокачати цей навик і допомогти своїм студентам sound…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ,
вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 9а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.