News. 07.11.2022

Notes by Green Forest – оновлені показники прогресу за кожен урок англійської

Автор: Green Forest

Що найбільше допомагає вам у вивченні англійської? Шалена мотивація? Улюбленні заняття у Грін Форест? Супервикладач? Звичайно ж, усе разом. Але ще дуже допомагає аналіз своїх сильних та слабких сторін та розуміння того, де потрібно допрацювати. 
Хто з цим може допомогти? Звичайно ж, наші супервикладачі та наш неповторний підручник. Саме тому він має фунцію Progress Report - можливість побачити у відсотках кількість пройденого матеріалу, а також отримати оцінку за виконані завдання. Ми знаємо, що ви щодня одним оком підглядаєте на той прогрес і задоволено усміхаєтеся. 

Так от, щоб це було робити ще приємніше та аналізувати свою роботу ще легше, ми представляємо вам оновлений Progress Report! Тепер ви зможете побачити його у кожному, так-так, КОЖНОМУ уроці вашого підручника. 

Кожен урок може мати 4 різні види вправ, відповідно 4 прогреси та оцінки: 

  • Vocabulary -  лексика та вправи на її відпрацювання
  • Functional Language - ситуативні вирази та конструкції та вправи на їх відпрацювання
  • Grammar - граматичні теми та вправи на відпрацювання граматики
  • Skills - вправи з Reading, Listening, Writing та навіть Speaking

Тобто в кінці кожного уроку ви зможете перевірити, наскільки успішно справилися з цими типами вправ. Ви зможете побачити:

  •  кількість вправ, що були відведені на відпрацювання тієї чи іншої навички та скільки з них ви виконали
  •  загальну кількість завдань (кожне речення, кожен пропуск, кожне питання - це одне завдання) та кількість помилок, що ви зробили
  •  свою оцінку

Нагадаємо, що у прогрес зараховуються лише вправи, які мають кнопку CHECK, тобто їх можливо перевірити на правильність виконання. 

Також ви зможете побачити свою загальну оцінку за урок, що враховує усі види роботи. Якщо певного виду робіт, наприклад Skills, немає у вашому Progress Report, це означає, що таких вправ в уроці не було АБО ці вправи неможливо оцінити за критеріями: правильно / неправильно, тобто вони мають кнопку SAVE в кінці.

Загальний прогрес по підручнику рахуватиметься у особистому кабінеті, як і зараз, один раз на добу. 

Цікаво? Нам дуже! Гайда у підручник перевіряти, що там!

Вам також може сподобатися:
News
Advent English Challenge: різдвяний 14-ти денний телеграм-челендж англійської для всіх рівнів
Маєте плани на Різдво? Можливо, відсвяткуємо разом? Бо ми в Green Forest придумали та розробили новий — дуже особливий — адвент-челендж з англійської, і тепер шукаємо класну компанію для його проходження! Приєднуйтесь та дозвольте англійській вас здивувати! Один день челенджу — одне…
News
Green Forest тепер в TikTok!
BIG NEWS! Тепер Green Forest є в TikTok. Якщо ви багато часу проводите в цій соціальній мережі – підписуйтесь вже зараз. Обіцяємо багато цікавого і веселого: переклад українською інтерв’ю з вашими улюбленими зірками; міні-уроки на вивчення лексики від викладачів Green Forest; переклад…
News
My Green Forest 3.0 – новий дизайн і функціонал для студентів Green Forest
Сьогодні складно уявити вивчення англійської мови без сучасних технологій, обов’язково має бути якийсь додаток, онлайн-підручник чи чат-бот. По-перше, ми в Green Forest маємо все з переліченого, а по-друге, щодня працюємо над удосконаленням процесу навчання наших студентів, щоб вивчення англійської…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-20:30
Сб.-Нд.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.