Grammar, Listening, Reviews, Reading, Vocabulary, Speaking, Writing. 12.12.2021

7 безкоштовних зимових онлайн курсів з англійської мови для рівнів від Elementary до Advanced + знижка 50% на 80+ курсів

Автор: Green Forest

Нова добірка безкоштовних онлайн курсів для всіх рівнів від Green Forest вже тут. Ну, тобто курси не від Green Forest, а від різних всесвітньовідомих університетів та різних онлайн платформ для навчання. Просто ми тут зібрали ті, які почнуться саме зимою або ж їх  можна проходити в будь-який час. Тож якщо ви шукали ресурси для самостійного вивчення англійської, безкоштовні матеріали, уроки з англійської мови для початківців та просто щось цікаве для саморозвитку, все воно тут. У зимовій добірці маємо як загальні курси англійської так і спеціалізовані. Наприклад курс вивчення англійської за серіалами, англійська для роботи та курс англійської літератури, а саме про англійські вірші. Обирайте курс і вперед робити себе кращим у 2022!

 

Learn English Through TV Drama Series: Upper Intermediate English Language by FutureLear

 • Реєстрація на курс  
 • Що можна покращити: Speaking, Grammar, Vocabulary, Writing, Reading
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: будь-коли
 • Тривалість курсу: 9 тижнів

Серіали сьогодні - це популярний вбивця часу, сідаєш за одну серію, а потім….провал. То чому б не брати від цього часу за серіалами максимум користі, подумали у FutureLearn і розробили цілий курс вивчення англійської за драматичним серіалом. Це курс унікального формату, де ефективно поєднуються перегляд коротких епізодів серіалу з вправами, що базуються на цих самих епізодах. Протягом курсу ви будете вивчати багато розмовних фраз для щоденного використання, зфокусуєтесь на розумінні граматики, використаної в серіалі, а також навчитесь розбирати складну англійську вимову та формулювати власні відповіді.

 

English for Common Interactions in the Workplace: Basic Level by La Pontificia Universidad Católica de Chile


 • Що можна покращити: Grammar, Listening, Speaking, Vocabulary
 • Необхідний рівень англійської: Pre-Intermediate або вище
 • Початок курсу: 20.12.2021
 • Тривалість курсу: 5 тижнів

А цей курс підійде всім, адже він наповнений базовою англійською лексикою для спілкування на робочому місці. Він включає лексичний і граматичний мінімум, який полегшить комунікацію англійською на роботі. Курс складається з 4 модулів, кожен з яких має свою тему: як описати свою професію та щоденні робочі завдання; як робити телефонні дзвінки; як домовлятись про зустрічі і як описувати вже завершені проекти.

 


English for Career Development by the University of Pennsylvania


 • Що можна покращити: Writing, Grammar
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 13.12.2021
 • Тривалість курсу: 5 тижнів

А це вже більш спеціалізований курс, присвячений Business English. Якщо ви плануєте працювати за кордоном і вам для цього потрібно скласти резюме англійською дійсно варте уваги, тоді цей курс саме для вас. У першій частині курсу буде йтися про ринок праці США, що, можливо, зацікавить не всіх. А от далі цікавіше: 2 і 3 частини повністю присвячені  написанню CV та cover letter, 4 і 5 – проходженню співбесіди та нетворкінгу.  Окрім цього у курсі буде купа корисних порад типу «як знайти роботу у соціальних мережах» або «як використовувати нетворкінг правильно».
Для того, щоб зареєструватись на курс безкоштовно, натисніть «зареєструватись» та оберіть пункт «Повний курс. Без сертифікату»


English Literature & Composition – Part 2: Poems by BerkeleyX

 • Реєстрація на курс
 • Що можна покращити: Speaking, Vocabulary, Writing, Reading
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: 1.01.2022
 • Тривалість курсу: 9 тижнів

Шукаєте щось цікавеньке? Тоді цей курс для вас. Навіть якщо ви не надто захоплюєтесь літературою чи віршами, цей курс англійської вас зацікавить. Він направлений на удосконалення навичок креативного письма та більш глибоко розуміння літературних творів. Ви зможете поповнити свій словниковий запас за допомогою захопливих відео, поем та інших матеріалів з різноманітних ресурсів. А ще ви навчитесь розрізняти жанри поезії та заглибитесь в історію найвидатніших поетів з Америки, Великої Британії і, навіть, Китаю. 

 

Beginner English 102 by Alison

 • Реєстрація на курс
 • Що можна покращити: Speaking, Grammar, Writing, Vocabulary, Pronunciation
 • Необхідний рівень англійської: Elementary або вище
 • Початок курсу: будь-коли
 • Тривалість курсу: 3 год.

Якщо ви шукали курс англійської, з якого можна почати вивчення англійської, то це він - базовий курс загальної англійської мови для початківців. Він короткий і покриває найнеобхідніші теми: спочатку ви навчитесь рахувати до 100, далі дізнаєтесь про присвійні займенники, основні типи питань в англійській мові, національності та зможете розповісти про себе базову інформацію, а також заповнити форму. В курсі багато аудіо матеріалів, які допоможуть розібратись з правильною вимовою нових слів з курсу.

 

WILL VS GOING TO. The Battle. By Booyya

 • Що можна покращити: Grammar, Writing 
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: будь-коли
 • Тривалість курсу: 3 год.

Тут все просто: один короткий онлайн курс = одна граматична тема, а саме, розбір вживання will та going to. Цей курс присвячено двом варіантам вираження майбутнього часу в англійській мові: це часова форма Future Simple і конструкція going to. Ці два способи говорити про майбутнє покривають масу різних відтінків і варіантів: спонтанне рішення, чіткий план, безпідставне припущення і ще багато чого. А курс у формі інтерв’ю та вправ на відпрацювання всіх правил назавжди закриє цю тему для вас. 


Fire English Not Guns with Cap the Cat by Booyya

 • Реєстрація на курс
 • Що можна покращити: Speaking, Vocabulary
 • Необхідний рівень англійської: Intermediate або вище
 • Початок курсу: будь-коли
 • Тривалість курсу: 1 год.

Ще один цікавий і не зовсім стандартний курс, бо присвячений він лише 14 англійським ідіомам, які засновані на військових метафорах. З цього курсу ви дізнаєтесь, що таке pull the trigger, як сказати англійською "прийти з ножем на перестрілку" і назва якого культового фільму складається з такої військової ідіоми. Спойлер - "Карти, гроші та два стволи, що димлять".

Якщо вам сподобались безкоштовні курси від онлайн маркету коротких онлайн курсів з англійської мови booyya.com, тоді тримайте промокод на знижку в 50% на ВСІ 80+ курсів англійської – ONLINECOURSE50 до кінця лютого 2022. За цим посиланням ви знайдете короткі онлайн курси, від 30 хв. до 4 год. навчання,  на найрізноманітніші теми, ціни на які стартують від 112 грн (4$). 

Вам також може сподобатися:
Vocabulary
Англійська на слух: Tom Holland
Друзі, ці 16 хвилин нашого нового відео з серії #англійськанаслух, це саме те, що вам зараз потрібно: надзвичайно харизматичний головний герой відео - Том Голланд (останній spiderman, якщо ви не в курсі), легка і весела історія англійською з його акторського життя, багато корисної розмовної лексики…
Fun
Англійська в піснях. Чим жертвує The Weekend? Розбір і переклад пісні Sacrifice
Всім нам інколи потрібно відволікатись на контент не пов'язаний з війною, тому ми вирішили випустити нове навчально-музичне відео, яке записали для вас ще до 24.02. За 10 хвилин нового випуску рубрики "Англійська в піснях" наша Юля Кравченко розкаже вам трохи про сходження зірки The Weeknd,…
Vocabulary
Корисні поради для успішного складання резюме англійською
Світ змінюється, ми дорослішаємо і настає час шукати роботу. Як саме себе зарекомендувати, маючи у розпорядженні 1-2 аркуші А4, чорну фарбу в принтері, e-mail та знання англійської мови? Саме про це стаття, яка допоможе підготувати Curriculum Vitae (CV) для іноземного роботодавця або міжнародної компанії,…
Contact us
Пн.-Пт.: 9:00-21:00
Сб.-Вс.: 10:00-15:00
Дистанційний курс
 М. ПАЛАЦ СПОРТУ,
вул. Рогнідинська, 4а
Офіс тимчасово не працює.
 М. ПЛОЩА ЛЬВА ТОЛСТОГО,
вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.
Офіс тимчасово не працює.